Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

seveda niso naše :OK:  24. decembra sem zakurblau motor da se zapeljem par kilometrov k je blo 10+ res lepo vreme z močnim soncem :blush: , in 1 km iz murske mi luigi nek italjan vzame prednost ter zavije pred mene :) jaz seveda 90km/h+

na srečo sem počil v haubo in letel nekaj metrov ker me je katapultiralo preko, z mano je blo že za 2 dni vse ok, ena manjša praska ki ni vredna da se jo omenja in dokaj velika modrica na bedri. avto je bil ix35 hyundai, moj motor pa ocenjen z totalko :) seveda kasko zavarovan  :kva2: . ampak vseeno vesel sem da sem živ, mel se pa res srečo da večje nisem mogel :) za božič sem dobil življenje  :grim

 

na eni sliki se vidi razdaljo ki sem jo "preletel" od motorja do tistega hyundaja kjer stoji čelada. tam sem jo snel

Dobrodošel v klub! :D Sej ti bo itq italjan kril, teb tvoj kasko nč ne bo rabil. Važno je, da si cel...to, da boš zraven še denar dobil je zgolj luksuz. Enako mero srečo še v prihodnje. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

no je že kdo probal kaj zobnike menjevat? :D

 

ko sm jo jst mel sm dal spredi +1. Je šlo 10 več kar mi je na AC dost pomenil. Sploh pa takrat ko je šlo 134 pa potem 144 kr velk napredk. Pospeški niso bli nč manši pač kakršni so pač bli hhh :D . So mi pa bla všeč dalša prestavna razmerja. Nauš nč narobe naredu če daš spredi +1

Sm pa mel se komplet leovince

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za informacijo :D si bom probal nekje dobiti kar dva zobnika enega z +2 enega pa z +1 zob :D

Sprednji zobnik dobiš za manj kot 10€, tako da to ni nek strošek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupuje, mam org auspuh, svečko ter zračni filter za male pare, vse novo ;) lp 

orginal avspuh stane nevrjetnih skoraj 1000€. hahaha. Mi ni blo nč jasno takrat ko sem razbil yamaho pa ko sem jo pod kasko popravljal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj rabiš? Še vedno na prodaj org izpuh dam za 60+poštnina ali če prideš iskat 60, 3k prevoženih z njim 2012 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A je dau kdo 140 širino gume zadi?

jap. Lepš zgleda to je pa vse. hh. voz se pa isto

 

mislm da maš v tej širini savo mc50 m-racer 140/70-17

Zelo dobre dunlop d103 ni več jo je pa nasledila streetsmart ampak je 140/80-17 kar pa ti ne ustreza. 

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kak je pa ce mas 110 naprej pa 140 zadi namestl 100 pa 130

Ker se bojim da bo naprej prevec na U

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne še :) zavarovalnice... ko zavaruješ plačaš takoj, ko pa morajo izplačat pa vlečejo ko da ni blo nič. že 3 mesece je mimo pa še nič, vse kar sem dobil je blo od šolskega za poškodbe ter prejšnji teden motor

 

Če kdo prodaja vilice ali hladilnik naj piše na zs

 

kaj pa dnar si dubu od italjana oz. njegove zavarovalnice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm vidu nesrečo v Belikrajni. Ovink pred gostiščem Prepih. Mislm, da je bla Yamahca. Voznik je mel rdeče črn kombinezon.

Kdo iz tukej? Kaj je blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm vidu nesrečo v Belikrajni. Ovink pred gostiščem Prepih. Mislm, da je bla Yamahca. Voznik je mel rdeče črn kombinezon.

Kdo iz tukej? Kaj je blo?

Nalomljeni prsti, natolčena rebra, počena koščica v zapestju, otečeno koleno pa veliko prask. Bila je Yamaha, jap.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pjebi, kiro zadnjo gumo priporočate za omenjen motor? Sedaj imam sawa MC50 M-RACER (Hard), pa sem bil zadovoljen, je šlo po kolenu in v mokrem kr dobr. Priporočate še kakšno drugo takšno zlo podobno gumo da bo za nagibe do kolena itd...kot je savina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!