Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

mogoče u soboto :jezik: ... će bom uće odpri pred 7.00 uro :lol1: 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Snecer pravi:

sploh če upravljaš projektil

Po Jadranki bi lahko z EXC-jem komot žagal po omejitvah, pa malo prek. In bi bil v konkretnih problemih če ti pri vožji v smeri Rijeke kdo okoli kakega bolj zaprtega ovinka takole pripelje naproti - tam ti skalni breg ovira vidljivost naprej. Če se projektiliš, si pa dodatno manjšaš monžnosti karkoli narest ko naletiš na enega podobnega v nasprotni smeri. Sej je lepa cesta. Za LT pomladi in jeseni pa sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj Snecer & Co. toliko jamrate zaradi prijave. Saj je prijavil delodajalcu, ki mimogrede ima pravico vedeti kako njegov delavec uporablja nekaj 100.000 Evrov drago opremo. Ni naredil prijave policiji ali kakemu represivnemu organu, ki bi ga zaprl na Goli otok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam,da je večja možnost,da na Jadranki vate prileti po tvojem pasu objestnež z versys...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Snecer pravi:

bodi pozoren na cisterne na jadranki

A bodo gazili slovenske motoriste? :D

...zaradi ene anonimne prijave bomo vsi nastradali, ok, jaz se malo tam vozim :P

Ali je prijava vsebovala vse osebne podatke prijavitelja...potem je v redu?

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, motolover pravi:

Ne vem, zakaj Snecer & Co. toliko jamrate zaradi prijave. Saj je prijavil delodajalcu, ki mimogrede ima pravico vedeti kako njegov delavec uporablja nekaj 100.000 Evrov drago opremo. Ni naredil prijave policiji ali kakemu represivnemu organu, ki bi ga zaprl na Goli otok.

no to se pa strinjam, sam, s temi kamercami postaja folk obseden pa vse snema, pa kr bi nekaj prijavljal...mislm, a se ne morejo zase brigat.

Drugače sem pa komentiral recimo temu agresivno vožnjo, vendar konkretno, ko je tip odpeljal ovinek, je imel celega vidnega, jaz skozi take ovinke avte prehitevam.

Mi je pa BRUSOV kamion pred leti tako posekal ovinek na relaciji Kalce-Godovič, da nisem imel druge izbire, kot da sem tudi jaz šel po travi pa nazaj na cesto...in ni bilo časa ne snemat ne jokat ne prijavljat...sama sreča da je bila izletna in vletna cona dokaj nizka. hitrost moja med 90-100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za snemanje ne potrebuješ časa, kamero imaš vklopljeno celo vožnjo in je. Če jo daš v Car DVR nastavitev, snema čim vklopiš motor in avtomatsko presnemava stare posnetke, ko je kartica polna. Zraven lahko še kaže datum in čas. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Danilo D pravi:

Tisti ki ste večkrat dol na jadranki in prespite kaj doli, po koliko in kje sa kaj sučejo cene nočitev? Si iščete prek bookinga ali že imate stalne najemodajalce? :)

 

Booking je fajn, ker te nihce ne odjebe. Predvsem v sezoni za eno noc ne oddajo radi. Pri bookingu pa ne komplicirajo. Ali te vzamejo, ali imajo ze napisne podrazitve v primeru samo ene noci. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, motolover pravi:

Kamp opremo s seboj in ni nikoli problemov s prenočiščem. Tudi če ne spim v kampu, jo imam rad s seboj za vsak slučaj.

jp a tut n RR :P

kolenčkaš s šotorom in podmetačem? :D

Z ozirom, da so kampi kar dragi je nesmisel za en dan dol vlačit opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

pa gorilnik :)

pa jedilni pribor in servetke, za usteca obrisat :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, motolover said:

Če jo daš v Car DVR nastavitev, snema čim vklopiš motor in avtomatsko presnemava stare posnetke, ko je kartica polna. Zraven lahko še kaže datum in čas. 

Mogoče ni vprašanje za to temo, prosim premaknite v ustrezno.

