Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000 SX (2011-2019) in Ninja 1000 SX (2020)


roko
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Z1000SX 2011 SERVICE MANUAL  Service Manual - Ninja 1000 - 2011.pdf

Z1000SX 2015 SERVICE MANUAL  Z1000SX.2015 service manual.pdf

Z1000SX 2017 SERVICE MANUAL  2017 Kawasaki Ninja 1000 Service Manual 99924-1519-31.pdf

20210926_124201_HDR.jpg.aed89acfbc106f0be03b601e11673014.thumb.jpg.fc3642d925a2f00d19159f118dfa7131.jpg

Priporočene objave

pred 19 urami, suzuki1000r pravi:

Pozdravljeni,

Po treh sušnih letih sem lansko jesen končno spet nabavil "stroj"..?

 

srečno vožnjo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, suzuki1000r pravi:

Pozdravljeni,

Po treh sušnih letih sem lansko jesen končno spet nabavil "stroj"..?

 

 

Veliko uzitkov....gogo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo rabi original vizir 2011 dalje prozoren, podarim.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Ker sem prvič lastnik Kawe,me zanima kako lahko prepoznaš letnik izdelave motocikla,če nisi ekspert za barvne kombinacije ,oziroma variante izpuhov..?V prometni je namreč zabeležen le datum prve registracije ,ki se ob enem šteje tudi za letnik izdelave.Kar pa ni nujno da tudi drži... Moj je bil namreč prvič registriran l.2014 in se je pod tem letnikom tudi prodajal...??!!

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Rogerg pravi:

poklices na servis in poves stevilke iz okvirja... ti pove prec

Jz sem kr z prometno tja sel...in so prvo neki po prometni....potem pogledali v pc in povedali mesec in leto...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, sesir pravi:

Jz sem kr z prometno tja sel...in so prvo neki po prometni....potem pogledali v pc in povedali mesec in leto...

Vse to drži in na koncu sem tudi jaz na takšen način izvedel kaj sem dejansko kupil. Ko pa sem preverjal številko šasije iz prometne na tehničnih pregledih pa nimajo teh podatkov.zanje je motor l.2014,kljub temu da je v resnici izdelan l.2011....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, suzuki1000r pravi:

 Ker sem prvič lastnik Kawe,me zanima kako lahko prepoznaš letnik izdelave motocikla,če nisi ekspert za barvne kombinacije ,oziroma variante izpuhov..?V prometni je namreč zabeležen le datum prve registracije ,ki se ob enem šteje tudi za letnik izdelave.Kar pa ni nujno da tudi drži... Moj je bil namreč prvič registriran l.2014 in se je pod tem letnikom tudi prodajal...??!!

 

 

1 generacija črni rori

2. generacija enaka oblika srebrni rori

3. generacija novejša oblika, boljše (led) luči

Tok na hitro, o barvah pa ne bi vedel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

1 generacija črni rori

2. generacija enaka oblika srebrni rori

3. generacija novejša oblika, boljše (led) luči

Tok na hitro, o barvah pa ne bi vedel

Saj so mi sedaj te stvari ko sem prebral ta forum veliko bolj jasne...takrat pa ko sem kupoval pa nisem imel pojma in sem verjel na besedo in tistemu kar je pisalo v prometni.?nakup se je zgodil v dobri veri da kupujem sx-a l.2014...temu primerna je bila tudi cena..!!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, suzuki1000r pravi:

Saj so mi sedaj te stvari ko sem prebral ta forum veliko bolj jasne...takrat pa ko sem kupoval pa nisem imel pojma in sem verjel na besedo in tistemu kar je pisalo v prometni.?nakup se je zgodil v dobri veri da kupujem sx-a l.2014...temu primerna je bila tudi cena..!!?

A to si iz uvoza? namreč 2011-2014 je serija 1. Tak je tudi tvoj. Lahko je bil 2011 narejen pa 2014 registriran. V glavnem podatki o prvi registraciji so nekje bistveni.

Cena pa takole, ne vem koliko si odkartal 5-6 max, dejansko dobiš dober motor za ta denar, neglede na letnico.

Izgleda pa itak u nulo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

A to si iz uvoza? namreč 2011-2014 je serija 1. Tak je tudi tvoj. Lahko je bil 2011 narejen pa 2014 registriran. V glavnem podatki o prvi registraciji so nekje bistveni.

Cena pa takole, ne vem koliko si odkartal 5-6 max, dejansko dobiš dober motor za ta denar, neglede na letnico.

Izgleda pa itak u nulo.

Jaz sem ga kupil v sloveniji.uvožen je pa iz Italije. Tam je bil l.2014 tudi prvič registriran. Zato pravim da sem v zmotnem prepričanju da kupujem tak letnik motorja,bil doma precej razkurjen . serviser  me je čudno gledal ko mu kažem motor in razlagam da je l.2014...potem smo prišli stvari do dna in sem šel nesrečen domov olajšan za 2k€....

