Skoči na vsebino

Triumph Tiger 800


MiNa

Priporočene objave

Ja da ni treba generalne delat :grim.........tudi jaz sem prodal GSA1200 10.000km in K1300S 4.oookm  BMW F650GS 16.000km in z nobenim ni blo nič narobe in ni blo fore razen te da sem si zamislil spet drug motor!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem se zapalio za Triumpha. Vprašanje je katerega. Velik je drag in mogoče res prevelik manjši pa bo verjetno moj naslednji. Ni i pa jasno, kako to, da nekateri te motorje prodajajo z tako malo kilometri. A ve kdo v čem je fora. 

 

Zato, da lahko mi kupujemo stare "nove" motocikle po polovični ceni in se vozimo daaaaleč naokoli........ :O:010

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-...ja, moj je bil ta teden star 2 leti, pa imam 12.500km..kot iz Ausloga, brez praske z velikooooo opreme....letos šel le v Innsbruck...prodam, bom kupil cafe racer....ali old timer-a (r1200c)... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-...ja, moj je bil ta teden star 2 leti, pa imam 12.500km..kot iz Ausloga, brez praske z velikooooo opreme....letos šel le v Innsbruck...prodam, bom kupil cafe racer....ali old timer-a (r1200c)... 

XC al road,kolk maš ceno?Kaka oprema?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa zanimivo, kako variirajo cene ( SLO, IT, D)

Npr.: Triumph Tiger 800 2012 cca 10000 (7000€ do 9000€).

 

Če kupiš motor v Italiji ali Nemčiji, kakšen je potem še dodaten strošek, za tovrstni motor?

Prevoz, homologacija, davek ????

 

Ali se splača kupit v Italiji ali Nemčiji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma Motohit nategun pa njemu podoben R moto vse iz italije,pol se že splača:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa zanimivo, kako variirajo cene ( SLO, IT, D)

Npr.: Triumph Tiger 800 2012 cca 10000 (7000€ do 9000€).

 

Če kupiš motor v Italiji ali Nemčiji, kakšen je potem še dodaten strošek, za tovrstni motor?

Prevoz, homologacija, davek ????

 

Ali se splača kupit v Italiji ali Nemčiji?

Vprašanje ni če se splača ampak izbira,pri nas se prodajata dva od tega en na švabski tablici najbrž na firmo brez davka ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Tiger 1050. A je to vmes med 800 in 1200, ali je to nekaj čisto drugega. Cenovno je bolj dostopen, ne vem pa kam paše. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

lepo. 

me pa zanima sledeče: ce daš gor kufre ali soptnica sedi ok in ali je zaradi izpuha montaža kufrov kaj drugačna

 

auspuh je pa prva liga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo. 

me pa zanima sledeče: ce daš gor kufre ali soptnica sedi ok in ali je zaradi izpuha montaža kufrov kaj drugačna

 

auspuh je pa prva liga

Izpuh je manjši in pol lažji od originala tko da ni nobenih težav niti za sopotnico niti za kovčke. Montirani so na isto mesto kot že original le da vse skupaj manj zavzame.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuh je manjši in pol lažji od originala tko da ni nobenih težav niti za sopotnico niti za kovčke. Montirani so na isto mesto kot že original le da vse skupaj manj zavzame.

A lepo prede zdaj? To je Leo vince?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lepo prede zdaj? To je Leo vince?

Sc project. Je pa zelo podoben LeoVince. Razlika je verjetno edino da za LeoVince ne bi mogel homologacijo naredit :)

Prede pa kr glasno in to celo z db killerjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!