Skoči na vsebino

Aprilia 1000 ETV Caponord


kasti
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

image.jpeg.a59fb6b64a8459d5808fac78485de6cc.thumb.jpeg.dfb35f6ecc8e8d5ed3d1ea63a69eb56c.jpeg

Priporočene objave

Z manjšo predelavo (Peugeot ali Fiat), če se ne motim, se je o tem v tej temi že pisalo malo poišči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citroen, Peugeot, Reanult, V6 3.0 mašine. Pa mal predelave za 40€

 

Imam pa doma eno že predelano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo kakšen par obročev odveč, naj mi pošlje pm. Menjam za denar, lahko tudi delna tudi za dobro pivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Fantje spet problem. Kazalec hitrosti izgublja stik z realnostjo( pada, skače. kaže precej narobe glede na GPS...) Ima kdo kako idejo?.

Oz imate kako cifro koga ki bi mi kapota spravil v red? Čeprav ga z največjim veseljem šraufam, naslednjih nekaj tednov ne bo časa za tovrstne aktivnosti, sezone je pa še dovolj, da ne bi čakal na zimo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist možno, da je lim na kazalcu popustil. odpri armaturko in nazaj zalepi

Ne upam :) . K sreči magično zdaj ne skače več. Se mi zdi da ima to veze z elektiko  ali senzorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kdo bi si mislil, da bom prebral od začetka do konca (pa še nekaj linkov vmes). Včeraj sem namreč po burji priteral domov en Caponord 1000 in sem vesel kot radio, da obstaja toliko entuziastov. Ker o marsičem nisem dobil podatkov (spojke, cinšpule, konektorji, starter rele) in tipka "mode" nekako ne prime, bom enkrat do spomladi potreboval mentorstvo za demonstracijo menjave olja, snemanje tanka, zagotovo pa tudi en bolj šparoven software. Regler menda že ima od Honde, za vozit je šus. Navaditi se moram (ali odpraviti) na nemiren prosti tek in vožnjo od 3000 rpm dalje.

Vem, da je to bolj stara reč, Mk1 iz 2001, kar pa me ne moti, ker izpolnjuje vse kriterije, ki jih imam (imava). Pa še zelo dobro izgleda. A sem že rekel, da potegne kot pri norcih ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

 

Jaz imam tudi problem z kazalnikom hitrosti - crknil je. Sploh se ne premakne niti pri kontaktu niti med vožnjo. Kakšno mnenje morda?

Popravljeno . Popravil FitnesFreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so taki simptomi glede števca je največkrat vzrok senzor hitrosti na zadnjem kolesu ob zavornih čeljustih. Cena pa pretirana 125€. Se da dobit kje kakšnega na spletu cenejš samo je kr jeba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če so taki simptomi glede števca je največkrat vzrok senzor hitrosti na zadnjem kolesu ob zavornih čeljustih. Cena pa pretirana 125€. Se da dobit kje kakšnega na spletu cenejš samo je kr jeba.

Vmojem primeru j z zemenjavo cinšpule nehal zafrkavat tudi števec. ali je to slučaj ali kakšna čudna električna pota pa ne vem. Bočas pokazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Živjo.

 

Zanima me, ali ima kdo za prodati Rele MS5D-611 12 V pri štarterju za Capota?

 

Hvala,

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

 

Zanima me, ali ima kdo za prodati Rele MS5D-611 12 V pri štarterju za Capota?

 

Hvala,

Andrej

Vprašaj Capomiha , če rabiš telefon pa povej ti bom poslal na ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav.

 

Tudi meni je zatajil start rele na mojem capotu, pa me zanima kje ga najceneje dobi.

 

Hvala.

Prva trgovina z avtoelektriko. Naj bo saj 100 A.Lahko je tudi drugačne oblike.Cena okoli 30 eur.Ni mus,da je okrogel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni.

 

Morda ne spada v to temo, a vseeno... na žalost prodam Aprilio CapoNord po delih, vse razen ogrodja.

 

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7x video River crossing in the Greece v tejle temi...

 

Vsaj hlače bi potegnili dol in ne verjamem, da 100 km naokoli ni bilo nobenega mostu.

To je bolj River Crossing za publiko, ne pa iz takratne nuje. Je pa adrenalonsko. Lepa čista reka, polno kamenja, angel varuh iz obeh strani... Avantura, res!!  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te je pa tko razkurlo? Al je kej po tleh slo?

Pozdravljeni.

Morda ne spada v to temo, a vseeno... na žalost prodam Aprilio CapoNord po delih, vse razen ogrodja.

Andrej

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat pred leti, ko smo imeli Aprilio v auslogu, sem naredil eno vikendaško furo s CapoNord in moram reči, glede na to, da sem hondaš, da mi je bil motor super! Vse pohvale! Prožnost motorja, udobje sploh(!!), skratka vse, le upam, da je tudi agregat brez napak, le tisti števci mi niso bili všeč, kar pa je stvar okusa - amak, so mi bili res grdi... :(

 

Sicer pa je ne bom preveč hvalil, ker sem hondaš!! :grim (čeprav trenutno vozim Suzuki) :BUA:  :P

 

 

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te je pa tko razkurlo? Al je kej po tleh slo?

Nič me ni razkurilo, žal sem ga bil primoran prodati po delih, ker ga nebi mogel več registrirati...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič me ni razkurilo, žal sem ga bil primoran prodati po delih, ker ga nebi mogel več registrirati...

Mene zanimajo določeni deli.Kje se lahko vidi.Kakšen kontakt.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!