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fck :dry: kak r-moto? Motohit? Al privat prodaja? 

Želim ti, da čimprej pozabiš in uživaš z mopedom še veliko km! ??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, suzuki1000r said:

Vse to drži in na koncu sem tudi jaz na takšen način izvedel kaj sem dejansko kupil. Ko pa sem preverjal številko šasije iz prometne na tehničnih pregledih pa nimajo teh podatkov.zanje je motor l.2014,kljub temu da je v resnici izdelan l.2011....

A si kupil z1000sx z zelo malo kilometri ter v homologaciji ima vpisan leovincija ter nosilci za stranske kufre?

 

gor ma pa original rore pa ce se ne motim povisan vizir..

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, mladench pravi:

Ja fck :dry: kak r-moto? Motohit? Al privat prodaja? 

Želim ti, da čimprej pozabiš in uživaš z mopedom še veliko km! ??

motohit ma take finte. Vem za enga BMwja, ki je potem popust iztržil na ta račun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ukica pravi:

A si kupil z1000sx z zelo malo kilometri ter v homologaciji ima vpisan leovincija ter nosilci za stranske kufre?

 

gor ma pa original rore

Kilometri so bili malo čez 30k...bil pa je privat nakup.vsi možni papirji..vse je zgledalo ok...kljub vsem pregovarjanjem in raziskovanjem kaj pa kako naredit ,si brez moči ker je vse uradno in zakonito...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, suzuki1000r said:

Kilometri so bili malo čez 30k...bil pa je privat nakup.vsi možni papirji..vse je zgledalo ok...kljub vsem pregovarjanjem in raziskovanjem kaj pa kako naredit ,si brez moči ker je vse uradno in zakonito...

Kdaj si ga nabavil? Ta k ga mam js v miskih je bil slovenski ce se ne motim

 

ker si ga nabavil od privat se lahko po nosom obrises..zal. Vem kako je :( 

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, ukica pravi:

Kdaj si ga nabavil? Ta k ga mam js v miskih je bil slovenski ce se ne motim

 

ker si ga nabavil od privat se lahko po nosom obrises..zal. Vem kako je :( 

Kupil sem ga lani oktobra...prejšnji lastnik ga je imel cca.leto in pol...sj motor je drugače res očuvan in brez napak,ampak ne za tak denar..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, suzuki1000r pravi:

Vse to drži in na koncu sem tudi jaz na takšen način izvedel kaj sem dejansko kupil. Ko pa sem preverjal številko šasije iz prometne na tehničnih pregledih pa nimajo teh podatkov.zanje je motor l.2014,kljub temu da je v resnici izdelan l.2011....

Se ti ne zdi logicno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Se ti ne zdi logicno?

A potemtakem tudi vw passat od l.2011-do l.2014 kjer gre za enak model drži isto ceno ne glede na leto izdelave...?? Dvomim da bi za l.2011 odštel enak znesek kot za l.2014...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

????

Podatke o mescu izdelave imajo le pooblasceni serviserji....tete na tehnicnem pa so serviserke svojim mozem...se pravi znajo brati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

A to si iz uvoza? namreč 2011-2014 je serija 1. Tak je tudi tvoj. Lahko je bil 2011 narejen pa 2014 registriran. V glavnem podatki o prvi registraciji so nekje bistveni.

Cena pa takole, ne vem koliko si odkartal 5-6 max, dejansko dobiš dober motor za ta denar, neglede na letnico.

Izgleda pa itak u nulo.

Podatek o prvi registraciji je nekje bistven? Letnik izdelave pa?  Ma od kje jemlješ takšne cvetke? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Podatek o prvi registraciji je nekje bistven? Letnik izdelave pa?  Ma od kje jemlješ takšne cvetke? 

Se bom popravil, takrat je bil na cesti. Občasno se modelno leto tudi kako leto kasneje proda. Pri ceni je pa itak samo stvar pogajanj. od 2011-2014 so motorji enaki. Samo to sem hotel zapisati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, mladench pravi:

Ja fck :dry: kak r-moto? Motohit? Al privat prodaja? 

Želim ti, da čimprej pozabiš in uživaš z mopedom še veliko km! ??

Drugače pa mladench ,imaš zelo ,zelo lepo spedenan motor...vsaj po slikah sodeč...všeč mi je črna barva in barvni dodatki..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, suzuki1000r pravi:

Drugače pa mladench ,imaš zelo ,zelo lepo spedenan motor...vsaj po slikah sodeč...všeč mi je črna barva in barvni dodatki..??

Tnx! ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, mladench pravi:

Tnx! ?

Če se prav spomnim iz objav,si ti zamenjal zadnji amortizer..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!