Skoči na vsebino

Razlika v letih - praktične izkušnje


Nearrain

Priporočene objave

Ravno o tem sva z Leonom na veliko diskutirala ravnokar...... :twisted: :wink: :?

Hja vidva sta na veliko diskutirala, moja malenkost je pa tačas čakajoč na vse lepo by Leon opisano sladko zaspala :cry: Leon je pa pisal pa pisal.....

Hej Fruti ti pa nehi z daljnogledom v moj flat kukat :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEEE Jumpa. Napaka. Mi delaš krivico in še veliko moškim, ki jih izgleda še nisi imela v sebi. Sex s prostitutko in ljubljeno osebo sta dve povsem različni stvari. Prvo je zgolj praznenje jajc (ranga Desanka Šakič oz. Leva Roka), drugo je pa letenje. Moški orgazem ni zgolj izlitje semena. Obstaja tudi »psihični« del orgazma (predvsem psihični). S pakticiranjem, z leti, z ljubeznijo se izkaže (različno pri posameznih), da se procent pomena prvega hitro zmanjšuje, napram pomenu drugega. In pravo je drugo, kajti če želiš orgazem doživeti psihično, potem moraš zadostiti večim pogojem in ne zgolj gledati nase. Ti pogoji izhajajo iz ljubezni do partnerja in so napr.:

- da partner večkrat doseže vrhunec (ker mu to želiš in privoščiš) pred teboj

- da sex ni drvenje do cilja temveč užitek v hoji, okronan z viškom

- da poznaš partnerjeve »točke« naslade in ga dodatno vzburjaš, obnoriš

- da so dotiki ljubljene osebe veliko več kot le dotiki dveh teles

- da so vzdihljaji veliko več, ...

- da je predigra že vsak izrečen stavek s pravim tonom glesu, s pravim pogledom,...

Leon, jaz sem resno zaskrbljen, ce mi ti slucajno ne beres misli?!?! :?

Ker hudica, ma napises ravno tako, kot bi jaz... kar solze mi pridejo na oci, ko te berem... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon, jaz sem resno zaskrbljen, ce mi ti slucajno ne beres misli?!?! :?

Ker hudica, ma napises ravno tako, kot bi jaz... kar solze mi pridejo na oci, ko te berem... :wink: :D

Joj, spet en cmerau dedc :shock: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon, jaz sem resno zaskrbljen, ce mi ti slucajno ne beres misli?!?! :?

Ker hudica, ma napises ravno tako, kot bi jaz... kar solze mi pridejo na oci, ko te berem... :wink: :D

Joj, spet en cmerau dedc :shock: :?

8) :roll: evo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ti monteru web kamero not.....tko de sem zdel loh pr seb pa vse vidm......aja za vse k jih ferbc matra......ip je 212.254.212....port1080......

Javno zanikam, da sem na zgoraj omenjenih posnetkih prikazana oseba med spolnim aktom jaz. Tista, ki leži pod menoj pa je moja partnerica.

Jumpa, ti nisi pa prav nič romantična. :evil: Ali niso solze odraz ganljivosti srca? Sedaj boš pa rekla, da te ne gane, če te ljubljena oseba gleda s solznimi očmi in ti potiho zašepeta kaj lepega ali karkoli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jumpa čas je, da greš ponovno v lov. :twisted:

Ali da Jumpo nekdo sploh nauči loviti ...

Mogoče bi pa lahko vidva šla skupaj v kakšen tečaj ... bi ti koristlo ... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, spet en cmerau dedc

Hahaha... ja, od nog do glave... pa se copata... ne upam si pomoliti glave izza vogala, ce me zenska ne drzi pod roko... sploh pa si ne upam spregovoriti, ce mi ne dajo dovljenja za to... (insemsespetzbudilinvidelJumponakolenihpress) :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jumpa, ti nisi pa prav nič romantična. :evil: Ali niso solze odraz ganljivosti srca? Sedaj boš pa rekla, da te ne gane, če te ljubljena oseba gleda s solznimi očmi in ti potiho zašepeta kaj lepega ali karkoli?

Sem že prevečkrat vidla zlagane solze, tk da jim ne verjamem več :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha... ja, od nog do glave... pa se copata... ne upam si pomoliti glave izza vogala, ce me zenska ne drzi pod roko... sploh pa si ne upam spregovoriti, ce mi ne dajo dovljenja za to...

:shock: :shock: :shock: zihr je neki na tem :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fruti sej ni, samo meni je kurac ponesreč gor padu, ko je Babi trznila. :twisted:

Še malo na temo. Mladi fantje si ponavadi želijo dobro rit, dobre joške, pa da je vse v 0. Ja, ker imajo punce za gledat, pa okol kazat, pa mal (pol urce) za po postli metat. Starejši imajo ženske, da z njimi živijo, za enakovredne partnerje in za nekaj ur po postelji metat in se zavedajo, da v življenju in ob divji akciji prepotenih tles izgled telesa ne igra bistvene vloge pri užitku in kvaliteti, ampak da so za užitke pomembne druge stvari. Draga dekleta, ki vam vaši fantje nabijajo kompleks, da vaše telo ni lepo,... dajte jim čas in jim s pogovori pomagajte, da odrastejo. Če jim to po določenem času ne uspe si najdite druge. To je indikator, da vaša ljubezen ni pristna in čvrsta.

Fantje pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!