Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

130 je res velik.... za cel kesl... sam tam ene 170 je pa čist normalno

kaj se je 20 vozil :P

drgac sm naredu 130km pa sm pokuru 11l nism pa reku de sm ceu kestl (kestl ma 14l prostornine)

sory flame k sm zamesov se zgodi

aja pa se neki me zanima a se da ket dobit original cdi in koliko stane, sprasujem pa zto ker hočem zdejsnega preščipniti! pa če bo men poj slučajn kj crknilo da bi jest hitr cdi zamenou pa na garancijo dau!!

Popravljeno . Popravil womlan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se neki me zanima a se da ket dobit original cdi in koliko stane, sprasujem pa zto ker hočem zdejsnega preščipniti! pa če bo men poj slučajn kj crknilo da bi jest hitr cdi zamenou pa na garancijo dau!!

Tak problem je meu Justaboy če se prow spomnm da je pol nekje dubu rablen CDI še nepreščipnen k je rabu za garancijo, oz. si ga je sam sposodu, nevem točno... Drgač so pa precej dragi, CDI je eden najdražih kosov na motorju bi reku, sploh glede na velikost :unsure: Sam jst bi ga precvikou k drgač je bedno tisto trokiranje.

PS: Justaboy kaj ti je takrat crklno, mislm da nis nč povedou, pa me zanima da vem česa je use sposobna nova Aprilia...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em jst nardim tm ene 130-140km do rezerve to je 10l

s tem da teram do konca

tak da js se pridružim če kirmu žere 4,5l na 100km dobi za pir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em jst nardim tm ene 130-140km do rezerve to je 10l

s tem da teram do konca

tak da js se pridružim če kirmu žere 4,5l na 100km dobi za pir

Meni 2,5 :whistle: Kje je pir? :D

hec hec

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em jst nardim tm ene 130-140km do rezerve to je 10l

s tem da teram do konca

tak da js se pridružim če kirmu žere 4,5l na 100km dobi za pir

rave montiraj v mofo pa boš takoj 2 litra manj pokuril verjami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti to mal nakladaš... jst sm z zaprto glih tam okol 200km naredu z polnim tankom.... tko da odprta če jo šparaš pa to jo pod 6L že zelo zelo zelo težko spravš... ne sanji o kakih 4.5L na100km... pa tud če ti pije 6L na 100km narddiš z tankom glih 200km... pol pa sam čakaš da crkne... tisti ki s polnim tankom nardi 250km mu pa dam za pivo :naughty:

kar prav 'nekdo' je RES. (mu večkrat nalijem, kadar greva skupaj kam...)

edino kar je pozabu oment... redka je fura pod 1 kestl bencina to pa po moje prnese kar nekej na porabi. odprta brez rave ventila je pokurla 1-2L benza več in to zaradi priganjanja v breg. z ventilom priganjanje ni potrebno, zato razlika. tist k prav de mu 125ccm pokuri 10L + bencina ima zgonen motor al pa se voz od šanka do šanka al pa se jaga po dirkališču. 'nekdo' ma 16k km, gre mu malo čez 170km/h, z dvema 150km/h po ravnem. niso redke fure 800 in več km-jev v moji družbi kjer se vozi nekje do 130-140km/h.

aja, na bencinu nisva naredila nič razen dvignjene igle v fergiju.

zakva to pišem? zato, ker je 'nekdo' preskromen in se mu ne da napucavatiz vsevedneži. tud midva sva pred 2leti butast gledala porabo glede na to, kaj vse je napisano tukaj.

ajd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk dj nehjte se kregat pa mi rajs powejte kwa se bols splača!

Moj frend ima aprilio rs 125 2003 letnik in je menjal bat ampak mu je ze pri 1000km zaribala zdele ma pa v celindru pri kanalu en ris! Kwa nj zej on nardi al nej rasj kupi kit al nej da tale celinder pohonat?

aja pa ce kdo ve ket se ga hitr da pohonat nj mi powe!!! zto ker frend bi sel rad 7 z motorcino na morje

Popravljeno . Popravil womlan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk dj nehjte se kregat pa mi rajs powejte kwa se bols splača!

