Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
hajoktejn

Hardenduro slike in reportaže

Recommended Posts

jskrablin
pred 11 urami, Joker pravi:

A niste nobenega blata našli? :smoke:

Teren je bolj kamnite in porozne sorte, blata je zelo malo. Kolker ga je pa, pa odleti z motorja ko ga po kakem kolovozu naviješ :kva1: Bolj problem je podlaga, skrita pod listjem... tisto pa je rock'n'roll, dobesedno :lol1:

gsxf750
Ob 13. 11. 2017 ob 15:56, jskrablin pravi:

p.s. Če se misli kdo malo bolj 'resno' ubadati s tem (pa še kakim) motošportom - najprej se na mopedu zrihta vzmetenje. Jaz se še 10 ur po menjavi vzmeti na ustrezne za mojo težo čudim, kako gre ta (prej ne preveč stabilna) kobilica po terenu. ...

:OK: res je, namestil zadnji feder primeren teži in je motor mnogo mirnejši. Samo noge so postale kratke!

Edited by gsxf750

Ni3ous
21 hours ago, Nearrain said:

Danasnja...upajmo, da ne zadnja ...

TNX @Ni3ous za vodeno turco  :OK:

Je  blo kr intenzivno. Dobro smo izkoristli vreme, danes je nametalo sneg in je že vse belo. 

Tole smo odvozil v slabih 5 urah:

image.thumb.png.759a98b5e61e790b2ac98fc03f670282.png

vandrovec
pred 32 minutami, Ni3ous pravi:

Dobro smo izkoristli vreme, danes je nametalo sneg in je že vse belo. 

A po snegu pa ne gre? Samo vprašam, ker včasih smo se po zmrznjenem snegu s cross gumami lepo vozili...

BRANE

Natanko tam kjer je @jskrablin u spuščal nos zaradi robide, je včeraj mojemu sotrpinu. je pa bila ena soft- hard furaca z veliko znoja in malo kilometrov. In tam, kjer je @Ni3ous pobiral svojo yamaho smo šli. nagor. pa ene 2 grapi odvozili. tokrat brez dawnhil proge. slik ni. smo pač stari in grdi.

jskrablin
pred 3 urami, BRANE pravi:

Natanko tam kjer je @jskrablin u spuščal nos zaradi robide, je včeraj mojemu sotrpinu.

Spomladi pridem spet naokoli... z enim pripomočkom za discipliniranje robid :whistle:

BRANE

mi smo se pa vozili po včeraj po durmitorju .ena čudna druščina:  penzjonist, dohtrca ses tankerjem, en močan možakr ki zgleda kukr krpan na kateemu in moja malenkost. ceu dan, ene 60 km, bo dal že kdo kake slike gor. lepo je blo. po celodnevnem gonjenju mi je zadnje atome pobralo vlačenje mopeda pod podrtim drevesom tik pred srbsko- balkansko mejo.

miklavc
Ob 31. 12. 2017 ob 19:08, svobodnaptica01 pravi:

Hvala za vodenje, bilo je super :).

Krpanu sem pa kar malo fovš, ko bi jaz lahko mojo Pomarančo s tako lahkoto premetavala naokoli :D

Enivej, naslednje leto ponovimo, upam, da bo šlo na koncu sezone že tudi navzgor po Ospski steni :)

26112074_10155955143291788_7481850814473904341_n.jpg

Kako se ti kaj zdi tale ogromen Acerbisov 25l tank? Si testiral koliko gre dejansko noter?

BRANE

včeraj smo nekaj prdeli.. malo kilometrov, dosti robide in švica.

KTMKrpan
pred 3 urami, BRANE pravi:

še dobro da je guma slaba..

In manjkal je

neimenovano.png.92130846b982551412a3ef47e7ff72a2.png

pa kak škripec.

Edited by KTMKrpan

KTMKrpan
Ob ‎15‎.‎1‎.‎2018 ob 7:30, BRANE pravi:

včeraj smo nekaj prdeli.. malo kilometrov, dosti robide in švica.

pred 1 minuto, KTMKrpan pravi:

Čista jeba.

