Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

jah avspuh mam nawadn sam moja parilia je kuplena v avstriji in je bla ze original odprta sam cdi blokada je se! drgač ma pa še rave ventil tolk da gre 170 pri 11500rpm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah avspuh mam nawadn sam moja parilia je kuplena v avstriji in je bla ze original odprta sam cdi blokada je se! drgač ma pa še rave ventil tolk da gre 170 pri 11500rpm..

Jst mam orginal odprt avspuh pa se mi ne vrti čez 11000, edin u leru...Sm mislu da mogoče zarad auspuha se men ne vrti k po večini majo Gianellije.Bi mogu rave naštelat najbrž sam se mi ne da šraufat plastike, pa itak dobr pele...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam orginal odprt avspuh pa se mi ne vrti čez 11000, edin u leru...Sm mislu da mogoče zarad auspuha se men ne vrti k po večini majo Gianellije.Bi mogu rave naštelat najbrž sam se mi ne da šraufat plastike, pa itak dobr pele...

ja men se pa od 10500 do 11500 odpre rave tolk da se mu pol sfuka :kva2:

aja neki bi vprasov kaj se bols splača kupt za aprilio rs 125 al 34 fergi al yolimoto izpuh( al pa ker drug)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah avspuh mam nawadn sam moja parilia je kuplena v avstriji in je bla ze original odprta sam cdi blokada je se! drgač ma pa še rave ventil tolk da gre 170 pri 11500rpm..

po zvoku sodeč (kadar priletiš mimo bajte) in zaradi tega, kako težko se ti zvrti v kilerjev klanec dvomim, da je do konca odprt :whistle:

ali pa ga še utekaš? kar spet dvomim glede na podatek o končni hitrosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men se pa od 10500 do 11500 odpre rave tolk da se mu pol sfuka :kva2:

aja neki bi vprasov kaj se bols splača kupt za aprilio rs 125 al 34 fergi al yolimoto izpuh( al pa ker drug)???

mal si me prehitu....

RAVE se odpira pri 8K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal si me prehitu....

RAVE se odpira pri 8K

aja ja to je blo pr men ze nastelan :rolleyes: učerj sm su z enmu tekmo k ma 140ccm aprilio in spredj manjs zobnik in me je od 1-3 mau zadj pustu poj do njegove 6 brzine in moje 5 sva sla isto poj sm pa u 6 dav pa ga u konci prehitu! u breg pa nimam sans :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ja to je blo pr men ze nastelan :rolleyes: učerj sm su z enmu tekmo k ma 140ccm aprilio in spredj manjs zobnik in me je od 1-3 mau zadj pustu poj do njegove 6 brzine in moje 5 sva sla isto poj sm pa u 6 dav pa ga u konci prehitu! u breg pa nimam sans :blink:

k boš ti cagivo mito 7 speed prehitu pol ti pa gre rs ka B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men se pa od 10500 do 11500 odpre rave tolk da se mu pol sfuka :kva2:

aja neki bi vprasov kaj se bols splača kupt za aprilio rs 125 al 34 fergi al yolimoto izpuh( al pa ker drug)???

če maš dnar ... se use splača... jolly je najbolši auspuh, medtem ko ti 34ka doda kak kojn več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš dnar ... se use splača... jolly je najbolši auspuh, medtem ko ti 34ka doda kak kojn več

mah nwm če bi fergi menou bi sel mau več sam bi pa tud pomoje dost več pokuril (zle mi pokuri 11l na 130km :huh: ) kolk pa joli kj poweča pospeska pa koncno kolk pa fergi ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah nwm če bi fergi menou bi sel mau več sam bi pa tud pomoje dost več pokuril (zle mi pokuri 11l na 130km :huh: ) kolk pa joli kj poweča pospeska pa koncno kolk pa fergi ???

ja to je res... glede 11L na 130 km... hm jah no to je to pač... jebat ga.... jolly je pa drag ko iz pizde pa ne vem če je ful blazna razlika med điannellijem... pomojem da bolš da fergi menjaš kot če jollyja se bo bolj poznal, pa po €€€ te bo manj udarl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11l na 130km?!!

