Skoči na vsebino

Vojna v Ukrajini


smasher

Priporočene objave

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Njet!.

MVP, mednarodno vojaško pravo v primeru agresije na suvereno državo pozna tri termine/pojme:.

- aktivni odpor

- pasivni odpor

- nevtralnost 

Sam tolk, da povem.😜

ta je dobra. Škoda k Ukrajina tega ni prebrala. Fakju Putin, sem ne v tralen, nemoj da me diraš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Shillien pravi:

 

Nevem... a te kdo drži tu? Če je tu vse tako slabo, pripadnosti nimaš nobene, nič te ne veže, zakaj potem ne greš na bolše?

Brat se nauči, meni nič ne manjka tu. 

Šel bi če bodo naši zakuhali vojno, bo zdaj šlo🤔

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, hajamoto pravi:

Ti si sam še zaradi MS-ja v slo.  Ko te banajo zmer jokaš. 😂🤣😂🤣

To bo, boli mene za MS me pa ne za bananje po istih vatlih vse... 

Seri dalje, v tapravi temi si. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kaldu pravi:

Med 5 do 6K€ je cena za prestop UA meje vojnega obveznika. 

Se pa nekaj sprašujem; zakaj bežati iz države, če je več kot 2/3 neokupirane. Ali ni domoljubno, ostati dona in pomagati po svojih močeh, namesto pobegniti na morsko obalo  in čakati, da vse mine?

Žal je povsod vedno tako, da tisti ki imajo veliko, se ne bodo tolkli za domovino, raje še dodatno služili. Saj je bilo na Balkanu enako.

 

...to se take ljudi drugače poimenuje.

Pičke...

...in nepičke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kmet2 said:

Brat se nauči, meni nič ne manjka tu. 

Šel bi če bodo naši zakuhali vojno, bo zdaj šlo🤔

Jaz pa ti pravim da če je vse tako slabo kot si jokal da lahko spokaš, bo šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, MARJA said:

Tud leta 91 so nekateri " domoljubi " bežali čez Ljubelj, raja je bila pa v jarkih.

Pa tudi v kleteh so se skrivali...Zdaj se imajo pa za osvoboditelje in narodne heroje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, C eagle pravi:

Pa tudi v kleteh so se skrivali...Zdaj se imajo pa za osvoboditelje in narodne heroje...

Ne blodi neumnosti! V kateri vojni katerekoli države se je kadarkoli obrambni minister nahajal v prvih bojnih linijah? Nekateri blodite neumnosti, kot da so vam črvi pojedli že tako majhne možgane z maloštevilnimi gubicami. Raje ne piši stvari o katerih pojma nimaš in se samo javno blamiraš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, bladerunner said:

Ne blodi neumnosti! V kateri vojni katerekoli države se je kadarkoli obrambni minister nahajal v prvih bojnih linijah? Nekateri blodite neumnosti, kot da so vam črvi pojedli že tako majhne možgane z maloštevilnimi gubicami. Raje ne piši stvari o katerih pojma nimaš in se samo javno blamiraš. 

Hahaha... Evo. Samo za tvojo dušo.... Tito je bil ranjen... Verjetno se mu je trška izpod postelje zarila v roko..

 Bebec si in boš ostal.

Žlezi tvojemu furerju v ritko... Boš na toplem in na varnem...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, C eagle pravi:

Hahaha... Evo. Samo za tvojo dušo.... Tito je bil ranjen... Verjetno se mu je trška izpod postelje zarila v roko..

 Bebec si in boš ostal.

Žlezi tvojemu furerju v ritko... Boš na toplem in na varnem...

Seveda je bil. Pa ne zaradi herojstva, temveč zaradi strahopetnosti, ker je reva strahopetna bežala in ga je zadelo. Vendar premalo. Tisto o bebcu pa kar pripiši sebi, boljševik indoktrinirani. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, bladerunner said:

Seveda je bil. Pa ne zaradi herojstva, temveč zaradi strahopetnosti, ker je reva strahopetna bežala in ga je zadelo. Vendar premalo. Tisto o bebcu pa kar pripiši sebi, boljševik indoktrinirani. 

Kako že pravite?

Blagor ubogim na duhu, zakaj njih bo božje kraljestvo...

