Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Pol ste pa kr nehal pisat!Mojmu frendu gre nsr-ka 165km/h po stevcu in sicer je letnik 98 kjer pomojem se ni blo vgrajenih blokad!to se prav 165km/h po stevcu in recimo 155km/h v real life!ajde pa kej piste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je že vse napisan.

Z gapijem sva se pognala po dolgem mostu pa naredi mito za par metrov razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ste pa kr nehal pisat!Mojmu frendu gre nsr-ka 165km/h po stevcu in sicer je letnik 98 kjer pomojem se ni blo vgrajenih blokad!to se prav 165km/h po stevcu in recimo 155km/h v real life!ajde pa kej piste

pa kdo je tisti tvoj frend-jst :D ne ne, se hecam

Meni gre tud 170 po ravnem, sam rabi enih 45km d pride do te hitrosti :lol1: ne resno mislim, gre mi 170,celo mal več po števcu pa še sam nism verjel d je res-potrdi lahko pek k je vozu z ZR7S za mano v zavetrju (pujsek) mam pa odprt airbox in auspuh, tko d dvomim d ma tisti tvoj frend vse original gor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ma letnik 98.Zdej ga je prodal za 350.000sit.sou mu je pa tok kokr sm reku.pa v prometni mu je pisal 23KW.Se sam je reku da ni nc predelan.Mogoce tak letnik da je se sou tok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ma letnik 98.Zdej ga je prodal za 350.000sit.sou mu je pa tok kokr sm reku.pa v prometni mu je pisal 23KW.Se sam je reku da ni nc predelan.Mogoce tak letnik da je se sou tok?

Meni je pisalo v prometnem 21 kW in so bli sami kažini s policaji in to (zdej mi piše lepo 11 in ni panike-sam prave ljudi morš poznat :D )-ma dvomim d jih ma 21-23 tolk, k pol bi šlo več pomoje :?

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

briga me NSR :P s to zdej nimam problemu 130-230 :naughty: NSR-ka pa mi je šla 140 no problem, če sm mel plac (varianta ajdovščina-hitra cesta) je stegnla 170 po števcu d se razumemo, kar je lih okrog 150 real :) nekje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej mene pa zanima,ce kdo ve kje se da dobit kej pametnga za limanje plasit za Nsrjko poleg Ju-Le in petra Kuduza???Pa ce kdo ve kje se bi dal kaksn okvir dobit za nsrjko...Al pa varjenje okvirjov ce kdo pozna kaksnga modela???

Ali pa zanima me če kod pozna kje se da dobit bl pocen plastiko za nsrjko??Pa vilce itd???

Thnx za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejcy :004 Če je bil to tako konkreten šus d ti je zvilo vilce in zlomilo križe se js sploh ne bi lotu popravljat ker sigurno ni sam to. Aja sej si napisala, še geštel je zvit al kako... Če greš to kupovat novo te pride koštat več kukr nova NSR-ka. Plastike so še najmanjš problem... Js na tvojem mestu bi prodal po kosih in kupu drugo... Ker do močnejše kategorije manka še malo ti svetujem tako. Čene pa težjo stvar abavt :) Upam d boš nardila kar bo najbujš. Če kej rabiš, pa sporoči mi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam eno NSR-ko doma v podobnem stanju. Zlomjen gištel, zvite vilce, prva feltna, cel pa samo sedeš in zadnje plasike. Mašinca pa tako prede ko rožica pa je ne morem za kakšen pameten dnar prodat. Edina rešitev bi mi bla da bi eno NSR-ko iz italije prvleku. Ena je bla z uničenim štromom drgač pa zlo lepa pa sem jo za en teden zamudu. Že prodana. pa bi jo dobu za par 100 evrov. :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@andrej777: kko si si ti predstavlju prpelat iz italije kej? Motor gor, pol pa agregat zamenjat :hmm: Pomisli mal na tehničen pregled in kontrolo št. šasije pa št. agregata :hmm: nevem nevem, če se lahko to dela kar tko na 3krasne. Pol bi mogu nardit homologacijo k so spet dodatni $$$

Številk motorja že lep cajt ne gledajo več (potrošen material :) ), samo tip motorja je važen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legalni način: HOMOLOGACIJA 20.000sit

Nelegalni način: PRETOVČEŠ ŠTEVILKE 5 min straha :D :D

Ampak v vsakem primeru se ti izplača.