men pokur 4,5 do 5,5 litrov na 100km, brez rezerve nrdim mal več kot 200km, z rezervo sm pa do zdej največ 250km (lahko bi še več ampak sem šel tankat). Imam pa 2005 letnik, gianelli, rave ventil, preščipnen CDI in to je to, seprav je do konca odprt. K pa nism mu še rava in bil brez ploščice sem pa brez rezerve naredu okol 180km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11l na 130km?!!

men pokur 4,5 do 5,5 litrov na 100km, brez rezerve nrdim mal več kot 200km, z rezervo sm pa do zdej največ 250km (lahko bi še več ampak sem šel tankat). Imam pa 2005 letnik, gianelli, rave ventil, preščipnen CDI in to je to, seprav je do konca odprt. K pa nism mu še rava in bil brez ploščice sem pa brez rezerve naredu okol 180km.

jah jest nwm kwa je to... zadnc sm se seu peljat u skofje loko in naprej do bohinja in sem naredil 130km in je zacela svetit lucka za rezervo nato sem sel takoj tankat in je blo 11l (pred odhodom sem ga polhn naliv) res pa nwm zakaj mi toliko kuri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm dons šu "testirat" kolk nrdim z enmu tankam.

no, nrdim ukol 150km. DO rezerve. poj je pa še rezerve ene 3l recimo.

smo šli dons u logatc, pa poj na ride itd. :) blo je fletn :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja neki bi vprasov kaj se bols splača kupt za aprilio rs 125 al 34 fergi al yolimoto izpuh( al pa ker drug)???

kr oboje kup :whistle:

ja to je res... glede 11L na 130 km... hm jah no to je to pač... jebat ga.... jolly je pa drag ko iz pizde pa ne vem če je ful blazna razlika med điannellijem... pomojem da bolš da fergi menjaš kot če jollyja se bo bolj poznal, pa po €€€ te bo manj udarl

jah jst to zdej nevem kok je to glih razlike z đainellijem, bom pa povedu k ga bom gor dal... u ceni je fuul razlika.. vem pa da je pr 50cc mi su motor 15 vec kot gianneli, arrow, leo in ostali avspuhi :winkiss:

lp FlamE

aja neki bi vprasov kaj se bols splača kupt za aprilio rs 125 al 34 fergi al yolimoto izpuh( al pa ker drug)???

kr oboje kup :whistle:

ja to je res... glede 11L na 130 km... hm jah no to je to pač... jebat ga.... jolly je pa drag ko iz pizde pa ne vem če je ful blazna razlika med điannellijem... pomojem da bolš da fergi menjaš kot če jollyja se bo bolj poznal, pa po €€€ te bo manj udarl

jah jst to zdej nevem kok je to glih razlike z đainellijem, bom pa povedu k ga bom gor dal... u ceni je fuul razlika.. vem pa da je pr 50cc mi su motor 15 vec kot gianneli, arrow, leo in ostali avspuhi :winkiss:

lp FlamE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11l na 130km?!!

men pokur 4,5 do 5,5 litrov na 100km, brez rezerve nrdim mal več kot 200km, z rezervo sm pa do zdej največ 250km (lahko bi še več ampak sem šel tankat). Imam pa 2005 letnik, gianelli, rave ventil, preščipnen CDI in to je to, seprav je do konca odprt. K pa nism mu še rava in bil brez ploščice sem pa brez rezerve naredu okol 180km.

Ja men tud kur kr ene 9-10L, prejsn lastnik je reku da mu je kuru 5,5L, nwm ko je to mozn. A ce mas rave ti kao mn pokur, kwa pa ce mas sam blokade zunej brez rave a to mn al vec pokur kt z blokadam??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oky flame sporoči mi ko bos giannellija namontirou!!!

a je 130€ velik za now fergi?

a ne bo on jollyja dal gor?

