Skoči na vsebino

Triumph Tiger 800


MiNa

Priporočene objave

Registriran je na nemško tablo,ohranjen pa je........

Hmmm....tale ki prodaja pravi da je bil njegova last...pa da je SLO poreklo...

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma na četrti sliki se zelo blago vidi tablico (preden jo je snel... ), pa res izgleda nemška.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma na četrti sliki se zelo blago vidi tablico (preden jo je snel... ), pa res izgleda nemška.

Ko prav pogledam vidim ja da je tako...hvala obema za opozorilo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm....tale ki prodaja pravi da je bil njegova last...pa da je SLO poreklo...

Čudn tič,meni ni vzbujal nekega zaupanja.......

sej motor je v redu nič mu ne manjka,najbrž je pa treba še dmv plačat,ne vem......

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudn tič,meni ni vzbujal nekega zaupanja.......

sej motor je v redu nič mu ne manjka,najbrž je pa treba še dmv plačat,ne vem......

Hmmm jaz sem mail pisal pa je napisal tako kot sem reku..tko da res cuden. Bom v ITA pogledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firmo ima prijavljeno v nemčiji, tako da...motor kolikor vem je bil kupljen pri nas, dmw je verjetno treba plačat, kar pač narediš z razliko v ceni...Ne vidim problema. Sem pri njemu kupil avto, vse štima;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firmo ima prijavljeno v nemčiji, tako da...motor kolikor vem je bil kupljen pri nas, dmw je verjetno treba plačat, kar pač narediš z razliko v ceni...Ne vidim problema. Sem pri njemu kupil avto, vse štima;)

Hvala za informacijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....vse lepo in prav lepo motor, glas,....ma kako jim je lahko padlo na pamet privarit nosilec tapc sopotnika na main frame  :bum:  to me je zmotilo ko sem ga vceraj videl od blizu in sedel na njem...drugace bi ga ze mel v garazi... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....vse lepo in prav lepo motor, glas,....ma kako jim je lahko padlo na pamet privarit nosilec tapc sopotnika na main frame  :bum:  to me je zmotilo ko sem ga vceraj videl od blizu in sedel na njem...drugace bi ga ze mel v garazi... :(

Sopotnikovi nosilci tačk so bili privarjeni na glavni okvir že pri Tigru 855 letnik 2000. Včasih so tudi malo zavibrirale horsesmilie.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sopotnikovi nosilci tačk so bili privarjeni na glavni okvir že pri Tigru 855 letnik 2000. Včasih so tudi malo zavibrirale horsesmilie.gif

...ob morebitnem padcu pa ti jih odlomi...pa more varit...V 2015 izvedbi Tigra pa kar zgleda bo isto...doooh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajca nimas kej.

Ne niso jajca...daleč od tega! Motor je fenomenalen in to je (bil do sedaj) moj sanjski motor! Sam to me moti do popolnosti...drugace bi ga ze narocil...

Vzem rdečkota :grim

Nisem za levičarje (komuniste)...rdečko mi je res full vsec par stvari pa me moti...:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jst prou vidim ima privarjene sopotnikove stopalke tudi od baby tigra prijateljček f800gs. :?

Ta mi pa tako ali tako ni vsec...in ja mas prav ma tudi ta privarjene...zdaj me se muci samo to, ali se splaca pocakat na drugo leto nov model ali naj se kar "zaženem" v nakup...hvala cikadina, mas ze 2 kofeti v dobrem...aja pa se rogljicek zate in za mojega soimenjaka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo rečt da je ta motor dost nehvaležen za popravila v primeru padca saj je vse privarjeno na okvir nosilec sprednje maske je privarjen prav tako subframe, stopalke so tudi privarjene,... 

