Skoči na vsebino

Aprilia 1000 ETV Caponord


kasti
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

image.jpeg.a59fb6b64a8459d5808fac78485de6cc.thumb.jpeg.dfb35f6ecc8e8d5ed3d1ea63a69eb56c.jpeg

Priporočene objave

Verjetno imaš prav, Miha, olja je čisto do vrha. :) Bom še malo preizkušal.

Zanima me naslednje: ali ima kdo od tu za prodati nosilec za stranske kovčke, Givijeve? Naj mi prosim javi oz. sporoči!

Hvala :)

Jaz prodam original kovčke z nosilci vred :)maksmalovrh@siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CAPI najlepša hvala za ponudbo, vendar kovčke že imam (2 x 52 L Givi) in potrebujem le nosilec za le-te. :) Če ima kdo nosilec, naj me prosim kontaktira.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

jaz tudi!  :grim

Lep,zanimiv pa tud Aprilia je sam čist preveč cestno naravnan (kao Dorsoduro)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj jo gledam lepša je.Nazačetku malo čudna. Potem pa                               :OK:                                                                               Ali ste poservisirali  motorčke?                                                                                                                                                               

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj jo gledam lepša je.Nazačetku malo čudna. Potem pa                               :OK:                                                                               Ali ste poservisirali  motorčke?                                                                                                                                                               

 a kost?

 

al tanova capondrca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...cestni motor, izgubila je enduro gene.

Kot vse endure nad 1000ccm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj se velike emdure večinoma spreminjajo v potovalne motorje in so tako omejene le na asfalt.

Ampak GSA in Super Tenere še ohranjata nekaj vsestranskosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tržna niša! Pa čisto nič drugega!

 

Jebe pa se jim za uprabnost njihovih motorjev. Takih, tapravih (farerjev) je malo, pa še tisti nimajo denarja! V bistvu bi ga raje vtaknili v kakšno pot...

Tistih, ki bi rinili na druge kontinente ni veliko.

Onih, ki rinejo po "lastnem", pa kolikor jih hočeš!!

To = to! :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje bo starega zadržat ,novega pa potem imet za nedeljo.Mislim ,da bojo dobre vozne lastnosti .Sam treba bo še mal počakat. Z opremo  bo okol  15 jurčkov :sleep2: sigurn? Se  strinjam tržno naravnan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj se velike emdure večinoma spreminjajo v potovalne motorje in so tako omejene le na asfalt.

Ampak GSA in Super Tenere še ohranjata nekaj vsestranskosti.

Vsestranskost se neha pr kilah 250+,razen če nis doma bliz dežele Petra Klepca a ne Sergej

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Caponord je čist cestno naravnana. Ne vidim nikjer kakšni off road perspektiv. Hod zadnjega vzmetenja samo 150 mm , dimenzije gum pa čist cestne:spredaj: 120/70-R17; zadaj: 190/55-17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pride še kakšna izvedba, kot je bila rally Raid pri prejšnji....

 

Zame pomeni vsestranskost to, da se peljem lahko tudi po makadamu, da tudi na mokri podlagi pridem v kakšen klanec....ampak za Aprilijo ne vem, če bi se odločil, pač Italijani, kjer že skoraj mora nekje  kaj puščati, da je vse umazano...slabe izkušnje s Fiatom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsestranskost se neha pr kilah 250+,razen če nis doma bliz dežele Petra Klepca a ne Sergej

Je kar vsestranski če bi dal gor Hajdenauke,no roko na srce za težek teren pa te kile niso tud če si iz dežele tam doli :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!