Ja men tud kur kr ene 9-10L, prejsn lastnik je reku da mu je kuru 5,5L, nwm ko je to mozn. A ce mas rave ti kao mn pokur, kwa pa ce mas sam blokade zunej brez rave a to mn al vec pokur kt z blokadam??

ja normalno da več pokuri brez blokad, saj tut bolj gre pa drugače se vrti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oky flame sporoči mi ko bos giannellija namontirou!!!

a je 130€ velik za now fergi?

:rolleyes:

JOLLYMOTO

:rolleyes:

pa ne to je realna cena za 34ko

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11l na 130km?!!

men pokur 4,5 do 5,5 litrov na 100km, brez rezerve nrdim mal več kot 200km, z rezervo sm pa do zdej največ 250km (lahko bi še več ampak sem šel tankat). Imam pa 2005 letnik, gianelli, rave ventil, preščipnen CDI in to je to, seprav je do konca odprt. K pa nism mu še rava in bil brez ploščice sem pa brez rezerve naredu okol 180km.

ti to mal nakladaš... jst sm z zaprto glih tam okol 200km naredu z polnim tankom.... tko da odprta če jo šparaš pa to jo pod 6L že zelo zelo zelo težko spravš... ne sanji o kakih 4.5L na100km... pa tud če ti pije 6L na 100km narddiš z tankom glih 200km... pol pa sam čakaš da crkne... tisti ki s polnim tankom nardi 250km mu pa dam za pivo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa zaprta kurla 8l/100km k sm jo meu skoz do konca, zdej mi kuri pa 6-7. Sam sm tud spremenu style vožnje na bolj turističen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti to mal nakladaš... jst sm z zaprto glih tam okol 200km naredu z polnim tankom.... tko da odprta če jo šparaš pa to jo pod 6L že zelo zelo zelo težko spravš... ne sanji o kakih 4.5L na100km... pa tud če ti pije 6L na 100km narddiš z tankom glih 200km... pol pa sam čakaš da crkne... tisti ki s polnim tankom nardi 250km mu pa dam za pivo :naughty:

se strinjam :worship:

fantje grem jst zdele na pag z mojo makino :whistle: pol k pa nazaj pridm pa koooncno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti to mal nakladaš... jst sm z zaprto glih tam okol 200km naredu z polnim tankom.... tko da odprta če jo šparaš pa to jo pod 6L že zelo zelo zelo težko spravš... ne sanji o kakih 4.5L na100km... pa tud če ti pije 6L na 100km narddiš z tankom glih 200km... pol pa sam čakaš da crkne... tisti ki s polnim tankom nardi 250km mu pa dam za pivo :naughty:

glejte vse je možno justaboy-u je prejšna rska pila odprta,arrow, rave ventilj in 160 kit. celih 4,5-5 a meni moja 6-7.

vse je ful odvisno od motorja. on naredo z oljno pumpo na ful 800km jaz z mojo na tričetrt celih 400.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti to mal nakladaš... jst sm z zaprto glih tam okol 200km naredu z polnim tankom.... tko da odprta če jo šparaš pa to jo pod 6L že zelo zelo zelo težko spravš... ne sanji o kakih 4.5L na100km... pa tud če ti pije 6L na 100km narddiš z tankom glih 200km... pol pa sam čakaš da crkne... tisti ki s polnim tankom nardi 250km mu pa dam za pivo :naughty:

prov, poj pa nakladam, boli me, sam ni normaln če tip sprazn cev kestl u 130 kilometrh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov, poj pa nakladam, boli me, sam ni normaln če tip sprazn cev kestl u 130 kilometrh.

130 je res velik.... za cel kesl... sam tam ene 170 je pa čist normalno

glejte vse je možno justaboy-u je prejšna rska pila odprta,arrow, rave ventilj in 160 kit. celih 4,5-5 a meni moja 6-7.

vse je ful odvisno od motorja. on naredo z oljno pumpo na ful 800km jaz z mojo na tričetrt celih 400.

kaj se je 20 vozil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!