Edited by KTMKrpan

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Similar Content

• hajoktejn
      By hajoktejn
      Odpiram temo (da ne svinjamo samo po GES temi ane  ) z današnjimi vtisi in upam da še kdo jutri kaj doda, jst nimam it časa tja ... 
      štartno - ciljna "arena"

panorama

tle gor je treba zlezt

tle pa dol

s stilom

to je pa "manjši poligon"

tek po strmini navzdol

Aja, Špindler je bil drugi, Seleš peti, za ostale sm pa pozabu, ker sm mel preveč dela s pucanjem peska z otrok

najmanjšadva pa v "največjem peskovniku na svetu"

All in all morm najdt kontakt pa it tole probat z mojim krampom ... sm se odloču

Zdej sm šele temo ki je že odprta naśel ... če je možno se lahko fotke prestavijo v tisto temo, ta nej se pa briše ...
    • Desert Soul
      By Desert Soul
      Preden pospravite motorje do naslednje pomladi, ne pozabite, da se počasi pričenja sezona puščavskih enduro avantur! Kako izgleda voziti motor v pesku?
      Sešel Production video 1'04"
      Produkcija Vomberger 4'20"
      ČakovecOnLine cela tura
      To sezono dodajamo že preverjeni 12-dnevni uspešnici januarja v tunizijski Sahari, daleč od muzejev in masovnih turističnih letovišč, še 14-dnevno enduro turo po Maroku v marcu: offroad čez Visoki Atlas in Anti-Atlas, mimo datljevih nasadov po dolinah saharskih rek do sipin Erg Chebbi ter po trasi relija Tuareg do zadnje karavanske postojanke pred dolgo potjo v Timbuktu, Zagore. Seveda spada zraven tudi ogled enega najbolj presunljivih mest v Maroku, Marakeša.
      Marca bomo ponovno prisotni tudi na reliju Tuareg v Maroku ter med 28. majem in 12. junijem na novem reliju od Aten do Gibraltarja, primernem tudi za težje enduro motocikle.
      Dobrodošli vsi z osnovnim znanjem offroada ali pa tudi zgolj izdatnimi izkušnjami s ceste in z željo po terenski vožnji. V Tuniziji bo skupina namreč razdeljena na dve težavnostni stopnji. Če se ne vidimo v pesku, bo pa kakšen video in fotografija objavljena tukaj.

• Cufa
      By Cufa
      Zapišite na koledar – 7. decembra bo v Rollbaru (BTC, Ljubljana) na sporedu Motosvetova novoletna zabava.  

Da ne bo zmanjkalo adrenalina, boste tudi letos lahko merili moči v dirki s karti (zadnje prijave ob 20. uri, prva dirka pa že uro kasneje, lahko pa se pofočkate tudi v tejle temi.)

Na letošnjem MNZ-ju bomo razglasili zmagovalca nagradne igre Fotografija za avanturo.

Tudi leto se bomo potrdili in vsem, ki boste prišli na zabavo z motorji, uredili možnost garažiranja motocikla do naslednjega dopoldneva – da se ne bi na cesti v zgodnjih jutranjih urah zgodila kakšna neumnost zaradi preutrujenosti.

Torej – 7. 12. Od 20. ure dalje v Rollbaru nasproti Koloseja – žur do konca.
    • MotoKlubSchlossberg
      By MotoKlubSchlossberg
      Vsi zasavski (in tudi ostali) motoristi ste vljudno vabljeni na trening varne vožnje, ki bo to soboto (20.4.2013) pred dvorano Dolanka, na Dolu pri Hrastniku. Pričetek bo ob 10:00 uri.

Povezava za prikaz lokacije: https://maps.google.si/maps/ms?msa=0&msid=203654854312409326109.0004da61d5e165a24bdc4

Zaključek z manjšo pogostitvijo bo v prostorih MK Schlossberg.

Vremenska napoved je obetavna, se torej vidimo!

Srečno!

http://www.mk-schlossberg.si/

• trpin
      By trpin
      Mene pa zanima kje v Slo bi se lahko naučil malo off road vožnje. Sem sicer star biker, ki je po dolgih letih spet nabavil makino. Včasih, kot mulc sem bil bolj za cestake, danes mi pa bolj paše enduro. Mi pa manjka izkušenj in nasvetov sploh pa prakse na terenu izven asfalta. Če bom šel z mojim 'testirat' ga je škoda. Tolk keša pa spet nimam.

Torej kje bi se lahko mal naučil tudi tega načina vožnje. Moped k ga mam, mi to sicer omogoča.

Hvala in lp
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!