Skoči na vsebino

Aprilia 1000 ETV Caponord


kasti
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

image.jpeg.a59fb6b64a8459d5808fac78485de6cc.thumb.jpeg.dfb35f6ecc8e8d5ed3d1ea63a69eb56c.jpeg

Priporočene objave

Ja kitajskih je veliko.Za druge pa bo problem??? Razen originala cena au.Navadne obstajao od EBC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kitajskih je veliko.Za druge pa bo problem??? Razen originala cena au.Navadne obstajao od EBC.

Ja en problem obstaja od EBC lahko dobiš samo diske za moped brez

abs,to pomen samo fiksne diske plavajočih pa nimajo v ponudbi tko da ti ostane samo original Brembo cena je pa okol 180 ojrotov za kos.Boli glava!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja en problem obstaja od EBC lahko dobiš samo diske za moped brez

abs,to pomen samo fiksne diske plavajočih pa nimajo v ponudbi tko da ti ostane samo original Brembo cena je pa okol 180 ojrotov za kos.Boli glava!!!!!!

Tole pa ne bo čisto držalo... obstajajo tudi drugi diski.

Recimo Braking, modela:

AP19FLD  in AP19FL   sta plavajoča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original Brembo cena je pa okol 180 ojrotov za kos.Boli glava!!!!!!

Ja, 180 res ni mal €, in 360 je ze kar vsotica. Po drugi strani je 180€ 1 komplet gum, pa se spalijo vsako sezono, Diske drgnemo po 10 sezon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, 180 res ni mal €, in 360 je ze kar vsotica. Po drugi strani je 180€ 1 komplet gum, pa se spalijo vsako sezono, Diske drgnemo po 10 sezon.

Sorry napačno informacijo sm bleknu ,kolega zaprmej trdi da dva Brembota koštata 580 evrjou ne pa 180 po komadu tko k sm jz napisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Živijo lastniki Caponordov,

 

na forumu sem ujel, da pišete o tem, da ste naložili nove mape in da je posledica nižja poraba.

Zadeva bi zanimala tudi mene, kdo to izvaja?

 

Že v naprej hvala!

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo lastniki Caponordov,

 

na forumu sem ujel, da pišete o tem, da ste naložili nove mape in da je posledica nižja poraba.

Zadeva bi zanimala tudi mene, kdo to izvaja?

 

Že v naprej hvala!

 

Lp

Šarc bo pravi naslov. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Sem zamenjal že nekaj Caponordov in upam, da sem trenutno na tapravem (letnik 2005). imam nekaj vprašanj, pa če mi lahko pomagate. Sem sicer 47 letni motorist, bolj uživaški in laičen v tehniki, a s tem nič manj navdušen nad Caponordi.

1. Kako se da isključiti na displeju oznaka EFI (trenutno kaže 1 ali 34), da bi se spet prikazala ura? A obstaja tabela kaj pomenijo oznake, opozorila efi?

2. Kje se da dobiti nastavek za sprednje pleksi (no, zadnjega itak ni), rad bi dvignil (sem visok 190 cm)

3. Kje se da dobiti cevna zaščita za luč in spodnja (srednjo že imam), kot je na modelu Raid?

Hvala na odgovorih

Popravljeno . Popravil vujo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen vujo, dobrodošel na forumu, sicer pa se poznava še iz starih časov.

Kolikor lahko pomagam - 

1. EFI  - po sedežem je ob strani, na levi, en valjast bel konektor, ki je sedaj sklenjen. Ko boš žički "odkonektal" boš imel na displeju uro, ko je sklenjen pa ti pokaže diagnostiko. Če se ti izpiše 1 ali -1 je ok, koda 34 pa je izpisana za napako na eni od vžigalnih tuljav. Poglej malo po tej temi, boš našel točen podatek, za katero tuljavo gre...če ni slab stik, jo bo verjetno treba zamenjat.

