Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

:? a kdo slucajno ve kok pride kej kit za hondo nsr 125r

oglasi se pr jermanu v depali vasi pa ti bo on več povedal...pa še kake napotke dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmmm a ve do mogoče če se da kje dobit v sloveniji maska za hondo nsr 125? pa kolk kaj stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmmm a ve do mogoče če se da kje dobit v sloveniji maska za hondo nsr 125? pa kolk kaj stane

maska eh sej to je pa samo em lev del maske 14 jurjev enako desn centr pa 16 jurjev...aja vir je pa As domžale se prav zdej rablena hmmm jah lahka jo odbis tud za 2 jurja :D poglej na ebay.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da je bolše pogledat pod Opremo temo plastika, kevlar.... Je en tip ki ti bo to verjetno naredu ceneje, pa še lohk nardiš si kako malenkost drugačno obliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vam zdi cena za NSR 99´letnik, s 32000km, servis pri 30000km, za 530k, prodaja Dguzelj iz foruma, pa se mi zdi velik km, pa mal preveč cena, sm mislu tam okol 450k dat, več pa skor ne

A se bolj splača kupt starejšo z manj km al mlajšo z več km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strejše z manj kilometri imajo lahko prevrtene števce .) Fajn je kupt mlajšo...pa z mal kilometri :P .

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kilometre se nikol ne morš zanest. Gledaš mal letnik, pol če je bla kej na tleh, pa mal mašino šraufe pogledaš kok so kej požrti namreč bl so zjebani vijaki naprimer na glavi večkrat je bla že mašina šraufana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strejše z manj kilometri imajo lahko prevrtene števce .) Fajn je kupt mlajšo...pa z mal kilometri :P .

Crownless

ej sam ne vem zakj bi km previjal sorry jaz mam cel motor razstavlen pa mi to niti na misel ni prslo...ker prvic lahka prevec hitr kej sfukas drugic pa ej brezveze nategvat folk, zakj bi motorist nategnu motorista ne vem moje mnenje ane...

glede sraufanja(cagivomito) pa to em ja sej tud sam odpres najbrz kdaj motor k ga kups da vids kako je ohranjen ane...No ja vsaj pr 125 je to dobr narest oz pr 2t...Drgac pa ne rabs zdej masine odpirat ce ti model rece da je zamenu bat pa cilindr pa kva jaz vem kva, mu rec da naj ti pokaze racune...Edini problem je ce je slo za kompenzacijo .) pol ja bl tezko ves. <_<

Popravljeno . Popravil tejcy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem sm mislu naprimer NSRa recimo po števcu ma recimo 20.000km in bo človek reku da je biu bat manjan enkrat, sam boš pa mogoče opazu da je mašina bla že stokrat prefukana oprostite izrazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem sm mislu naprimer NSRa recimo po števcu ma recimo 20.000km in bo človek reku da je biu bat manjan enkrat, sam boš pa mogoče opazu da je mašina bla že stokrat prefukana oprostite izrazu.

aja ja ja stekam, sej mas une uznake go k ti pplunejo neko barvo na bat da vids ce je bil odprt...no vsaj pr men je blo to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jst vem je nova nsr 700k :)

tisto je CBR. stirtaktno sranje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no way. se CBRa je drazja, pa je mela NSRa dost visjo ceno, krepko prek 900k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no way. se CBRa je drazja, pa je mela NSRa dost visjo ceno, krepko prek 900k.

Res je. NSr je mela proti koncu (tri leta nazaj) ceno čez milijon. Mogoče so pa kako založil v skladišču pa jo zdej ugodno prodajajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vam zdi cena za NSR 99´letnik, s 32000km, servis pri 30000km, za 530k, prodaja Dguzelj iz foruma, pa se mi zdi velik km, pa mal preveč cena, sm mislu tam okol 450k dat, več pa skor ne

A se bolj splača kupt starejšo z manj km al mlajšo z več km?

ja če ti kej pomaga jst sm dal za letnik 2001, z 17000km sm dal 570k

če mene prašaš je cena prevelika!(ampak to je moje mnenje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam se odloči če si motor sprobal in gre vrei pol ga vzemi. Če je čisto orginaln še brez kakga športnga izpuha al pa kaj druga pol je cena previsoka.Tak letnik za tolk km je vredn okrog 450-470k moje mnenje pač :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj kot je motor predelan, nizjo ceno naj bi mel - vsaj po mojih kriterijih. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj kot je motor predelan, nizjo ceno naj bi mel - vsaj po mojih kriterijih. .)

:topic: to se pravi, da če še na njega obesiš ene 150.000SIT, ga boš potem prodal cenej kot drugi, ki je isti, le da je original :trance_33_sleep: :slap:

P.S. če boš prodajal motor, ga kupim jaz (seveda če bo imel velik opreme) :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: to se pravi, da če še na njega obesiš ene 150.000SIT, ga boš potem prodal cenej kot drugi, ki je isti, le da je original :trance_33_sleep:  :slap:

ce das gor polini kit, pa bo ze meu enih 10k km, pol ziher. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 2001 se je novo dobilo za 870k SIT, čeprav je v vseh cenikih pisalo 990k SIT, frend je l.2000 kupil novo RS 125 za 820k SIT. (oba motorja sta bila kupljena na keš tako da je še tu neki popusta)

Moja NSR ja se je lani s 16k km prodala za neki čez 600k SIT.

PS: kot so že pred mano povedali: Vse kar navlečeš na motor neoriginalnega mu ceno zbije ne pa dvigne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!