Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

A kdo ve če podaljšek kljuna je za GSA isti kot za navadnega GS?...mislim oba LC...

 

lp

 

Ni isti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo spimpan GS

 

Res je, v lepoti so ga doterali do vrha. Čeprav sem naklonjen tudi Yamahi Super Tenere le ta v samem izgledu močno zaostaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa dvignili "kvaliteto" tudi tovarniškemu. Kaj hudiča so dodali, da je 6 krat dražji, kot na starem modelu.

 

http://www.maxbmwmotorcycles.com/fiche/DiagramsMain.aspx?vid=55471&rnd=04282014

 

Je tako drag, da ga še na ebayu ne prodajajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, odgovori bodo izrazito subjektivni.

Tu na MS je zavržno ravnanje, če poskušaš voziti v prometu zmerno, normalno oziroma se odgovorno obnašati.

Enako je tudi zavržno kupit karkoli pod jurja in z manj od 150PS, sicer tvegaš nepremičninski davek.

 

BMW pa je itak uberales, vse kar na njem ni ok, pa je zaželjena lastnost.

Ce bi ti bil picka,ti bi svetoval da se ze enkrat ornk pof... ,mogoce ti bo pol odlegl. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa dvignili "kvaliteto" tudi tovarniškemu. Kaj hudiča so dodali, da je 6 krat dražji, kot na starem modelu.

 

http://www.maxbmwmotorcycles.com/fiche/DiagramsMain.aspx?vid=55471&rnd=04282014

 

Je tako drag, da ga še na ebayu ne prodajajo...

Cel "kljun" je drag, samo "platičen dodatek" je pa cenejši.

 

PN 46 61 8 536 932 FRONT WHEEL COVER EXTENSION - 52,52$

 

Za letnik 10-13 pa  46 61 7 705 386 EXTENSION - 75,03$

 

Cene pri nas ne odstopajo veliko, ko preračunaš v.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v čem se razlikuje tvoj komentar od večine....iz povedanega je moč sklepat, da si že prepričan.

Mislim da ti Kmet2 lahko poda najbolj objektiven odgovor. :grim

 

Nisem še odločen.

Se pa nagibam na GS stran, čeprav za isti denar lahko dobim mlajšega japonca ( Varadero), ampak to je že druga zgodba. Za moje pojme se pri GS ne sme gledati na €, ampak pač na dejstvo da ga imaš in ti je na njem vse všeč. :)

Zato pa tudi sprašujemin berem forum.

Če bi bil odločen bi napisal. GS je zakon. Pa naj se pol Spencer & co jokajo naprej :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel "kljun" je drag, samo "platičen dodatek" je pa cenejši.

 

PN 46 61 8 536 932 FRONT WHEEL COVER EXTENSION - 52,52$

 

Za letnik 10-13 pa  46 61 7 705 386 EXTENSION - 75,03$

 

Cene pri nas ne odstopajo veliko, ko preračunaš v.

 

Kakšne pa so kaj cene rezervnih delov. Pa ne mislim s tem na pooblaščene serviserje, kjer sem že prebral, da prodajajo zlato...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne pa so kaj cene rezervnih delov. Pa ne mislim s tem na pooblaščene serviserje, kjer sem že prebral, da prodajajo zlato...

Če hočeš to znamko se ne sprašuje po ceni rezervnih delov in servisov,  lastniki baje nimajo problemov z €  :grrr

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš to znamko se ne sprašuje po ceni rezervnih delov in servisov,  lastniki baje nimajo problemov z €  :grrr

Tud z motorji ne :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še odločen.

Se pa nagibam na GS stran, čeprav za isti denar lahko dobim mlajšega japonca ( Varadero), ampak to je že druga zgodba. Za moje pojme se pri GS ne sme gledati na €, ampak pač na dejstvo da ga imaš in ti je na njem vse všeč. :)

Zato pa tudi sprašujemin berem forum.

Če bi bil odločen bi napisal. GS je zakon. Pa naj se pol Spencer & co jokajo naprej :)

Ne kupuj pa ne glej za vsak evro če nisi v stiski za Varadero,to je zastarel potraten stroj,težek itd.....sta GS in XTZ veliko boljša tako po ciklistiki,bremzah in porabi goriva,boš tukaj skompenziral tisti pocen japonec .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa dvignili "kvaliteto" tudi tovarniškemu. Kaj hudiča so dodali, da je 6 krat dražji, kot na starem modelu.

 

http://www.maxbmwmotorcycles.com/fiche/DiagramsMain.aspx?vid=55471&rnd=04282014

 

Je tako drag, da ga še na ebayu ne prodajajo...

To je cel kljun jaz bi rad samo podaljsek iz carbona in Ilmberger tega nima sem jih ze kontaktiral....

 

 

Cel "kljun" je drag, samo "platičen dodatek" je pa cenejši.

