Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

To se pol vse skompenzira. Ko se Suzuki vozi okoli, GS je pa razšraufan v garaži :)

 

Drgač pa res ugodno, me zanima od kod imajo proizvajalca =)

Da nisi zgresil teme....to ni o taljanskih motorjih tema :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nisi zgresil teme....to ni o taljanskih motorjih tema :P:D

 

NIsm nism ;)....BMW je tko prou en poseben moped, men je všeč...predvsem takrat.....ko dela ;).... 

 

ma sej veš, da vas moram mal pohecat. Joker pa točno ve o čem govori, tko da mi nima kej zamerit :P

 

 

PrimozC kdaj boš svojemu mopedku privoščil kakšno konkretno slikanje. Maš lepo barvno kombinacijo, lahko bi kej objavil. Že dolgo nisi...bi mal sline cedil :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIsm nism ;)....BMW je tko prou en poseben moped, men je všeč...predvsem takrat.....ko dela ;).... 

 

ma sej veš, da vas moram mal pohecat. Joker pa točno ve o čem govori, tko da mi nima kej zamerit :P

 

 

PrimozC kdaj boš svojemu mopedku privoščil kakšno konkretno slikanje. Maš lepo barvno kombinacijo, lahko bi kej objavil. Že dolgo nisi...bi mal sline cedil :P

HyperJack pridem mimo pa bomo pofotkali :)....ti se drink dolgujem :)...cakam se podaljsek kljuna pol bo pa to to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack pridem mimo pa bomo pofotkali :)....ti se drink dolgujem :)...cakam se podaljsek kljuna pol bo pa to to :P

 

Da mi je vidt to ;)...ne vem kdo komu dolguje ;)..no letos bo vse drugač, več lepga vremena, več turc in posledično več kawic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mi je vidt to ;)...ne vem kdo komu dolguje ;)..no letos bo vse drugač, več lepga vremena, več turc in posledično več kawic :)

Kaj je to tema On išče njega :ninja: al o GS-u :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je kdo tole zadevo ze kej steatiral, lahko tudi na kaksnem drugem mororju?

http://www.goldi-motorsport.si/en/puig/i_413_deflektor-univ-usmernik-zraka-ukrivljen-spodaj-4717w

 

Jst mam to samo MRA, je super in velika razlika kot bi bil brez.Manj šuma in manj turbolence po čeladi.

 

 

 

https://www.mrashop.de/erp/catalog/navigationPath//1.Sortiment/0.html?mral=1&type=%282052%2C19%2C0%29&form=%28376%2C20%2C0%29&spr=D

Popravljeno . Popravil BMWflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam to samo MRA, je super in velika razlika kot bi bil brez.Manj šuma in manj turbolence po čeladi.

 

 

 

https://www.mrashop.de/erp/catalog/navigationPath//1.Sortiment/0.html?mral=1&type=%282052%2C19%2C0%29&form=%28376%2C20%2C0%29&spr=D

koliko stane samo ta zgornji del?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko stane samo ta zgornji del?

 

Ne vem jst vem da sem moral posebje kupit steklo in posebej fitinge za nataknit ker nisem vrtal v šipo.Kupil sem pa v Promotor, majo pa tud v  Yogi.si  sem videl v soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko stane samo ta zgornji del?

Cena  je okrog 80,00€ mislim ,da ga imajo tudi v TC-ju ima ga pa tudi puig (Goldi moto sport zastopnik za slo trg ) približno ista cena ima pa več možnih pozicij.  

Sam imam mra in sem zelo zadovoljen. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez vrtanja...  :)

Imaš obe varjante :bounce:  pri obeh znamkah,MRA bret vrtanja sem videl v BS moto centru goldi ima pa obe možnosti,poglej na stran goldi moto sport

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo tole zadevo ze kej steatiral, lahko tudi na kaksnem drugem mororju?

http://www.goldi-motorsport.si/en/puig/i_413_deflektor-univ-usmernik-zraka-ukrivljen-spodaj-4717w

Če rabiš imam omenjeno zadevo, rabljeno cca 1mesec, prodam za 35eur. Je boljše ni pa čudež. Sam sem nato uzel šipo od Givija tako kot je na Adventure, je pa veliko boljše.

Popravljeno . Popravil fwcabrio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si zmontiral GSA šipo (sicer samo za sprobat, ker nisem imel dodatnega nosilca)+deflektorčke, ampak za mojih konkretnih 188, sedež na ta visoki nastavitvi...top zadeva. Je pa res da teh dodatnih šip nisem preizkusil, saj so mi ugly. Mam najraje OEM look.

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabiš imam omenjeno zadevo, rabljeno cca 1mesec, prodam za 35eur. Je boljše ni pa čudež. Sam sem nato uzel šipo od Givija tako kot je na Adventure, je pa veliko boljše.

Kje si pa vzel in koliko $$$ ?

Pa je dejansko enaka, ker po spletu so taksne cudne slike, kjer zgleda sipa cela nekaj zaobljena, original ima pa bolj ostre linije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mojih 186 je bila OEM malenkost prenizka (tudi v najvisji poziciji) in sem jo zamenjal za Piug-ovo touring sipo.

 

Izgled je skoraj identicen kot OEM, z razliko, da je visja za cca 8cm.  Za mojo visino deluje perfektno. Nic vec suma in nabijanja vetra v predel nad celom. 

 

6486_01.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem si zmontiral GSA šipo (sicer samo za sprobat, ker nisem imel dodatnega nosilca)+deflektorčke, ampak za mojih konkretnih 188, sedež na ta visoki nastavitvi...top zadeva. Je pa res da teh dodatnih šip nisem preizkusil, saj so mi ugly. Mam najraje OEM look.

jaz imam isto in sem 4cm manjiši od tebe in mi fali cca 3cm, da nebi dobil v vizir mrčes. Vetrovno me niti ne moti. Se mi najbolj dopade od MRA. Je pa najbolj drago!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo :) pa imaš odrezana una dva "štoparčka" na tistem narebrenem nastavku/podložki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo :) pa imaš odrezana una dva "štoparčka" na tistem narebrenem nastavku/podložki?

Ne vem kaj misliš, imam original od GSA in tako kot je na GSA tako je pri meni!

ps: zanoma me, če bi šel ta podalšek od MRA na original GSA šipo?

post-35938-0-69305200-1428303616_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!