Lahko kar končam z Amen....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, C eagle pravi:

Kako že pravite?

Blagor ubogim na duhu, zakaj njih bo božje kraljestvo...

Lahko kar končam z Amen....

Drugega itak ne znaš, ker si mentalno podhranjen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, bladerunner said:

Drugega itak ne znaš, ker si mentalno podhranjen. 

Vidim,da ne skušaš zvlečt na svoj nivo in ne z izkušnjami bebca premagati.

Uspelo ti je... Se predam...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Shillien pravi:

Jaz pa ti pravim da če je vse tako slabo kot si jokal da lahko spokaš, bo šlo?

Ne razumeš, nič hudega, razumljivo za udeležence parade ponosa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Kmet2 said:

Ne razumeš, nič hudega, razumljivo za udeležence parade ponosa. 

Ne sklepat po sebi... ce si ti pederčina zaljubljena u putina to ne pomeni da smo tudi ostali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot v vsaki vojni, vsi "malo" lažejo. Ali je bil "nakupovalni" center "večnamenski" ali pa so rusi "malo" zajebali. Tudi vrli in nezmotljivi NATO, je v Surdulici (pravzaprav "selu" zraven) zbombardiral pošto namesto karavle (stražnice) , pa potem najprej niso nič vedeli o tem, potem pa je bilo ups, kolateralna škoda (v "jebenem selu" sta bili samo dve večji zgradbi in pri 50:50 možnosti so "trofili" napačno) .

Najebejo pa seveda "kolateralni" .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem ... NATO jih je vabu, zdaj se je pa usrau .... točno se vidi, da gre izključno za prodajo orožja in vojno dobičkarstvo ...

:ninja:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

Kaj naj rečem ... NATO jih je vabu, zdaj se je pa usrau .... točno se vidi, da gre izključno za prodajo orožja in vojno dobičkarstvo ...

:ninja:  

No, Ukrajina ni članica NATO, zato zanjo ne velja 5.člen Washingtonskega sporazuma, ki pravi, če je napadena ena članica NATO, je enako, kot bi bile napadene vse članice zveze NATO. 

Malo se je pa le potrebno informirat o določenih zadevah, da se po nepotrebnem človek javno ne blamira. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bladerunner pravi:

No, Ukrajina ni članica NATO, zato zanjo ne velja 5.člen Washingtonskega sporazuma, ki pravi, če je napadena ena članica NATO, je enako, kot bi bile napadene vse članice zveze NATO. 

Malo se je pa le potrebno informirat o določenih zadevah, da se po nepotrebnem človek javno ne blamira. 

Kje sem napisu, da je Ukrajina članica NATO ???? .. lepo počasi preberi .... mogoče boš razumel .... 

potem bova naprej ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, C eagle pravi:

Pa tudi v kleteh so se skrivali...Zdaj se imajo pa za osvoboditelje in narodne heroje...

in vedno več jih je "osvoboditeljev" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

in vedno več jih je "osvoboditeljev" :P

 

Ko sem se jaz zanimal za status veterana, se pa nič ne spomnijo in nič nimajo zapisano. Jebo im pas mater!

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Frenk 67 pravi:

Ko sem se jaz zanimal za status veterana, se pa nič ne spomnijo in nič nimajo zapisano. Jebo im pas mater!

sj mene poznaš, a ni dost :dry: 

p.s.

zmeraj težje bo dokazovat :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Frenk 67 pravi:

Ko sem se jaz zanimal za status veterana, se pa nič ne spomnijo in nič nimajo zapisano. Jebo im pas mater!

ko vas jebe navadne borce. :P Osvobajali so nas politiki, v glavnem ta desni :P

pa Jeliničič z gobcem. Škoda k ne pomagajo sedaj Ukrajini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Frenk 67 pravi:

Ko sem se jaz zanimal za status veterana, se pa nič ne spomnijo in nič nimajo zapisano. Jebo im pas mater!

Saj to smo že enkrat "obdelovali" . Se ne spomniš nobenega "soborca" ?

Če najdeš vsaj enega (če ima status toliko bolje) , pa je potem lažje naprej (ali na "njegove" podatke (na osnovi teh bi morali najti tudi tebe) ali pa skupaj najdeta še kakšno pričo) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!