Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 4 minutami, HD-Dyna pravi:

A boš mene s sabo vzel :eek:

ne :ras: 

Pravkar, Whiskey pravi:

To pa zgleda podobn golažu :hmm:

tut ne :ras: 

vikend grem kolenćkat po jadranki ... kdo me sreča in spozna, plača kufe :ras:

(sj vem, da me nuben nau hotu spoznat, čeprav večkrat piše na mojmu kombinezonu maus, kot coca-cola od Senja pa do Paklenice )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mausu je itak useen kaj mu daš zraven,če ma dobro podlago od mesa pa nej bo to ihanski brancin al pa klobasa .:eek::P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bobi1001 pravi:

Mausu je itak useen kaj mu daš zraven,če ma dobro podlago od mesa pa nej bo to ihanski brancin al pa klobasa .:eek::P

tis moj prjatu :OK: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

tis moj prjatu :OK: 

Sej vem,pa tud tuki dol sprašujem če lohk za mausa kufe plačam vnaprej pa pravjo da ne ker nimajo tok velikih šalc:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, maus pravi:

ne :ras: 

tut ne :ras: 

vikend grem kolenćkat po jadranki ... kdo me sreča in spozna, plača kufe :ras:

(sj vem, da me nuben nau hotu spoznat, čeprav večkrat piše na mojmu kombinezonu maus, kot coca-cola od Senja pa do Paklenice )

fajn, bojo baklave sam zame ostale :010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, pajkica pravi:

fajn, bojo baklave sam zame ostale :010

to kar si pa zdele napisala je pa res krneki :dry: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

vikend grem kolenćkat po jadranki ... kdo me sreča in spozna, plača kufe :ras:

(sj vem, da me nuben nau hotu spoznat, čeprav večkrat piše na mojmu kombinezonu maus, kot coca-cola od Senja pa do Paklenice )

U, to pa čist štekam. Pobiraš prostovoljne kufe prispevke za po naročilu narjen kombinezon. Dobra ideja. A to pomeni, da boš pol gor napopal tudi logotipe (nick nejme) vseh teh sponzorjev, donatorjev, kofetarjev...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prsu najdlje do Degenije, 2 m pred Dinkotom...tak mi je bla dobra pica, da sem šel v soboto po dveh Jadranskih lignjih še na eno pizzo. Jebeš omega 3 in beljakovine, enkrat na teden pa lahko mal slabih hidratov pojem.

Je pa Dinko faca, nama je zrihtal za spat pr sosedu. Naslednjič mu vrnem z večerjo :P.

Milenca se je tudi trudila na vse pretege da bi nama našla za spat. Res prijazna gospa...pa je še videl nisem :P.

Edino najhuje je to, da smo spali nasproti bencinske INA... moj motor ima opozorilni alarmp bip bip bip bip....v soboto pa navsezgodaj zjutraj bip bip bip bip...valda šlepar mogu mal rikverc zapelat...jaz pa že v polnem pogonu da bom lomil kosti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, HyperJack said:

Jaz sem prsu najdlje do Degenije, 2 m pred Dinkotom...tak mi je bla dobra pica, da sem šel v soboto po dveh Jadranskih lignjih še na eno pizzo. Jebeš omega 3 in beljakovine, enkrat na teden pa lahko mal slabih hidratov pojem.

Je pa Dinko faca, nama je zrihtal za spat pr sosedu. Naslednjič mu vrnem z večerjo :P.

Milenca se je tudi trudila na vse pretege da bi nama našla za spat. Res prijazna gospa...pa je še videl nisem :P.

Edino najhuje je to, da smo spali nasproti bencinske INA... moj motor ima opozorilni alarmp bip bip bip bip....v soboto pa navsezgodaj zjutraj bip bip bip bip...valda šlepar mogu mal rikverc zapelat...jaz pa že v polnem pogonu da bom lomil kosti :P

 

Bi lajkal pa nem, ker na pir nista prišla! :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

...

A to pomeni, da boš pol gor napopal tudi logotipe (nick nejme) vseh teh sponzorjev, donatorjev, kofetarjev...

:nono: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma saj Dinko je ql .. pol, ko že maš vsega dovolj in si tik pred tem, da se odpraviš, pol pride žganica/slivovica/rakija na račun hiše .. no, pol pa itak spet žejen rataš in se zavleče vseskup .. ;) :drunk:

no, saj zna tudi kavico častit, za nas motoriste, ki ne pijemo alkohola .. :sleep2:

lignji pa ribe so pa itak iber ..

aja, pa tudi sobo zna zrihtat, če prideš nenajavljen pa nebi rad na plaži prespal ..

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Texo pravi:

Bi lajkal pa nem, ker na pir nista prišla! :ras:

Sej ne rabš, tak ne pijeva pivo..pol bi bla pa spet črni ovci, k bi sam po gemištih toukla :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56 minutes ago, maus said:

doma bodite :ras:

a res nimate doma :O

:ninja: 

ne se jezit, no .. saj se boš ti tud peljal .. :friend1:;)

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kot izgleda bo ta vikend ZELO vetrovno na jadranki..30 vozlov ter sunki do 40. 

Windguru kaze vse zelo zelo rdece:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko kr jest gledam tuki dol kaže na burjo zaenkrat samo petek.

Upam da to vela. Jutri malo več informacij.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Texo pravi:

pa da ne omenjam, da mi je čist zje&#la sliko na kameri .. mi je kar remote spremenila osvetlitev na +2/3ev .. wft?

Kaj imaš to zaeno kamero?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, ukica pravi:

No kot izgleda bo ta vikend ZELO vetrovno na jadranki..30 vozlov ter sunki do 40. 

Windguru kaze vse zelo zelo rdece:twak:

jp, burja kot ponavadi ob prehodu fronte. Začela bo v petek popoldan, kako bo z upadom pa moramo še malo počakati.

  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

jp, burja kot ponavadi ob prehodu fronte. Začela bo v petek popoldan, kako bo z upadom pa moramo še malo počakati.

Yp, u pundelk nam bo vse jasn, kako je blo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, HD-Dyna pravi:

Yp, u pundelk nam bo vse jasn, kako je blo :P

to pa že spada med globoke misli :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!