Skoči na vsebino

Suzuki GSXR 750


mik

Priporočene objave

Jest sm gledal ta tip motorja in sicer letnik 93. Oblika mi je zelo všeč, sam se mi zdi čudno da piše da ima le 86 konjev. Kaj gre tu za kakšne blokde ali pomoto ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zadnjih nekaj postih je blo govora o letnikih 2000+, po moje v začetku 90ih motorji 750 kubikov niso imeli 140km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm gledal ta tip motorja in sicer letnik 93. Oblika mi je zelo všeč, sam se mi zdi čudno da piše da ima le 86 konjev. Kaj gre tu za kakšne blokde ali pomoto ??

Ima okol 86kw kar je 110km.

Ampak 12 let star, motor ki se vrti do 14k je kar kočljiva naložba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Mal sem gledal za suzo GSX-R 750 K4 in zasledil da naj bi imela serijsko le 125PS na zadnjem kolesu in 134PS na sklopki. Pa sem mislil da 750ka mal več iztrži kot tolk!!!

Z tuningom so jo spravili na 143PS na kolesu in 150PS na sklopki

Diagram:

post-5345-1138698428_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zanima me, če kdo pozna letnike '96 ? Namereč jutri grem verjetno gledat enega, pa v mašino itak ne morem videt, kaj pa splošno glede motorja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem gledal za suzo GSX-R 750 K4 in zasledil da naj bi imela serijsko le 125PS na zadnjem kolesu in 134PS na sklopki. Pa sem mislil da 750ka mal več iztrži kot tolk!!!

Z tuningom so jo spravili na 143PS na kolesu in 150PS na sklopki

Uradni podatek za l. 2002 (model za Nemčijo) je 105kW (143 konjev), za trenutni model pa 110kW (150 konjev). In ko sem ta moped peljal, je te konje tudi pokazal... :grim

Še linkec...

Verjetno si našel kakšno verzijo za tržišče, kjer imajo kakšne omejitve. Ali pa so morda testirali na nadmorski višini 4000m... :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor z deklariranimi 143km, oma 125-130 km na zadnjem kolesu. Tovarniški podatki so itak najbolj optimistični in pridobljeni v idealnih pogojih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo pozna letnike '96 ? Namereč jutri grem verjetno gledat enega, pa v mašino itak ne morem videt, kaj pa splošno glede motorja ?

Dober motor, ki se je tistega časa lahko kosal že z 900-taki in 1000-čaki. Z zamenjanim izpuhom in prenosi bil sposoben časa tudi 1,37 na Grobniku. Ima šestbatne zavorne čeljusti in bremza dobro za motor tega letnika.Serijska hiba agregatov je biu šponar za ketnico na odmičnih . Drugače pa dober in hiter motorček. .)

lp rok

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za natezalec verige sem že slišal, drugo pa se vse lepo sliši. In še celo cenejši so od kaw 600.

Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kateri servis v slo ima računalnik za priklop motorja, da lahko pregleda če pravilno deluje elektonika... Motor mi cuka v nizkih obratih preveč kuri in mi vsi serviserji celo pooblaščeni samo šarijo po motorju nič pa ne odpravijo ker nimajo računalnika ???

Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kateri servis v slo ima računalnik za priklop motorja, da lahko pregleda če pravilno deluje elektonika... Motor mi cuka v nizkih obratih preveč kuri in mi vsi serviserji celo pooblaščeni samo šarijo po motorju nič pa ne odpravijo ker nimajo računalnika ???

Hvala za odgovor

Za kateri motor pa gre :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hei!

Načeloma se na podrobno delovanje elektronike motorjev ne spoznam toliko, samo me zanima kako misliš, da bi se elektronika lahko "razštelala"? :)

Možna je okvara kakega dela, samo potem glede na to da voziš Suzukija, bi ti le ta moral sam javiti napako prefo FI sistema. Če ti javi FI napako, si dobi service manual za tvoj letnik, kjer je spisek FI kod (pove katera koda, katera napaka) in najdi še oddelek (pozabil kako mu pri Suzukiju pravijo :blush: , se mi zdi da service FI mode ) o nekem konektorju v zadnjem delu motorja. Če ga spojiš, se ti FI koda okvare izpiše na armaturki in sam vidiš kaj je narobe z motorjem...

Je motor kaj predelan?

Želim uspešno rešitev problema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem šel probat letnik 96. Samo verjetno bom kupil novejšega, ker pri temu se je videlo znake starosti. Kar se pa vožnje tiče- nisem še vozil nikoli kaj močnejšega od 125-ke, zato me je še toliko bolj impresioniral. Pa menjalnik, sklopka, vse tako lepo mehko. Do 9000 se lepo pelje, pol se mu pa totalno strga. In pa zvok, yoshimura :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Hei!

Zaj pa sm tud js v mal močnejši klasi :D Neki me zanima: kje bi lahko dobil tole plastiko z drugo lučjo za gsx 750, l.01? Evo še sliko da vemo za kaj se gre:

Slika

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Brat ima suzuki GSX-R 600 l.98 pa me zanima, kje bi lahko kupil zadnji sedež in kolk kej to pride :? , ker trenutno se na motorju nahaja plastika......to je še model srad....tak, da tista jajčasta oblika kr fejst

pokvari obliko......ker ni tolk špičke......Lep pozdrav vsem....pa hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Sem lastnik TDM-a, za novo sezono pa ga nameravam menjati, in sicer najverjetneje za GSX-R 750.

Rad bi, da mi lastnik katerega pove kakšno mnenje o tem motorju, ker mi je dokaj "nepoznan".

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!