Je takšno snemanje iz avtomobila dovoljeno pri nas ali recimo v Avstriji? Pred časom sem bral nekaj na to temo v smislu, da ni dovoljeno snemanje v kolikor je možno posamezne osebe na posnetku prepoznati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Xebec pravi:

A skret papir pustite na rolci al potrgate na kvadratke, da manj placa zavzame? :rolleyes:

kakšni rolci, če kampiram mam točno zračunano število listkov. 10-12 je dovolj :P

tkole se kampira in nič ne manjka, pol pa še po jugi z mopedom, je pa res, da so kamioni mene prehitevali ne pa obratno :P

ps. na sliki manjkata še 2 trinožna stolčka, tudi v opremi in če pogledaš imam tudi pregrinjalo za moped, ter majmunski krevet :D

 

254822_153019501434277_5394604_n.jpg.237c9c7f99308d436b6ae00c72f88d17.jpg67790_100884626647765_6947552_n.jpg.a0e9be9b075480930743514019a8b1f8.jpg67604_100884649981096_6916928_n.jpg.2f3c923f28b96d79a88f96aa1828ce9e.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Cletus said:

Mogoče ni vprašanje za to temo, prosim premaknite v ustrezno.

Je takšno snemanje iz avtomobila dovoljeno pri nas ali recimo v Avstriji? Pred časom sem bral nekaj na to temo v smislu, da ni dovoljeno snemanje v kolikor je možno posamezne osebe na posnetku prepoznati.

V Avstriji menda ni dovoljeno, povsod drugod po Evropi je. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, DAMI34 said:

jp a tut n RR :P

kolenčkaš s šotorom in podmetačem? :D

Z ozirom, da so kampi kar dragi je nesmisel za en dan dol vlačit opremo.

RR je bolj za lokalne vožnje, kar je dlje opravim na GSu. Za eno noč tudi tam ne bi bil problem, kam oprema gre brez težav v torbo na sedežu. 

Kampi niso dragi, če ne rineš ravno v Primošten, na Krk in podobne. Več kot 10€ redko plačam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

kakšni rolci, če kampiram mam točno zračunano število listkov. 10-12 je dovolj :P

tkole se kampira in nič ne manjka, pol pa še po jugi z mopedom, je pa res, da so kamioni mene prehitevali ne pa obratno :P

ps. na sliki manjkata še 2 trinožna stolčka, tudi v opremi in če pogledaš imam tudi pregrinjalo za moped, ter majmunski krevet :D

 

 

Vsaka ti čast...resno mislim. Kampiranje je sicer...hmmm...recimo popestritev avanture. Samo prvič, ko sem se pravil potovat po širšem Balkanu sem vlačil s seboj vso opremo...pa še takrat sem jo postavil le za en dan...reda radi. Drugače pa za 10-15eur na noč. kar vsebuje najmanj posteljo, tuš in wi-fi in neomejeno srat-papirja....ne primem niti spalke v roke. Zdaj ko sem krožil po Balkanu nisem vzel s seboj niti spalke...nič. Nočitev najdeš VEDNO...prej kot kak kamp. Za ceno se vedno pogodiš....dan pa raje namenim vožnji, zanimivim zadevam, dobri večerji in pivu za zaključek dneva. Zjutraj pa torbo privežeš na motor...pa si že na poti.

Kot pravim....kampiranje ima za nekoga pač svoj čar...in to podpiram, čeprav pri 50-ih se mi res ni za valjat po kamnih. Cenovno pa je razlika zanemarljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Cletus pravi:

Mogoče ni vprašanje za to temo, prosim premaknite v ustrezno.

Je takšno snemanje iz avtomobila dovoljeno pri nas ali recimo v Avstriji? Pred časom sem bral nekaj na to temo v smislu, da ni dovoljeno snemanje v kolikor je možno posamezne osebe na posnetku prepoznati.

Jodlarji si še sami niso čist na jasnem glede tega.

Eni pravijo ne.

Drugi pravijo da ne smeš konstatno snemat (se postaviš na ovink in snemaš vsakega ki mim pelje).

Tretji pravijo, da je OK, če snemaš samo zase.

Načeloma ni problem če ne boš enmu kamere tišal pod nos al pa za njemu hodu pa ga snemu. V kolikor snemaš za svoje trusitičke potrebe naj bi blo OK. Če pa misliš to kje objavlat (tudi youtube ipd) pa predvajat, pa že zna bit problem, še posebej če te kdo prijavi.

So pa lokalci tudi že policaje spraševal če res ne smejo met kamer na čeladah, pa jih je gledal ko da so z lune padli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

bodi pozoren na cisterne na jadranki

 

Rw_tanker_a.jpg

Ej Sneci, ne tega kultnega MadMaxovega voznega parka tule v jadranko mešat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, izibajker pravi:

Ej Sneci, ne tega kultnega MadMaxovega voznega parka tule v jadranko mešat....

Verjetno je hotu le povedat,da bi lahko bilo kaj še nevarnejše od njega in njegovega mopeda....:whistle:

Aja film...:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!