 

2. Glede nastavka za šipo poglej MRA ali Puig.

 

3. Cevne zaščite so naprodaj tukaj http://www.wendelmotorraeder.de/shop/index.php?cPath=34_43_182_183_186 vendar ne vem, če zaščita luči gre tako enostavno gor na "normalnega" capota...pa spodnje zaščite več ni v prodaji

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Sem zamenjal že nekaj Caponordov in upam, da sem trenutno na tapravem (letnik 2005). imam nekaj vprašanj, pa če mi lahko pomagate. Sem sicer 47 letni motorist, bolj uživaški in laičen v tehniki, a s tem nič manj navdušen nad Caponordi.

1. Kako se da isključiti na displeju oznaka EFI (trenutno kaže 1 ali 34), da bi se spet prikazala ura? A obstaja tabela kaj pomenijo oznake, opozorila efi?

2. Kje se da dobiti nastavek za sprednje pleksi (no, zadnjega itak ni), rad bi dvignil (sem visok 190 cm)

3. Kje se da dobiti cevna zaščita za luč in spodnja (srednjo že imam), kot je na modelu Raid?

Hvala na odgovorih

Tukaj je veliko koristnih informacij:

 

http://www.caporider.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kje kupujete cinšpule? Spomnim se da je nekdo naročal / imel boljšo ceno pred letom ali dvema. Ali to še obstaja?

Včeraj sem začel s sezono in ugotovil efi34 napako. je možno kaj drugega?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pegueot servis, za 3.0 V6 mašino, pa mal predelave.....

 

Mam pa dve na rezervi, sam moram Miha vprašat za kolk mi jih je prodal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ravno danes nabavil eno Denso cinšpulo, da se malo poigram. Bom sporočil tukaj, če bo kakšen uporaben rezultat.

Sicer pa, ja, špula od francoskih V6 motorjev v kombinaciji s Fiatovim kablom od Brave/Bravota 1,2 naj bi bila dobra kombinacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno taktično vprašanje: Recimo da uberem" francosko pot" je najbrž praktično menjat kar vse 4 naenkrat ali menjam po potrebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cevno zaščito za luč, vprašaj pri - http://www.motosvet.com/tabla/user/26387-capomiha/

Kakšno leto nazaj sva jih kar nekaj naredila.Če bo kaj povpraševanja, bom spet aktiviral ordje za kakšno manjšo serijo.

Lp Regi

Regi je kakšna možnost da ponudbo razširiš s centralnim stojalom za cn 2001-2007?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno taktično vprašanje: Recimo da uberem" francosko pot" je najbrž praktično menjat kar vse 4 naenkrat ali menjam po potrebi?

Jaz sem menjal samo eno,čepral mi je na servisu razlagal,da moram menjati vse.Ne vidim razloga ,da bi menjal ,če delajo.Po menjavi sem naredil 30000 km vse OK.stare kot nova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Regi je kakšna možnost da ponudbo razširiš s centralnim stojalom za cn 2001-2007?

Če bo čas dopuščal, se bom spravil tudi na to. Ko bom nared se bom oglasil na tem forumu.

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.

 

 

Zanima me, ali ima kdo sopotnikovo desno stopalko za noge viškA? Namreč en kr***n mi je podrl motor na parkirišču in je padel na sopotnikovo tačko, ki se je odlomila...za kakšno informacijo, kje bi jo dobil se toplo priporočam. :=)

 

 

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda paše stopalka od BMW GS 1150 ali F650 GS  ...preveri.

Popravljeno . Popravil eltrinajst
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če ima kdo nameščene GPR auspuhe, kakšne so izkušnje?

Imam možnost nabave po dobri ceni, me pa vseeno zanima kako se obnesejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj drugega zanima ,kdaj ste ste pr svojih mašincah kej ventile kontroliral al pa jih dal nastvit ? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni, prijatelju se je na motorju Aprilia Caponord letnik 2006 pokvarila vžigalna tuljava na prvem cilindru. Ima kdo kakšen nasvet, kje kupiti tuljavo in če je kakšna tuljava primerna tudi od drugega modela, motorja, avtomobila???

Za odgovor se vam najlepše zahvaljujem.

 

Lp Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!