Jump to content

Jadranska magistrala

DAMI34
Message added by DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR *prenočišča: MS vodič *stacionarni radarji: da ne bo joka , zemljevid radarjev Hrvaška

*rute po Velebitu: POI

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Recommended Posts

Pravkar, drmr69 pravi:

Mater vola vcerej sem sam prebral kle na forumu da je jadranka polna zebljev, dons jih ze pobiram😮🤔

Vidm tud da mitas hejterji ze orgazme dozivljajo😂🤣🤘 

sicer pa ni bilo hudo je pocasi spuscala, kmalu po Karlobagu mi je zacelo drset v ovinkih in ko sem ustavil sem opazil zebelj, pa je slo mal pocasneje komot do Pakle.

Tukej pa k Cavicu pa jo je ze zvulkaniziral👍😉

sam mitaske se luknajo :P Sej če je zlizana se ne sewkiraš, ampak tvoja je skor nova.

Včasih zadevo rešiš s kakim park vijakom, no jaz sem si tako pomagal.

• Replies 14.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• DAMI34

2236

• Snečer

888

• Kmet2

612

• Tex

597

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz mislim da je moralo biti nekako takole: Direktno pred mestom karambola je trgovina, v beli Seat Ibizi pa sta sedeli dve zagrebški kokoši. Kokoš na sovoznikovi strani: "O vidi dućan, daj

Odvoz motorja je bil organiziran v tem primeru preko moje asistence, verjetno potem moja zavarovalnica izstavi račun zavarovalnici povzročitelja. V glavnem jaz nisem plačal nič. Kar se izogibanja

Posted Images

1 hour ago, drmr69 said:

Evo še nekej za nostalgike😂🤣

20210423_194128.jpg

Sem si rekel: "Nem nič komentiral (iz protesta) dokler ne bom tik pred potjo!" Pri tej sliki pa me je zvilo ... ;)

Srečno in uživajta! Z žeblji al brez ...

• Like 2

Včeraj danes po Jadranki, od Senja do Stinice in nazaj. Od Ažič Lokve proti jugu je nekaj kilometrov polno črnih zalivk in je lahko kar neprijetno, če za ovinkom nagaziš na črno mrežo. Na plaži pa prijetno toplo, le veter je dokaj svež, tako, da ni za kopanje. Motoristov za vzorec (res bogat vzorec) :) . Prehitela sta me tudi dva motorista, ki nista na Motosvetu (vozila sta preko polne in prehitevala v ovinek)

• 2 weeks later...
pred 4 minutami, Snečer pravi:

Vsi pohvaljeni, manjka samo "šahovnica" :) 

šahovnica je do nadaljnega prepovedana v tej temi oziroma sdokler dinko ne ozdravi :P