Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 5 urami, skalaprava pravi:

Današnji vtisi iz Jadranke...

20170730_121049.thumb.jpg.d36ccde7705bb97e0f4f7bbc5de50839.jpg

20170730_120746.thumb.jpg.74f36f98011f4f252cc14abfb71f68a8.jpg

 

Dobr, da si vsaj ti OK :OK:. Ob zadnjem obisku Jadranke sem ravno na tem mestu imel mal več sreče in se je še izšlo brez trka. Pripeljal sem v nasprotni smeri (iz Karlobaga) in mi je tip z avtom (BMW 3__) na cesto iz parkinga pred lokalom zapeljal v rikverc kot vključevanje v promet  v moji smeri. Na srečo mi je pustil še meter širine na desni, da sem ga lahko obvozil.  :headbang:. Bo zopet moral nekdo na "žale", da bodo potem potegnili polno črto in prepovedali vozit prek črte na delikatnem mestu (S).

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalaprava pravi:

Jaz mislim da je moralo biti nekako takole:

Direktno pred mestom karambola je trgovina, v beli Seat Ibizi pa sta sedeli dve zagrebški kokoši.

Kokoš na sovoznikovi strani: "O vidi dućan, daj skreni molim, moram kupiti uloške!"

Kokoš za volanom: "Oh vidi stvarno...več skrećem"..................BUUUUMMMMM!!!

 

Dogajanje ob istem času v moji glavi: "bel avto.........................bel avto na MOJI POLOVICI!!!! :eek:...........................pa fuck off no, A ME NE VIDIŠ!!!!!!!!!!?????..............................:stupid:..........................jebem ti mater, bremzaj, breeeeeeemzaaaaaaaaj!!!!!!............................PA ZAKAJ SE ŠE KAR GIBLJEM PROTI AVTU, VSTAVI SE ŽE ENKRAT, PIZDA TI MATERINA!!!!!!!!!!!!!................:kva2:............ajd u qurac, kreš bo, ni spasa :headbang:..................................................BUUUUUUUUUUUUM.....................................tišina.......................................Yippie ka yay, MotherFucker, živ sem!!!!!!!!!!!!!!! :panic: 

 

Evo tako nekako je bilo. Motor nevozen, avto nevozen, ma skalaprava pa še vedno brca, juhej! :drunk:

 

haha, u živo sem te razumel in začutil, točno tako nekak se dogaja v glavi :D

Maš pa srečo pri izbiri avta, ibiza je dokaj nizka na mestu trka, predvidevam, da si se čez skotalil, al si uspel toliko znižati brzino, da te je samo dol streslo?

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se v taksen primeru naredi potem z motorjem v tujini? Moras vse sam organizirati, spraviti nevozen motor nazaj na lastne stroske, tudi ce je povzrocitelj druga oseba? Vem, da ni prava tema, ampak a bi lahko kdo kaj vec napisal o taksnem primeru?

@skalaprava ne zelim pametovati, le zanima me... se izogib oviri ne bi dal narediti? Sam sem ze imel nekaj "podobnih" primerov in ugotavljam, da zaviranje najveckrat ni dovolj ucinkovito (tudi pri voznji s pravilno omejeno hitrostjo), kot lahko situacijo resim z izogibanjem oviri.

Popravljeno . Popravil Slow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Slow pravi:

Kaj se v taksen primeru naredi potem z motorjem v tujini? Moras vse sam organizirati, spraviti nevozen motor nazaj na lastne stroske, tudi ce je povzrocitelj druga oseba? Vem, da ni prava tema, ampak a bi lahko kdo kaj vec napisal o taksnem primeru?

@skalaprava ne zelim pametovati, le zanima me... se izogib oviri ne bi dal narediti? Sam sem ze imel nekaj "podobnih" primerov in ugotavljam, da zaviranje najveckrat ni dovolj ucinkovito (tudi pri voznji s pravilno omejeno hitrostjo), kot lahko situacijo resim z izogibanjem oviri.

odvisno od razdalje ampak večina nas ima asistenco v primeru karambola, sedaj do kje ti bodo peljali moped je pa vprašanje od razdalje. bo pa skala povedal, kako je on rešil.

pred 1 minuto, zundapp pravi:

Vleka je vedno  strošek povzročitelja.

nisem prepričan, al pa so pri meni narobe naredili, saj je moja asistenca krila moj prevoz poškodovanega motorja, kjub temu da nisem bil povzročitelj. Verjetno pa lahko od povzročiteljeve zavarovalnice zahtevaš stroke prevoza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, maus pravi:

prideš z bmflom .. zbiješ, vse unćš in greš .. a je to fora :huh: 

......:hmm:.........e pa baš je :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 7. 2017 ob 16:19, skalaprava pravi:

Današnji vtisi iz Jadranke...

 

Ej kaj naj rečem. "Lepo si padu". Če bi še enkrat verjetno ne bi bilo tako. Jaz sem imel v podobnem primeru dvojni zlom medenice in križnice. Uživaj, L.p.

  • Hvala 1
  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 7. 2017 ob 16:19, skalaprava pravi:

Današnji vtisi iz Jadranke...

 

imel enako izkušnjo lani v Delnicah

seveda z malo več težav in kasnejšega okrevanja, vendar ker so me odpeljali s kraja nesreče, je bilo potrebno plačati avtovleko in kasneje tudi vleko iz HR, vendar je zavarovalnica potem vse povrnila ob predložitvi računov.

Je bil pa povzročitelj slovenec, z slovensko zavarovalnico.

Se je pa zadeva vlekla glede policijskega zapisnika, saj ga je bilo potrebno predložiti (čakal 3 tedne).

Sam da si OK, motor se bo že porihtal

  • Hvala 1
  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, skalaprava pravi:

Jaz mislim da je moralo biti nekako takole:

 

Ejga

Jebeš ti to vse, sam da si ceu, žiu in zdrau  ;)

Moped boš že popravu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je sploh tle še kdo, k ni legu al pa šel obirat malin? :blush:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

@Snecer bi reku, da ni šu u maline, da so maline vanga skočle :lol1:

jadranka bo name počakala, do konc augusta, ker imam do takrat vse vikende zaseden :jezik: 

Sej, važn da Črn kal in viki ne čakata :ras::kva2: :ras: :kva2:

Če slučajno Mausa rabte, veste kje ga najdete v popoldanskih urah :whistle::kva2:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, skalaprava pravi:

Do sedaj sva bila samo dva taka....od včeraj naprej je samo še eden!

Namig: vozi Versys :)

mi je že padel na mestu oziroma se je ujel na roke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

mi je že padel na mestu oziroma se je ujel na roke

Ah to ne šteje, to je tudi meni že padel po tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, skalaprava pravi:

Ah to ne šteje, to je tudi meni že padel po tleh.

tu se je na mestu obračalo, breg, mokra trava, se je pa "čutilo", da bo položen :) 

wp20141015051.jpg

še vedno blizu Jadranke

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Snecer pravi:

mi je že padel na mestu oziroma se je ujel na roke

sam da si ti ostal cel :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!