Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Ej folk a kdo ve če se da naštimat na morot kšn števc za bencin, k dons mi ga je že zmankal pa nebi rd d se mi tio spet naredi? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk a kdo ve če se da naštimat na morot kšn števc za bencin, k dons mi ga je že zmankal pa nebi rd d se mi tio spet naredi? :cry:

za števc nevem lahko si pa drugič ko tankaš daš števc kilometrov na nulo, pol pa delš tolk kilometrov kot jih lohka z enim tanom, sam nevem kolk

je to (cca. 200km)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk a kdo ve če se da naštimat na morot kšn števc za bencin, k dons mi ga je že zmankal pa nebi rd d se mi tio spet naredi? :cry:

Če si ne želiš, da se ti kaj takega spet zgodi prodaj motor in si kupi kolo.

Rezerve se mi zdi da imaš 3l, to je še za več kot 50 km

Predno se odpelješ pogledaš v tank, kjer vidiš koliko bencina je notri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm jest najdu enga majstra in je reku da je letnik 1999 in mu gre 110km/h, ker da ma neke elektronske blokade!

Zdej pa mene sam zanima kako se to odblokira, ne mislm se vozt 110km/h sam, ker tolk mi je šla skor 4ka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim da čimprej odgovorite :unsure:

Letnik 1999

30000km

redno servisirana

nič predelana

nikoli podrsana ali razbita

gume od lani

2.lastnik iz Izole

blokade so še not-končna okoli 110km/h

za ceno 400.000sit

Glede registracije pa nevem če je al ne?!?

A se vam zdi v redu?

Men se zdi dobra cena, glede na to da sm prej najdu neke starejše in z več kilometri je ta ponudba dokaj v redu, še slikca:

32930Davor_Jerman01-med.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mi je všeč, še posebi ker ni odprta in to, in vem da jo je tip pazu...

Sam jest bi jo hotu odprt in se vozt recimo tam ene 150 da ma končno za po avtocesti kdaj, in pa mal bolše pospeške....

Baje da so neke elektronske blokade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve točno kako?

Kakšna slika nebi škodla?!?

:topic: Sam problem je kr mi fotr neki teži da ku sm zajebu 2 konferenco :?

Sam ga bom prepriču da greva magari u pondelk ku smo vsi doma kej to mašino pogledat, u tork pa grem se prjavt za izpit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ če je cena sam 400000sit je to idealno, kajti honda je zlo dobr motor in če jo je tip do sedaj pazu se nimaš ničesar bat in jo sam hitr uzem predem jo kdo drug pobaše! Jest mam pr moji hondi 30.000 km pe je serciser reku d še vedno dela k urca in da ni nč sploh za zamenat,razen svečke k je bla taprava!

Tko d ti jest svetujem d čimprej fotra prepričaš in jo vzameš!

Guzi! :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, se bomo zmenla, sam blokade me mal martrajo

A res noben ne ve kako s temi blokadami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah to ti bo ze serviser postimov. ce je motor res dobr ohranjen se ti pomoje ne splaca sam po drobovju sraufat ?

pa dobr se furej :> :afro1: :afro1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tm je sam za "fizične" blokade, za elektronske nč ne piše

Si jo pa tut našel.

Kakor vem so imele le nekatere 99l. te elektronske blokade. Drugače pa le mehanske.

Jaz sem mojo odblokiral po navodilih na linku ki ga je napopal mitofreak, pa mi je šla brez menjave zobnika 160.

*Pri elektronski blokadi pa bi moral imeti pod sedežem, v predelu med zadnjimi lučmi in tistim predalčkom za drobnarije eno škatlico, kjer se vidi en zasilikoniran košček šice, tisto naj bi se prerezalo in zasilikoniralo nazaj.

Zat tole pod zvezdico nisem 100% prepričan, ker sem le bral na netu, na lastne oči je pa še nisem videl.

Drugač je pa lepa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, sam jest vem da je to za RSke, nevem pa če tudi za NSR, no ma jest grem skor zasigurno u pondelk jo pogledat in morda jo bom kr ubodu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, sam jest vem da je to za RSke, nevem pa če tudi za NSR, no ma jest grem skor zasigurno u pondelk jo pogledat in morda jo bom kr ubodu :OK:

če jst kej vem jo ta že od jesen prodaja, če je to ta se pravi ga lahko še mal za ceno stisneš :P :D

lp, miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm mene pa zanima ce je mogoce kdo ze odstranjeval une blokade k so na avupsuhu na original cist na zacetku,pa kok mu je pol kej sla ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah skor ne verjamem da jo prodaja od jeseni, ker mi je včer reku da nej pohitim kr folk kliče, Jah nevem glede blokad še..., a pa ta "moja" ima original avspuh? ker tist je sam nalepka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm mene pa zanima ce je mogoce kdo ze odstranjeval une blokade k so na avupsuhu na original cist na zacetku,pa kok mu je pol kej sla ?

Brez tiste cevke v avspuhu je meni šla ene 150, če se prov spomnim.

Če odstraniš še tisto pred fergazerjem, pa bo šla 160 in imela občutno boljše pospeške.

@DimmniBurek:

To, da pohit ker velik ljudi kliče ti vsak reče ker bi rad čimprej denar dobu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!