Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

K mogoče kdo ve al pa jo prodaja kako NSR-ko 99-00?

Čez en mesc bom dubu dnar :D Če bo kdo takrat prodajal bi bil interesent :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne more noben s+poslikat pa dat gor slik? Prosim, dam enkrat za pijačo, Mi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dej mi povej kje je najlažji na net fuknt, da je čim manj kompliceranja

pa dobiš mogoče v kratkem, dans se morm učit! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeem, mobisux.com....

Drgač pa mi na mejl pošlji: sandi8703@yahoo.co.uk Pa slike nej bojo tko ene 1024×786 +-10pikslu :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole izgledajo blokade v NSR l.01

Cev je na začetku izpuha, tista ploščica pa je pred fergazerjem.

post-337-1117653179_thumb.jpg

post-337-1117653199_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm....lepo

dej mi povej kaj ti spremeni tista pr frgazarju(dobre in slabe stvari)

a pa se to sam ven da ta ploščica al se ji lukno poveča?

tnx

Popravljeno . Popravil mi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končna se je povečala s cca 150 na 160, občutno boljši pospeški, slabih lastnosti nisem opazil, morda poraba, samo je sprememba zanemarljiva.

Jaz sem jo dal ven. Po moje jo lahko tudi povečaš, samo zakaj bi se brez veze zajebaval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok tnx :D :OK:

mislm da mam že v planu tole spremembo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk a mate vi airbox pokrove dol pobrane al ne? pa zanima me kašne so kj posledice a je to gl a ni, k men je serviser reku d bom sam obrate zgubu pa še filtr bom mu skos umazan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ga mam dol, efekt je res hud glas. Čeprov zdej me počasi že mot, k se me par kilometrov daleč sliš, pa še miseljo da gonem čez 100, grem pa 50(recimo no). Sam glas je pa hud ja :)

Zakaj bi obrate zgubu ne vem, umazan pa je mogoče mal bl, sam jst ga enkrat na let spucam pa je čist ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenc, kko mas lahko umazanga ce gobice sploh nimas?:) Razen ce misls stunf oz sam airbox:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se odstrani sam pokrov od filtra. Spužva še zmjr ostane gor, sam z eno lastiko jo pritrdiš, da ne pade dol .)

A je treba tud kej karburator štelat, če daš pokrov dol, al ni take razlike? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, štunfa je bla usrana :)

Zato sem jo pa menu

Ja je treba frgazer mal naštimat

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm un šravfk k je tm na frgazrju za štelat .. kva ga morš pol odvit al privit ? če odpreš airbox ...

Popravljeno . Popravil T1cK0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej boš probov, tolk naštimej da bo na najmanj obratih kokr bo še delalo. Pol pa tko probavej da daš zauh, če bo crkenlo ni dober :), če bo pa na previsokih obratih pa spet ni dober :). Tko da mal moraš probavat pa po 5min že dobiš filing kako mora bit. Pr men je če vrtim v smeri ure več obratov, če pa v drugo smer pa mn. Tm idealni obrati so za moj motor malo pod 2k obratov v prostem teku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej boš probov, tolk naštimej da bo na najmanj obratih kokr bo še delalo. Pol pa tko probavej da daš zauh, če bo crkenlo ni dober :), če bo pa na previsokih obratih pa spet ni dober :). Tko da mal moraš probavat pa po 5min že dobiš filing kako mora bit. Pr men je če vrtim v smeri ure več obratov, če pa v drugo smer pa mn. Tm idealni obrati so za moj motor malo pod 2k obratov v prostem teku.

bomo mi mal sprobal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo dal ven. Po moje jo lahko tudi povečaš, samo zakaj bi se brez veze zajebaval.

aja glede tele blokade, a bi mogu na kej posebnga pazt pr šraufanju?

vrjetn jo bom čez vikend odstranu

lp, miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vijaki, ki držijo krivino na fergazer niso navadni ali križni, ampak so eni taki čudni ki se jih da samo privijat. Imajo pa na sredi luknjo v katero se da zabiti navaden mali izvijač (samo pazi da ne počiš glave vijaka, udari samo enkrat čistio narahlo) in se nato lepo odšraufa.

Odstranit pa boš moral celoten airbox in pa še eno plastiko ki je čez mašino, če se prav spomnem.

PS: če karkoli zje*eš, za posledice ne odgovajam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!