Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

Juhuuu lih iz servisa... 110kkm :D glede vzmetenja... sprednje sem jaz zategnil še za pol obrata kot je imel @DAMI34 zadaj pa uporabljam več ali manj zadnjedva zoba in imam rad malo trši moped. Sem 188/90 pa nisem opazil nobenega "švedranja" balance pri višjih hitrostih. Tko kot ga nastaviš v ovink al na ravnino tko gre.

Pa ga ne hvalim.. orginal zadnji amortizer je drugače dosti slab. Kolega ma Matis gor pa sva mal zamenjala in probala z mojo. Ojoj kaka razlika pri pobiranju grbin. Šele potem sem dojel, kako gugalnco imam :) pa še ena stvar... v ovinek si ga malo težje naložil in ni glih sam "padel"... sej, k ga naložiš, pol gre kt po tirnicah. No to je rešljivo z zadnjo 55 gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da je pri teh kmjih zadnji amortizer tudi že malo zmatran, pa ga rabiš bolj zategnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, mladench pravi:

Juhuuu lih iz servisa... 110kkm :D glede vzmetenja... sprednje sem jaz zategnil še za pol obrata kot je imel @DAMI34 zadaj pa uporabljam več ali manj zadnjedva zoba in imam rad malo trši moped. Sem 188/90 pa nisem opazil nobenega "švedranja" balance pri višjih hitrostih. Tko kot ga nastaviš v ovink al na ravnino tko gre.

Pa ga ne hvalim.. orginal zadnji amortizer je drugače dosti slab. Kolega ma Matis gor pa sva mal zamenjala in probala z mojo. Ojoj kaka razlika pri pobiranju grbin. Šele potem sem dojel, kako gugalnco imam :) pa še ena stvar... v ovinek si ga malo težje naložil in ni glih sam "padel"... sej, k ga naložiš, pol gre kt po tirnicah. No to je rešljivo z zadnjo 55 gumo.

sej se ve ker moped je stroj 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, peterjanko pravi:

sej se ve ker moped je stroj 

jp, včasih gledam njegove slike kr mal z nostalgijo v očeh :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest sem original dodal dva klika zadaj......cca 77kg......pa morèm rečt....težje gre v ovinek ...ko pa gre gre zelo lepo.....in moram povedat ....vsak sam mora pripravit motor po svojih zeljah oziroma sposobnostih........in naj povem KTRC je zakon ......glede na prejśnji motor...se pelje precej drugaće ,   tudi hitreje.....in v nedeljo sem prvič občutil kaj pomeni KTRC........na cesti Kočevje Dvor....predzadnji ovinek olje na sredini ,pa ko ti zdrsne motor......po pravici povedano sem se usrou.....ampak sem priśel cel.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam raj nastavlen bolj na mehko ,sam pr velki brzini mi če motor nost sem pa tja ...Zato ga bom mogu mal uštimat če bo bolj mirn.

Al pa če mi ga zadn nosilc sicer brez kufra že tolk moti...

 

z1000 sx.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, billy pravi:

Jest mam raj nastavlen bolj na mehko ,sam pr velki brzini mi če motor nost sem pa tja ...Zato ga bom mogu mal uštimat če bo bolj mirn.

Al pa če mi ga zadn nosilc sicer brez kufra že tolk moti...

tovarniške nastavitve so na tm okol 70 kil .. če si težji, ga malo zategni in povratnega malo popusti .... ne poznam kako je na temu motorju ... najbolje, da ti strokovnjak to nardi

js mam vsak motor raj malo tršega ;)  ... 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, maus pravi:

tovarniške nastavitve so na tm okol 70 kil .. če si težji, ga malo zategni in povratnega malo popusti .... ne poznam kako je na temu motorju ... najbolje, da ti strokovnjak to nardi

js mam vsak motor raj malo tršega ;)  ... 

jaz sem pri povečanju prednapetosti ponavadi malce zategnil povrat (1/8 v smeri ure), da me ni zibalo, oziroma zabijalo.

Sicer pa, ko si 1x določil prednapetost, ponavadi rabiš za 80kg na sxu malce povečat, lahko na posluh ugotoviš tudi povrat. Najprej v eno smer pa vidiš kako pobira grbine in kako se ziblje, če ni ok pa v drugo :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa v Elisi rekel kako bi rad, pa je bil šef tako prijazen in  nastavil :D in se za moje potrebe motor pelje kot sem hotel.

Sam pa nisem nikoli nastavljal

prestavim pa samo kadar se peljeva oba

Popravljeno . Popravil peterjanko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jst mam težavo, da sm ga v garaž oustu pa šel z avtom na morje :slap:

Me je bog hit štrafu pa sm na trajekt čaku 4h :(

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mean machine's :)

20181113_191032.thumb.jpg.65402ac1a346d3cf162b8ab5d5f01300.jpg

Za 2019 pa nič novega razen barve. Pa upam, da za 2020 tud ne dajo tempomata gor. "Ride by wire" ne sede na ta moped :P

Drgač pa vedno več sxov srečujem na cesti... ker od tle, k sva si mahala včer v stanežičah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
pred 20 urami, point pravi:

Pozdravljeni. Iščem sx a, pa me zanima, če ga misli v kratkem kak forumaš prodajat? 

kakšen letnik pa iščeš moraš še prej povedat

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!