Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

To je pol tak avspuh kakor ga ma tejcy, k jest sm njemu poslov sliko njegovga motorja :afro1:

Hoces rect njenga :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoces rect njenga  :P

sam res :P

vse ti lahko zrihtajo sam pac poment se je treba, jaz ga mam zato ker ga je pac novinar za moto zbore zrihtu svojmu sinu, drgac bohve kva bi zdej kle prdel men :D kr nek zvok najbrz...al pa ce se uglasite pr igorju jermanu pa vm on vse razlozi,poleg tega vm lahka marsi kej pove,ker njegova tamala je z nsrjko dirkala pa tista nsrjka je mela tud hud zvok pa se cez 200 je sla :D tko da mal se splača pozanimat :D ta nsrjka od te tamale pa more bit zdej nekje tm okol skofje loke pr enmu tipcku nism pa sure .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tako je, zamenji centralino. D bi vedu kako se to po slovensko reče :doze: :hmm: nevem no, glavni usmerjeval, električni al kaj vem kaj nej bi blo tisto.... Pa auspuh menjej :grim Pol pa ma 28KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kje ma blokade nsr-ka? :?

cist ql je ce das sam iz auspuha vn..Z elektronko se ne bi jaz igrala k pol prevec hitr kej ribne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cist ql je ce das sam iz auspuha vn..Z elektronko se ne bi jaz igrala k pol prevec hitr kej ribne  .)

sej avspuh je ze drug gor arrow :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna slikca nebi bla napačna!!

glede blokad ena je v izpuhu, ena je pa med cilindrom in uplinjačem(nevem pa če je v vseh nsr-kah) glej link-----> http://www.nsr125.com/derestrict.htm  :D  :OK:

kolk ti pa kej gre!

po avtocest sem probu , okol 140-150 je reku k je zamano furu :D pospeski so pa dost slabsi k pr mojmu bivsemu mitotu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda a nis meu ti enga kita notr u mitotu ?  :OK:

ja je mel 160 :D , sva sla z bratom probat pa me s twingotom 16V posprav(mislm na zacetku sva skupi cist mal pol se pa oddaljuje)k sem mel pa cagivo on pa hondo civic vti je pa je tko od zacetka zcel uhajat ampak ne pocas tko kr dobr, pol pa zmeri bl! :D pa se na cagivi sem mel enga gor pa je prblizn tok sla mogoce malenkost mal mn kot original k jo ma sosed!tko da tezko se bo navadt na pocasno voznjo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po avtocest sem probu , okol 140-150 je reku k je zamano furu :D pospeski so pa dost slabsi k pr mojmu bivsemu mitotu :(

ja kolk je pa to po števcu od nsr-ke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kolk je pa to po števcu od nsr-ke?

nisem gledu!je treba cesto gledat pa ležov sem tko da nisem vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kva bi blo to, ni stroma.Noce zaverglat. PA cin spula je ok, kabli so ok, sma s fotorm zmerla in use...any ideas? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kva bi blo to, ni stroma.Noce zaverglat. PA cin spula je ok, kabli so ok, sma s fotorm zmerla in use...any ideas? :unsure:

men pr mitotu tut kr naenkrat med voznje je vse crknil pa se zvok je mel cudn.pol sem pa varovalko zamenu pa je blo!takrt ni niti prdnu kaj sele vzgal!tko da res poglej za varovalke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kva bi blo to, ni stroma.Noce zaverglat. PA cin spula je ok, kabli so ok, sma s fotorm zmerla in use...any ideas? :unsure:

lahk, da je akumulator fuč :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akumulator ni ker smo ga zmerl, pa tud iz fotrovga motorja alkumulator smo dal gor pa ni delal, varovalko smo ap tud sprobala z unim merilnikom tko da to dvoje ni...pa kabli so tud prov zvezani...edin ne vem neutral ne pokaze zdej mogoce je kej z menjalnikom da je tm kak stik pa pol ne da toka, k a ves ce mas tacko dol pa v prvi ne uzge motor, sam to s tacko je ql...din je se menjalnik sam ne vrjamem mogoce...sam ne vem kaj bi blo pa druzga? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kt sm slišu je NSRka dost ql motor, a jo kdo prodaja, tko do 400k sit, pa d je odblokirana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!