 

PN 46 61 8 536 932 FRONT WHEEL COVER EXTENSION - 52,52$

 

Za letnik 10-13 pa  46 61 7 705 386 EXTENSION - 75,03$

 

Cene pri nas ne odstopajo veliko, ko preračunaš v.

Jap sam to je plasticni...sem ze gledal plasticne, pa glede nato da imam par carbon dodatkov bi tle prisel bolj do izraza...Našel sem samo tega, a piše da je samo za GSA, zato sem spraševal če mata isti kljun...

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme se pri GS ne sme gledati na €, ampak pač na dejstvo da ga imaš in ti je na njem vse všeč. :)

 

Kakšne pa so kaj cene rezervnih delov. Pa ne mislim s tem na pooblaščene serviserje, kjer sem že prebral, da prodajajo zlato...

 

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupuj pa ne glej za vsak evro če nisi v stiski za Varadero,to je zastarel potraten stroj,težek itd.....sta GS in XTZ veliko boljša tako po ciklistiki,bremzah in porabi goriva,boš tukaj skompenziral tisti pocen japonec .

zastarel da... relativno, potraten ja ja brez veze komentirat, kompenziral pa bo sigurno v minus :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......sam na tem forumu se res v vsaki temi dela iz piščule drek...sam to bom še napisal:

v tej temi obstajata očitno samo 2 vrsti motoristov: tisti ki s(m)o bemflna meli in s(m)o bli z njim zelo zadovoljni in tisti ostali k ga nočejo met zaradi takih in drugačnih razlogov. Od pomanjkanja denarja do nesimpatičnosti al whatever. Ravno slednjim pa se bemfl tudi pregreva, trese, in kar je najpomembnejše, lomijo se jim kardani...mogoče res ima tudi kakšno pomankljivost, vendar overall.....škoda govorit...dovolj je že, da se ustaviš v Bovcu na kafetu in šteješ.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......sam na tem forumu se res v vsaki temi dela iz piščule drek...sam to bom še napisal:

v tej temi obstajata očitno samo 2 vrsti motoristov: tisti ki s(m)o bemflna meli in s(m)o bli z njim zelo zadovoljni in tisti ostali k ga nočejo met zaradi takih in drugačnih razlogov. Od pomanjkanja denarja do nesimpatičnosti al whatever. Ravno slednjim pa se bemfl tudi pregreva, trese, in kar je najpomembnejše, lomijo se jim kardani...mogoče res ima tudi kakšno pomankljivost, vendar overall.....škoda govorit...dovolj je že, da se ustaviš v Bovcu na kafetu in šteješ.............

 

 

Zato jaz sprasujem in odgovarjam samo na to kar se tiče tematike in ne samo v tej temi, ker drugace ne pridemo nikamor...no v glavnem ce kdo dobi kje na netu kak beak extension za GS iz carbona bi prosil za link...

Popravljeno . Popravil PrimozC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gušter. Cene rezervnih delov so primerljive z deli za ostale motocikle. Enako velja tudi za potrošni material in cene servisov. Če nisi ravno "filozof", veliko jih ni pa to radi počnejo, ti lahko napišem, da sem pri trenutnem "baby" BMW-ju za servise do 50Kkm potrošil toliko, kot bi za vsak drug primerljiv motor.

Menjava zračnega ter oljnega fitra in olja kar imajo nekateri za redni servis (no v bistvu to tudi je) je pa cenovno kot za vsak motor.

Tako, da če ti je srčna želja GS, kupi in uživaj ....

Življenje na sploh je drag šport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......sam na tem forumu se res v vsaki temi dela iz piščule drek...sam to bom še napisal:

v tej temi obstajata očitno samo 2 vrsti motoristov: tisti ki s(m)o bemflna meli in s(m)o bli z njim zelo zadovoljni in tisti ostali k ga nočejo met zaradi takih in drugačnih razlogov. Od pomanjkanja denarja do nesimpatičnosti al whatever. Ravno slednjim pa se bemfl tudi pregreva, trese, in kar je najpomembnejše, lomijo se jim kardani...mogoče res ima tudi kakšno pomankljivost, vendar overall.....škoda govorit...dovolj je že, da se ustaviš v Bovcu na kafetu in šteješ.............

 

Ekola zadnč na jadranki nisem mogu svirat, ker je crknila en flauta, so že druge gor. Na BMflci grejo še flaute kvragu.

post-8186-0-71540500-1426795474_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne pa so kaj cene rezervnih delov. Pa ne mislim s tem na pooblaščene serviserje, kjer sem že prebral, da prodajajo zlato...

 

Samo za primerjavo:

Za original "žmiguc" za Suzuki DL650 sem plačal okroglih 50€, za GSA pa original LED 32€...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za primerjavo:

Za original "žmiguc" za Suzuki DL650 sem plačal okroglih 50€, za GSA pa original LED 32€...

To se pol vse skompenzira. Ko se Suzuki vozi okoli, GS je pa razšraufan v garaži :)

 

Drgač pa res ugodno, me zanima od kod imajo proizvajalca =)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!