Skoči na vsebino

Aprilia 1000 ETV Caponord


kasti
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

image.jpeg.a59fb6b64a8459d5808fac78485de6cc.thumb.jpeg.dfb35f6ecc8e8d5ed3d1ea63a69eb56c.jpeg

Priporočene objave

Lep pozdrav.

 

Včeraj naredil prve kilometre letos, Capo se še vedno pelje fantastično! :-)

 

 

 

Zanima me, ali ima kdo za prodati nosilec za stranske kovčke GIVI?

 

 

Lep pozdrav vsem,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

 

 

Zanima me, ali ima morda kdo za prodati zadnji levi žmigavec za Capota? Ali pa morda kar oba?

 

 

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pa če že iščemo dele: iščem najboljšega ponudnka za centralni štender (AP8795035) trgovino ali posameznika. 

Z aprilia parts buyer štacuno iz anglije se zafrkavam že od marca tako da jih imam poln kufer. Ali obstaja kakšna kompatibilna verzija  ki bi pasala na 2001 čapca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če že iščemo dele: iščem najboljšega ponudnka za centralni štender (AP8795035) trgovino ali posameznika. 

Z aprilia parts buyer štacuno iz anglije se zafrkavam že od marca tako da jih imam poln kufer. Ali obstaja kakšna kompatibilna verzija  ki bi pasala na 2001 čapca?

motomario velenje.sodelavc ga je tam naroču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

motomario velenje.sodelavc ga je tam naroču.

Ne delajo jih več ne da se naročit. (info avto triglav) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem.

 

 

Meni pa je na žalost spustilo olje iz prednje desne vilice, pa me zanima, ali ima kdo morda za prodati sprednje semeringe in olje za vzmetenje?

 

 

Hvala že vnaprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi semeringe od Husqvarna, malo dražji ampak ti bodo zdržali dosti dlje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo. Porihtal vzmetenje, a ugotovil, da moram zamenjati zavorne diske....mi kdo lahko pomaga pri iskanju le-teh ali je edina opcija kupiti nove in če morda veste, koliko to kaj stane?

 

 

Hvala za odgovore! :)

 

 

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko vzameš od EBC.Imajo samo malo drugačne zareze,drugače pa so iste.Jaz jih imam že dobro leto in nisem opazil nobenih pomanklivosti.Cenovno so pol ceneje od originala  cca 250 eur.-narejeni so v GB.Dobil sem jih v Slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Po dolgem času se oglašam.  @FitnesFreak, zanima me kje si nabavil dihtunge-semeringe za sprednje vilice? Tud men je po desetih letih ena spustila dušo, pa nameravam sedaj poservisirat obe. Lahko me pokličeš na tel. 041422136 al pa na mail: maksmalovrh@siol.net.

 

Obenem pa prosim vse ki me imaste na telefonu, za tel.št., ker sem telefon letos na furi pustil v Črnem morju :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so pa res pravi junci!Še balance ne more ravno držat.Ne vem če zdaj že res vsako t..e lahko motor vozi?Kaj bi  te v Mongoliji delal če bi sam bil tako kot jaz?

Čestitke za tvoje ADV podvige! :OK:

Sedaj se pa nehaj hvalit in "pljuvat" po ostalih, ki še nimajo toliko izkušenj kot ti, nekje jih je pač treba nabrati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

ima mogoče kdo za prodati senzor temperature ( AP8124867 ) ker mi javlja napako efi 22. če ne ga naročim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je včeraj ostal na cesti - prva diagnoza mehanika SKURJEN STATOR, našel sem ga že na ebayu za cca 150 € s poštnino... Ima kdo še kako idejo, kako  čim prej do tega konca...

 

Sicer sem že v debati z J in še par poznavalci, a vseeno več glav več ve...

 

Danes ko razdrejo mašino bo pa padla bolj točna diagnoza...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živijo,

 

 mi mogoče kdo lahko svetuje okoli težave s sprednjimi diski?

Imajo "luft" in se premikajo gor in dol...ne levo, desno. 

Zanima me, če je to hiba Caponorda in kako odpraviti težavo, diski so namreč kot novi. Ali je možno kupiti samo puše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da se premikajo, je normalno. Saj so vendarle plavajoči ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, samo po moje ni najboljše oz normalno, da je to do te mere, da med vožnjo oz ob prevoženem kanalu slišiš "klenkanje" diskov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pretiravat pa res ni treba. Mal premikanja je vredu, če je hudo, pa kr diske menjaj. Na eBayju jih je na miljone, pa še dragi niso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pretiravat pa res ni treba. Mal premikanja je vredu, če je hudo, pa kr diske menjaj. Na eBayju jih je na miljone, pa še dragi niso.

 

Ok, bom preveril na ebayu...verjetno bo edina rešitev menjava :)

Lufta imajo pa res veliko, brez pretiravanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, bom preveril na ebayu...verjetno bo edina rešitev menjava :)

Lufta imajo pa res veliko, brez pretiravanja. 

ej majstr  pr modelu z ABS je to normalno,če boš pa slučajno menjal pa povej bom tastare jz kupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!