Moj frend ima aprilio rs 125 2003 letnik in je menjal bat ampak mu je ze pri 1000km zaribala zdele ma pa v celindru pri kanalu en ris! Kwa nj zej on nardi al nej rasj kupi kit al nej da tale celinder pohonat?

aja pa ce kdo ve ket se ga hitr da pohonat nj mi powe!!! zto ker frend bi sel rad 7 z motorcino na morje

Honat se da tmle pr renduliču - hartkrom v dupljah, samo , če je ris prov globok to ne pride v poštev, ker honanje je ubistvu samo kkšno desetinko milimetra al pa dve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honat se da tmle pr renduliču - hartkrom v dupljah, samo , če je ris prov globok to ne pride v poštev, ker honanje je ubistvu samo kkšno desetinko milimetra al pa dve...

no ubistvu je na spodnji strani kanala mjckn odkruseno !! sem narobe napisov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol ce mas Rave manj zere?Kr jst mam original odprto pa bi rad zmansu porabo mau :yea1:

sej sm že nek napisow... štos je v tem, da je brez rave ventila motor v nizkih obratih skoraj nevozen in ga moraš zato vseskozi priganjati kar ima za posledico večjo porabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu na mitotu FUL FUL malo porabo glede na to da sm meu 35mm mikunija gor...je pa res da mitoti majo original CTS ventil in se komot pelje do 8k rpm...in jst sm ga itak ful šparu da ne bi crknu...hehe...btw zdej še zmer dela sm v stalni navezi z lastnikom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol ce mas Rave manj zere?Kr jst mam original odprto pa bi rad zmansu porabo mau :yea1:

lahk pa se pomansas de spremenis iglo v fergiju :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk pa se pomansas de spremenis iglo v fergiju :closedeyes:

in posledično dobiš več zraka, če je tega preveč pa tudi ni dobro za mašino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in posledično dobiš več zraka, če je tega preveč pa tudi ni dobro za mašino

sj to pa ze itaq ves drgac pa to na unmu sraufkam al ga odvijes al pa privijes!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in posledično dobiš več zraka, če je tega preveč pa tudi ni dobro za mašino

zato maš pa en tak vijak na fergazerju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol ce mas Rave manj zere?Kr jst mam original odprto pa bi rad zmansu porabo mau :yea1:

ja res je... manj vsaj 1L na 100km samo ponavadi veliko več... sam morš gledat da RAVE pride nov 220€ rablenga pa ne vem kje boš dobu... tako da zračunaj če ti 1.5L na 100km manj porabi... kolko km morš narest da boš 220€ notr dobu (pa recimo da bo RAVE delov 100% dobr, pa da se lažje peleš (tudi to nekaj stane) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je... manj vsaj 1L na 100km samo ponavadi veliko več... sam morš gledat da RAVE pride nov 220€ rablenga pa ne vem kje boš dobu... tako da zračunaj če ti 1.5L na 100km manj porabi... kolko km morš narest da boš 220€ notr dobu (pa recimo da bo RAVE delov 100% dobr, pa da se lažje peleš (tudi to nekaj stane) )

prav mas!! drgac je pa full bols de mas rave saj pod nizkim obratom fajn gre oz. uleče! srečo sm meu de ga moja ze ma!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej pr nakupu RAVE-a ne morš gledat sam na keš, pa po kolkih km boš dobu use skp nazaj. Je neki tud na temu, oz. kr velik - moje mnenje, da se lahko normalno voziš tudi pri nizkih obratih. :rolleyes: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej pr nakupu RAVE-a ne morš gledat sam na keš, pa po kolkih km boš dobu use skp nazaj. Je neki tud na temu, oz. kr velik - moje mnenje, da se lahko normalno voziš tudi pri nizkih obratih. :rolleyes: :trance_33_sleep:

dej no fingi... kdo se pa pod niszkimi pelje :hmm: jst že ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj to pa ze itaq ves drgac pa to na unmu sraufkam al ga odvijes al pa privijes!!

a mi ga lahko opišeš, ozr. poveš točno kje je, ker se mi niti sanja ne kakšen bi lahko bil, ozr. kje bi lahko bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej no fingi... kdo se pa pod niszkimi pelje :hmm: jst že ne :grrr

jah no... jest se velikrat vozm med 5-7k , pa mi prov paše...

sicr zadne cajte bl mal, ker je...hm, čist prešvoh tole...ampak ja... čez vasi pa tko, če se mi ne mudi...se je pa lepo pelat s sedmo pr nizkih obratih, al pa 90km/h pr 6k :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi ga lahko opišeš, ozr. poveš točno kje je, ker se mi niti sanja ne kakšen bi lahko bil, ozr. kje bi lahko bil.

jah pr 125 nwm ampak pr 50ki je tak zlat zravn je pa za lergas stelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!