 

pri bmw-ju so prav tako privarjene ampak tam imaš možnost zamenjati komplet subframe če je to potrebno pri triumphu ti pa ne preostane drugega kot glihat , varit oziroma nabavit drug okvir 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mi pa tako ali tako ni vsec...in ja mas prav ma tudi ta privarjene...zdaj me se muci samo to, ali se splaca pocakat na drugo leto nov model ali naj se kar "zaženem" v nakup...hvala cikadina, mas ze 2 kofeti v dobrem...aja pa se rogljicek zate in za mojega soimenjaka :D

zdej smo pogruntali da je grešt za neč, tko da bo treba kej druzga najt. drgač price/performance itak ta velik versys zmaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej smo pogruntali da je grešt za neč, tko da bo treba kej druzga najt. drgač price/performance itak ta velik versys zmaga.

Pa ste mi pokvarli veselje do mojega sanjskega mopeda.... :blink: pri 2015 modelu bo itak ostalo vse isto...doooh...glede Versya bomo vidli se price, performace ze vemo :P...mogoce V strom 1000-ka se...2 (in seveda 3) valjni so mi bolj vsec...danes grem sprobat k TC-ju...Luka gres zraven ane? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ste mi pokvarli veselje do mojega sanjskega mopeda.... :blink: pri 2015 modelu bo itak ostalo vse isto...doooh...glede Versya bomo vidli se price, performace ze vemo :P...mogoce V strom 1000-ka se...2 (in seveda 3) valjni so mi bolj vsec...danes grem sprobat k TC-ju...Luka gres zraven ane? :D

 

samo kolko se eni poglabljate, mene je brigalo samo da ima dve gume :lol:  ne resno, na kraj pameti mi ni padlo študirat kako se da popravljat okvir. sicer pa sej noben okvir ni glih narejen iz repe, da se zvije že samo če ga grdo pogledaš. itak če se tolko skantaš da okvir potrajba je tudi ostale škode toliko da lahko daš samo še kose na ebay. 

 

ne vem no, meni se bi zdelo bolj pomembno kako se pelje, kakšne so pogoste napake, če se dobro počutim na njem. kje se bo servisiru itd. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ste mi pokvarli veselje do mojega sanjskega mopeda.... :blink: pri 2015 modelu bo itak ostalo vse isto...doooh...glede Versya bomo vidli se price, performace ze vemo :P...mogoce V strom 1000-ka se...2 (in seveda 3) valjni so mi bolj vsec...danes grem sprobat k TC-ju...Luka gres zraven ane? :Dk

Komot :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo kolko se eni poglabljate, mene je brigalo samo da ima dve gume :lol:  ne resno, na kraj pameti mi ni padlo študirat kako se da popravljat okvir. sicer pa sej noben okvir ni glih narejen iz repe, da se zvije že samo če ga grdo pogledaš. itak če se tolko skantaš da okvir potrajba je tudi ostale škode toliko da lahko daš samo še kose na ebay. 

 

ne vem no, meni se bi zdelo bolj pomembno kako se pelje, kakšne so pogoste napake, če se dobro počutim na njem. kje se bo servisiru itd. 

 

To da se okvir zvije moreš fajn past problem je pa da se ti stopalka zvije to se pa zlo rado zgodi že pri padcu na mestu in pri tem motorju ne moreš nič zamenjat,... drugače pa motor kot motor ne more bit slab pa zvok ma zanimiv :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj šele vidim kaj si mislil... če padeš, si res v riti.

Sicer opcija je tudi, če se že zgodi in padeš ter zviješ nosilce, da pač odrežeš in privariš popravljen/nov nosilec, ampak vprašanje koliko je to smiselno. Pa ta del dejansko toliko ven štrli, da bi se lahko zvil pri padcu?

Sicer pa BMW R1200GS ima enak način pritrjevanja zadnjih stopalk. Če ni problem pri BMW-ju...

 

Iz enega foruma:

 

- Frame: the rear sub frame is part of the main frame. John said that at the dealer launch a number of people had expressed concern that in a spill the frame would bend where the foot pegs hit the ground and write the bike off. Triumph said the rear sub-frame can be cut off an a new one welded on. The frame can also be straightened.

post-44186-0-81724800-1413377069_thumb.jpg

post-44186-0-81674500-1413377643_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil igor0203
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!