Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Ob 9. 5. 2020 ob 9:24, RobiRoberto pravi:

V ponedeljak bo moja draga zamenjala svoje delo od doma s ponovnim delom na njenem delovnem mestu :blush: , najini hčerki in njenemu možu pa se zaenkrat še ne bo treba vsak dan voziti v službo v Ljubljano.   :worship:

Naj vse vredu preuči. :) :slap:

95326324_280076763388228_515695894302031872_n.jpg.669262b58d9f3c1a53ef91140af8b3ef.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mi je šel tale karantenski čas malce na živce, po drugi strani pa me je spomnil kako imam rad mir in oddaljenost od gneče. Jaz sem za to da bi vsako leto uvedli 1x spomladi ali 1x jeseni "karantenske počitnice", večino ljudi fraj ampak vsi izleti ptepovedani in vse turistične lokacije zaprte (lahko tudi kafiči in gostilne) in povsod slogan "ostani doma". Marsikaj bi se postorilo, kakšne družinske dileme bi se rešile, morda bi povečali rodnost... 

Ne tako kot zdej, ko so pičitnice folk zabaše ceste, se derejo in smetijo povsod... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, smasher said:

Sicer mi je šel tale karantenski čas malce na živce, po drugi strani pa me je spomnil kako imam rad mir in oddaljenost od gneče. Jaz sem za to da bi vsako leto uvedli 1x spomladi ali 1x jeseni "karantenske počitnice", večino ljudi fraj ampak vsi izleti ptepovedani in vse turistične lokacije zaprte (lahko tudi kafiči in gostilne) in povsod slogan "ostani doma". Marsikaj bi se postorilo, kakšne družinske dileme bi se rešile, morda bi povečali rodnost... 

Ne tako kot zdej, ko so pičitnice folk zabaše ceste, se derejo in smetijo povsod... 

obstaja kar visoka verjetnost da se ti bo vsaj letos jeseni ta zelja uresničila, precej verjetno tudi prihodnjih nekaj let ?

zdaj si mi dolžen pijačo, ker ti uresničujem zelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, nejc74 said:

obstaja kar visoka verjetnost da se ti bo vsaj letos jeseni ta zelja uresničila, precej verjetno tudi prihodnjih nekaj let ?

zdaj si mi dolžen pijačo, ker ti uresničujem zelje.

Ha ha, sicer nisem mislil tako resno z virusom in vse, samo tako da se ljudje malo skulirajo, malo upočasnit tempo, si vzet nekaj časa za družino. Vsi nekaj laufajo cele dneve, otroci imajo cel kup krožkov, marsikatera družina je dejansko skupaj morda 30min dnevno... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, smasher said:

Ha ha, sicer nisem mislil tako resno z virusom in vse, samo tako da se ljudje malo skulirajo, malo upočasnit tempo, si vzet nekaj časa za družino. Vsi nekaj laufajo cele dneve, otroci imajo cel kup krožkov, marsikatera družina je dejansko skupaj morda 30min dnevno... 

prepozno, si ze oddal narocilo ? tu se ne sprejema reklamacij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p6.png

mi, mlajši od 54 let (za mišjo dlako sem ušel) :P mamo zlo male šanse, da zaradi korone umremo, prej zarad kakega moto karambola, tam je nad 50 let hud osip.

Fajn bi bilo vedeti, koliko umrlih je iz domov za ostarele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

mi, mlajši od 54 let (za mišjo dlako sem ušel) :P mamo zlo male šanse, da zaradi korone umremo,

Takoj ne, če je pa res AIDS v tem virusu se bo pokazalo lahko šele po 10ih letih...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, vandrovec pravi:

Takoj ne, če je pa res AIDS v tem virusu se bo pokazalo lahko šele po 10ih letih...:hmm:

pol praviš, da je smiselno da se že vnaprej sekiram, pa kupim par paketov WC papirja na zalogo? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se komu kaj dozdeva, ali bodo ti naši junci meje sploh odprli. Vse bolj se mi zdi, da gradijo oazo. Grozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodo. Mal potrpljenja, pa bo tudi to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kateri? Tisti ki ima "hiško" na Krku (Kacin in podobni), da lahko gre tja od petka popoldan do nedelje zvečer...kr če bi "navaden" državljan, ki ima podoben vikend, to predlagal, bi bila najbrž sprožena inkvizicija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Alla pravi:

Hahaha, k v 72 urah se pa res ne moreš okužit :worship::lol1:
Pa kter veleum si zmišljuje ta pravila?

nekdo k je zlo študiran, pa cel lajf za kompom. :P

 

pred 16 minutami, tomaz69 pravi:

Ja kateri? Tisti ki ima "hiško" na Krku (Kacin in podobni), da lahko gre tja od petka popoldan do nedelje zvečer...kr če bi "navaden" državljan, ki ima podoben vikend, to predlagal, bi bila najbrž sprožena inkvizicija...