Glede sodnika pa to. Dobiu sem kazen na kar sem se pritožil. Odvetnica mi je sama avetovala naj se obisku probam izogniti. Dobil sem vabijo in je bil datum ravno takrat ko sem mel maturo. V šoli sem dobil potrdilo in nisem šel k sodniku. Čist uradno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Številk motorja že lep cajt ne gledajo več (potrošen material :) ), samo tip motorja je važen.

meni so jih še pred enim mescem na CBR pogledali :huh: :huh: kko ne gledajo več :hmm: Glede sodnika pa res nevem, sam vedi da se ne bo tko lahko vse izteklo... Vse naj naj da se ti bo. Ma naši prasci nardijo vse d te zaj* :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tut piše samo tip in ne številke. Samo če je gištel zanič boš glih to uporabu. Se pravi bojo številke na gištelu napačne. Na NSR-ki je hotu enkrat na tehničnem številke vidt. 15 min je hodu okol motorja pa mene spraševal kje so številke pol se je pa naveličal pa podpisal da je tehnično izpraven. :afro1: :afro1: Tako da ni blema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Najprej lp! Imam eno vprasanje.Prjatu prodaja hondo nsr,letnik 92,motor je se tastar model,tist k ma dve luci spredi.Cena nej bi bla okol 40k,to pa zato ker je z motorjem neki narobe.En lezaj tm pr blajerci nekje je zasteku,tko da treba masino podret pa to zamenat.A ksn ve mogoce kolk je to dnarja?Da vidm ce se mi splaca to uzet.Motor je drugac tip-top! Potegne ful uredu,bremze delajo ok,papirje ma,gume so tud se dobre,edino kar manka sta spegla,to se mi zdi da ni problem dobit.Ce jest to naprimer zrihtam,kolk nej bi biu motor vredn? K jest bi to pol prodau pa si cross motor kupu,ker cestnga 125 nimam kej rabt ker nimam izpita.Po njivi se pa ne mislm ganjat s tem,ker se bom se ubiu.No,za odgovore se najlepse zahvaljujem!

<zok> si ze kdaj slisal za iskalnik??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

yo!

a mi lohk kdo razlozi kje pa za kok dnara bi jest dobu rableno NSRko? pa kok letnik nej bi bla? aja pa kwa pomen ce pise honda NSR 125 R. kwa ta R pomen????

kdaj se pa najbl splaca kupit motor? k baje pozim ful padejo cene?

peace out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yo!

a mi lohk kdo razlozi kje pa za kok dnara bi jest dobu rableno NSRko? pa kok letnik nej bi bla? aja pa kwa pomen ce pise honda NSR 125 R. kwa ta R pomen????

kdaj se pa najbl splaca kupit motor? k baje pozim ful padejo cene?

peace out

tok full spet cene ne padejo..sploh pa za rabljene motorje niti ne...pac model postav ceno in to je to,lohka pa ti se kej podbijas ce znas :D sploh pa folk gleda letnik, in prevozene km ter kok je mootr ohranjen...

lep pozdrav tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm to zna bit :devil: :( KJE se pa te motorji najvec prodajajo? k jest sm neki gledu v salomoncu pa sta ble sam dve NSRke :cry:

se zmer nevem kwa pomen ta R pr NSR 125 R???? :?

peace out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne mislm za NSR-ko...mislm nasploh za motrje (in avte še posebej)....če so zbiti pa vidš mal po motorju kok je ohranjen...če ma pa potrjeno servisno knjižico, te pa nima kej skrbet .)

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!