Skoči na vsebino

BMW R 1250 GS 2019


Kugelschreiber
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

242907037_4843773842318511_2194841928048114322_n.jpg.6bf821188d22aa0b6e3fc25c6fb53ad5.jpg

Priporočene objave

pred 1 minuto, skalaprava pravi:

Brez videa, ne verjamemo :P

 

Da ne bom off......novi GS je zakon :OK:

Nikol ga ne bom imel, ker ni moj stil, mu pa priznam, od izvirnosti, do kultnosti, dobrih gadgetov, fantatične ciklistike, zanesljivega agregata in koneckoncev celo ne več previsoke cene, vsaj kar je novopečeni lastnik objavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

tudi če nima. Sicer pa je meni veliko lepši z alu feltnami. 

Ocistu bom ze,sej mam cajt,moram rect da tud original crne feltne ne zgledajo slabo pa se cenejs so ,mogoce bom pa zacel offroad vozt glede na to da so na ms sami motokrosisti in strokovnjaki za offroad.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎12‎.‎11‎.‎2018 ob 16:01, skalaprava pravi:

To mi je jasno. Sam ta dva sta imela enake gume na motorjih....

Sicer ne vem, kje si dobil ta podatek, ampak možakarja sta zapisala:

Citiraj

The R1250GS Rallye has Bridgestone A41 tyres, the R1200GS has Michelin Anankee IIIs.

Kar se pa tiče zavornega sistema - zadaj je ostal Brembo, spredaj pa sedaj montirajo, kot je že zapisano, Heyes, vendar pa je v primerjavi lepo zapisano, da je ta razlika lahko posledica veliko dejavnikov, kot so:

- različne gume
- odzivi voznika (kljub ABS-u)
- različna utečenost zavor (praktično nov motor proti leto staremu)

Kakorkoli, bi se kar strinjal, da:

Citiraj

The new R1250GS is winning friends in influential places, and it’s not doing by accident. With so much riding on the new engine, in terms of reputation as much as sales, it’s no surprise BMW have put considerable effort into making the 1250 better than the out-going motor. The only surprise is by how much. The R1250GS might be the most important new bike of 2019.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 11. 2018 ob 7:49, luxsa pravi:

Se strinjam,kar se jajc tice,vsak se vozi s tistim kar mu je vsec in kar lahko kupi in v to se ne vtikam,naceloma,kar se tice GS je v D  za par sto eurof cenejsi in dobavni rok cca en mesec in ne stiri mesce kot pri nas.

nimajo DMV-ja in dajatev na luksus  kot pr nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, luxsa pravi:

Ja ,tukaj je osnovni 16150,pri nas pa 16900.

Torej je neto cena pri nas nižja, a kaj ko te zjebe DMV in višji DDV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, luxsa pravi:

Dejstvo je da je v D cenejsi in prej ga dobis,pa sej bo itak sneg zapadu,bom ze pocaku do marca.:kva2:

pa sj klasičnega majo na zalogi pr avtovalu in selmarju

lahk :quad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/18/2018 at 9:22 AM, luxsa said:

Dejstvo je da je v D cenejsi in prej ga dobis,pa sej bo itak sneg zapadu,bom ze pocaku do marca.:kva2:

Še vse BMWje sem pri nas dobil ceneje, kot so bili v Nemčiji. Nemec o popustih noče nič slišati, pri nas se hitro da kaj zmeniti. Pri opremi pa sploh, ker imajo nanje prodajalci boljše marže. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motolover pravi:

Še vse BMWje sem pri nas dobil ceneje, kot so bili v Nemčiji. Nemec o popustih noče nič slišati, pri nas se hitro da kaj zmeniti. Pri opremi pa sploh, ker imajo nanje prodajalci boljše marže. 

očitno imaš pogajalsko žilico :worship::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, motolover said:

Še vse BMWje sem pri nas dobil ceneje, kot so bili v Nemčiji. Nemec o popustih noče nič slišati, pri nas se hitro da kaj zmeniti. Pri opremi pa sploh, ker imajo nanje prodajalci boljše marže. 

Za motor sem izpogajal malo vec kot jurja popusta in to je to, motor v D pri Martinu v Langriesu kjer so res zlatarji je par sto eur cenejsi kot pro nas,stransi kufri redna cena 750eur,pri nas 900+,na dnevu odprtih vrat ki bo marca cca 750eur,jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, luxsa said:

Za motor sem izpogajal malo vec kot jurja popusta in to je to, motor v D pri Martinu v Langriesu kjer so res zlatarji je par sto eur cenejsi kot pro nas,stransi kufri redna cena 750eur,pri nas 900+,na dnevu odprtih vrat ki bo marca cca 750eur,jebiga.

Registracija v De potegne za seboj tudi kakšno težavo. Zavarovanje, prečenje meja izven EU,..  Poleg tega te drugače obravnavajo pri reklamacijah in garanciji, če si kupil, kjer servisiraš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

Lačni konji ne delajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DinDiin pravi:

Takih zavornih ucinkov sploh ne rabis na cesti. :)

Je pa definitivno korak nazaj, zniževanje stroškov in posledično večji zaslužek. Čisto tržno naravnano.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne delat drame, ker bistveno vlogo igra vedno tisti ki pritisne, pa podlaga, pnevmatike, delovanje ABSa, pa še marsikaj

The R1250GS has a noticeably stiffer, shaper bite at the lever than the R1200GS, which has a more progressive action. It’s definitely different, but hard to say if the new calipers are the source – it could be pad compound or bedding-in differences.  

 

In iz mojih osebnih iskušenj, ja je fajn če takoj močno grize, ne predstavlja pa bistvene razlike kako zaviram. Mogoče močno takojšnje zaviranje samo pripomore, k odpravi napake če zamudiš pravi trenutek, ampak vsaj meni je to relativno nepomembno. Sicer pa pri bmw niso neumni in če bo samo to problem ga bodo zlahka popravili pri prvem "updejtu"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 15 minutami, Snecer pravi:

sam stoji in z eno roko ga pobereš

nadmudrili fiziko

Seveda pobereš če maš +2 m in +110 kg...če primerjaš njegovo razmerje z GS.om, je isto razmerje, kot če bi jaz tomos Automatica poberal iz tal z eno roko...no sej gre.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!