Skoči na vsebino

Potovanje okoli sveta: Žan Bregar


Priporočene objave

za čevape zihr dobi od mene .... vedno

 

A mu jih boš za na pot dala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ker če gre po balkanu verjetn ne rab sraja od slovenskih čevapov  ....

Kaj kriviš čevape, če si slab kuhar...

 

Hrana narejena z občutkom in znanjem, je glih tak dobra tle al pa tam dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kriviš čevape, če si slab kuhar...

 

Hrana narejena z občutkom in znanjem, je glih tak dobra tle al pa tam dol...

kdo krivi čevape? zakon so!

ampak rajš tle jem potico k čevape..... :)

 

najboljša hrana je itak doma, sam nosit sabo hrano zato k je doma dobra, pa res nima smisla :rolleyes:

 

sicer pa je fora v čevapih, ker tut pod razno niso slovenska hrana... kar pomeni da se moraš nekam peljat, da prideš do niih, tako kot do bureka ali pice ali kebaba.... 

 

drugač pa balkan je balkan, in na balkanu imamo tudi zelje in klobaso :)

 

za dobro hrano res ne rabiš velik znanja ampak tako kot povsod, samo nekaj časa in taprave sestavine :OK:

 

drugač pa Žan, bravo!  vse po planu ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za cevape me niti najmanj ne skrbi. Glede na to, da imam pol familije dol, se jih bom se preobjedel. Whiskey, ce zelis jih se tebi prinesem? ;)

Glede sopotnice pa ste malo prevec resno nekateri vzeli :D Potoval bom sam, obcasne druzbe pa se seveda nihce ne brani (razen morda tisti, novodobno moderno usmerjeni :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za cevape me niti najmanj ne skrbi. Glede na to, da imam pol familije dol, se jih bom se preobjedel. Whiskey, ce zelis jih se tebi prinesem? ;)

Glede sopotnice pa ste malo prevec resno nekateri vzeli :D Potoval bom sam, obcasne druzbe pa se seveda nihce ne brani (razen morda tisti, novodobno moderno usmerjeni :D)

od nekje pa do malo naprej boš že dobil kakšno ..pa potem bo  vprašanje / prošnja kako se jih znebiti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za cevape me niti najmanj ne skrbi. Glede na to, da imam pol familije dol, se jih bom se preobjedel. Whiskey, ce zelis jih se tebi prinesem? ;)

 

Raje Pajkici prnes. Čevapčič, seveda.

 

Je pa tale tvoja tema samo še za naslajanje :grim  Balkan tour roun d' World.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če žensko na motorju s seboj voziš, je glih tako, kot bi v gošo na piknik drva s seboj nosu.

Srečno na Balkanu.

 

ps, nekje je treba začet.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist k me pozna ve da z enim čevapčičem nimam kej počet... za mene nafutrat bo treba kaj več

 

Pajkica, a pol trije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica, a pol trije?

ja lej, na čevape me pel  ... tistih par ojru boš pa že nastrgu  kje :lol1:

itak pa tema ni o čevapih..... zdej so na vrst palačinke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne skrbi za fičnke. Palačink pa se ne bom lotil :yes:

 

No, ker si omenila, da ni dovolj en, sem predlagal tri čevape. Je lakota za več?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, cevaparji ste mi celo temo zaspemal :D Dejmo pol raje odpret eno z naslovom Cevapi pa se tam menimo kok cevapov kdo nese in cigavi so najboljsi... Whiskey, ti pa nehi pit, sejves tudi viski skodi v prevelkih kolicinah :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whiskey, ti pa nehi pit, sejves tudi viski skodi v prevelkih kolicinah :)

 

Žganih pijač ne prebavljam tako, da jih niti ne pogledam. Od tvojega nakladanja in frustracij je realizacija mikroskopsko majhna oziroma nična. Malo se zamisli, ker se ti v ozadju vsi že zdavnaj posmehujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh. Hvala za motivacijo.. Pa sem cisto resen, tvoji zaplankani komentarji me samo se dodatno motivirajo in podzgejo, tako da kar nadaljuj.. Na koncu se bo tako pokazalo koliko me je v besedah in koliko v dejanjih :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žganih pijač ne prebavljam tako, da jih niti ne pogledam. Od tvojega nakladanja in frustracij je realizacija mikroskopsko majhna oziroma nična. Malo se zamisli, ker se ti v ozadju vsi že zdavnaj posmehujemo.

pa kdo ste to vsi spet? :O

Popravljeno . Popravil pajkica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh. Hvala za motivacijo.. Pa sem cisto resen, tvoji zaplankani komentarji me samo se dodatno motivirajo in podzgejo, tako da kar nadaljuj.. Na koncu se bo tako pokazalo koliko me je v besedah in koliko v dejanjih :)

 

Drži kot pribito. Si že pogledal od Bear Grylls-a - How to survive in Bosnia?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na zgornji sliki je punca še nedolžna. Včeraj je junfer šel, ...

 

Punca na tvoji desni (levo na sliki) ? Hmmm, zgleda bolj izkušeno, starejše, ... mogoče bolj modro, ..., kaj pa jest vem. Sorry, mogoče se pa motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Jugo trip je bil uspesno opravljen. Ruta: Ljubljana-Semic-Plitvicka Jezera-Zeljava-Banja Luka-Jajce-Mrkonjic Grad-Knin-Zadar-Senj-Krk-Rijeka-Postojna-Ljubljana.

Skupaj 1265km, stiri dni, tri noci. Prvo noc sva spala v Banja Luki pri njegovih, drugo na nogometnem igriscu v Kninu in tretjo pri nas na Krku. Vec pa na linku: http://www.okolisveta.com/2015/05/motor-prevzet-jugo-trip-opravljen-jutri.html Vse ok, brez padcev, motor dela kot je treba!

 

Jutri pa proti Londonu! Ajdemoo!

 

instagramcapture654aedf0.jpg

Popravljeno . Popravil bregar07
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!