Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

cena je s poštnino 50eur za 2para z žarnicami. Nimam nobene primerjave ali je to veliko ali ni, bom pa na AA vprašal če se da dobiti samo bele šipce pri njih.

bom vzel na znanje, sicer pa tudi ko sem pri avtu menjal v bel paket je bil potreben poseg pile, ker so bile neoriginalne luči....ampak končni efekt je pa isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......zakaj menjava

Ma....... otroška radovednost.  Cena? 230 europskih. Sam lonec.

No, kar se moči tiče, ne boš ničesar pridobil, bo pa lonec za polovico lažji (3,5kg) in za 6db glasnejši.

post-570-1120143993_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kar se moči tiče,  ne boš ničesar pridobil, bo pa lonec za polovico lažji (3,5kg) in za 6db glasnejši.

Po grafu sodeč ima ful luknjasto krivuljo navora. A se to v praksi kej čuti?

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem si pri teh street legal variantah kupiš bolj pamet in malenkost glasnejši auspuh kot pa občutno večjo moč..

priznam, tudi sam sem resno razmišljal, da bi si gor vrgel akrapota ( :wub: ), a za slabih 120kSIT se da marsikatero drugo modifikacijo naredit... tisti pohleven zvok pa je tudi ok, čeprav.. VRUUUM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moji podatki so malce drugačni. Saj me zanima samo glas, pa malce lepši izgled.

Podatki, ki sem jih jaz nalimal so iz motorradovega testa 15 izpuhov. Tvoj graf je verjetno napravil proizvajalec. Komu naj bi bolj verjeli pa itaq ni pomembno, važno da je tebi všeč.

še originalna meritev.....

post-570-1120222572_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

BMW R 1200 GS za leto 2006

Neue Farbe

Granitgrau-Metallic

thumb_P0018310.jpg

In povečali so skupno dovoljeno maso iz 425 na 435 kg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ta Desierto3 se je znašel na vrhu moje liste želja za dedka mraza :lol1:

No pa še ena možnost uporabe sicer touratechove predelave GS-a :worship: :worship: :worship:

post-400-1128070932_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Desierto3 se je znašel na vrhu moje liste želja za dedka mraza :lol1:

No pa še ena možnost uporabe sicer touratechove predelave GS-a :worship:  :worship:  :worship:

Kaj lahko poveš lokacijo fotke? Ugibam,da je vsaj 20 km od prvega serviserja.. Ali pa v ..tam nekje v črni Afriki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se v torek vozil s testnim GSom, od Avto Aktiva. Najprej bi pohvalil prijaznost prodajalca Kavčiča, smo se že enkrat januarja menili da bi se mal zapeljal, pa je držal obljubo in nič ni kompliciral.

Skratka kar se tiče vožnje me je motor zelo navdušil. Kar sem se v zadnjem času prevozil z motorjem je bil KTM Hard enduro 400ccm in pa yamaha R6, vendar seveda KTM ni namenjen ne vem kakšni vožnji po cesti, R6 je pa kar mal preveč na sport za kakšne daljše vožnje, BMW se mi pa zdi da združuje ravno taprave lastnosti potovalnika.

Glede samega položaja na motorju pa smerokazi kot je nekdo prej pisal so prov zakon, samo navadt se morš na pozicijo, potem ogrevane ročke so tud zakon, isto mislim za ABS, sem na pesku mal probov bremzat pa je to kar pametna zadeva za tolk težk motor. Kar me je pa tudi presenetilo (predno sem se šel peljat me je blo kar ornk strah višine sedenje), je to da se sedež da nastavit na nižji položaj kar je za mojo velikost 173 zelo dobrodošlo.

Menjalnik so tud kar poštimal, nč več ne udar kardan ko daš v prvo, lepo ti na displayu tud napiše v kateri prestavi imaš, to se mi je full uporabno zdel. Vožnja skozi ovinke in po slabi cesti je pa prva liga in tud v ovinku motor zelo lepo luknje pobira, televiver je zakon...Menjalnik pa, mislm da ne bi smel predstavljat problema ko se ga navadiš, pri prestavljanju dol morš samo vmesni gas dat pa čist lepo pade v prestavo brez pokanja, je pa res da gre lepše pri nižjih obratih (2000-3000).

Če bo padla odločitev da se bom vozil po cesti, bo to sigurno s tem BMWjem...bomo vidl.

hmm nekoč želja in poezija, danes prevoženih 10500km s sicer model starejšim, ampak popolnoma nič mi ni žal da sem se takrat odločil za GS-a!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

za familijo :)

S1 Roadster - R1200GS

s1%20r1200gs%20front%20low%20b600.JPG

s1%20rear%20b400.JPG

r1200gs%20front%20b400.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a mogoče kdo ve a je za Adventure ta cena z opremo, kovčki, sprednje luči....ker povsod je slikan z vso to pripadajočo opremo(kovčki, dodatne luči, zaščita cilindrov in motorja, ABS... :

vis_end_r1200gsa_03.jpg

R 1200 GS A 382 1170 - 102 / 75 3.402.036 SIT

14.196 EUR

hvala

Popravljeno . Popravil robberrt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve a je za Adventure ta cena z opremo, kovčki, sprednje luči....ker povsod je slikan z vso to pripadajočo opremo(kovčki, dodatne luči, zaščita cilindrov in motorja, ABS... :

vis_end_r1200gsa_03.jpg

R 1200 GS A 382 1170 - 102 / 75 3.402.036 SIT

14.196 EUR

hvala

Cena je za osnovni model!

Cena za tistih nekaj GSA, ki bodo prišli v slovenijo se bo gibala nekje okoli 3.8 mio sit. Še vedno brez kovčkov, dodatnih luči, itd. V tej ceni boš dobil ABS, gretje ročk, alarm, zaščita za roke,...

V tem tednu bodo imeli že razstavljenega v LJ!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff to bo pa kar pol ja prideš hitro na 4mio in več. Zgleda da bom eno sezono sigurno še vozil mojega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kakšne so vaše izkušnje z BMW dealerji v Slo (predvsem Avto aktiv in Avtoval); prodaja, servis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so vaše izkušnje z BMW dealerji v Slo (predvsem Avto aktiv in Avtoval); prodaja, servis...

Servis najboljši vsekakor Avto aktiv - Roman, prodaja katastrofa povsod, sami lizači.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!