če ne bomo štempljali kartic ne bo niče vedu a sem bil doli 71 al 73 ur :P

Karantena zaradi prehoda meje je itak kretenizem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

če ne bomo štempljali kartic ne bo niče vedu a sem bil doli 71 al 73 ur :P

Ne misli, da ne boš...

To je že obstajalo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, franc pravi:

Ne misli, da ne boš...

To je že obstajalo.

lp

marsikaj je obstajalo :P

tut boni, pa par nepar. Vse smo preživel bomo tudi to. 

Gre se za nesmiselen predpis, birokratske narave, namenjen sam sebi.

ps. kok ur preživim v Italiji me pa nihče ne vpraša :P

Višek modrosti vlade! Virus prepozna tistega, ki ima nepremičnino na Hrvaškem in napade samo tiste, ki nepremičnine nimajo!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, ampak ta virus, ki to prepozna, pa ne seže niti do kolen gospodom, ki prepoznajo, da med protestniki ni medicinskega in zdravstvenega osebja, malih podjetnikov,... :lol1:

Popravljeno . Popravil tomaz69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, MARE 65 pravi:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/tozilec-zavrgel-ovadbo-zoper-pahorja-tonina-in-hojsa.html

No pa smo spet v banana republiki...ne smeš se družit...lahko se družiš...kazen 400 eur...ne moreš kaznovat...:?:010

super, merilo za vse ki bodo še obtoženi podobno :P

ps. nova enota za varnostno razdaljo med ljudmi zarad korone:

en Kučan :P

(brez skakanja itak)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

super, merilo za vse ki bodo še obtoženi podobno :P

ps. nova enota za varnostno razdaljo med ljudmi zarad korone:

en Kučan :P

(brez skakanja itak)

 

en kučan leže  je glih prav...:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

en kučan leže  je glih prav...:D

tak je bilo tudi mišljeno.

To pa ne vem a je res ali izmišljeno:

Fotografija osebe Matija Ambroz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je sedaj s tem virusom, je resničen ali izmišljen, naraven ali umeten...en kup teorij zarote s podpisi doktorjev kroži naokrog...sedaj manjka samo še to, da se doktorji med sabo udarijo...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

tak je bilo tudi mišljeno.

To pa ne vem a je res ali izmišljeno:

Fotografija osebe Matija Ambroz.

 Ce predstojnik Instituta za mikrobiologijo in imunologijo takle govori je butl. Pika. Pustimo korono ob strani: ce delajo na takem institutu dobesedno z rokami so pac budale, lahko, ce drugega ne ON ki nic ne razkuzuje kontaminira vzorce, in  tako naprej... Nekaj takega je pred casom tudi Johnson blebetal. Na kocu koncev delajo z vzorci, ne z okuzenim zrakom. Izjava je podobne oni, da nafta, bencin ipd sploh ne gorita, ker se lahko cik ugasne v gorivu. No, probaj to z hlapi....

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

20:05 Okužba - britanska dokumentarna oddaja 

 
  •  
  • BBC se je leta 2018 lotil izjemnega družbenega poskusa. Razvil je telefonsko aplikacijo ter s pomočjo skoraj 30.000 prostovoljcev, ki so mu zaupali svoje osebne podatke in podatke o 24-urnem gibanju ter srečevanju z drugimi ljudmi, tudi matematični model o zelo verjetni in žal precej smrtonosni širitvi potencialne nove virusne epidemije. Oddaja med drugim ponuja vpogled v zgodovino svetovnih pandemij ter poudari ključen pomen razvoja cepiv in prepoznave t. i. družbenih in bioloških superprenašalcev

 

Ravnokar gledam  in raziskovalce zelo zanima zakaj so določeni ljudje veliko bolj kužni kot drugi ljudje.:whistle:

No letos imajo resničen preizkus:)

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!