Skoči na vsebino

Vojna v Ukrajini


smasher

Priporočene objave

pred 2 minutami, franc pravi:

Saj to smo že enkrat "obdelovali" . Se ne spomniš nobenega "soborca" ?

Če najdeš vsaj enega (če ima status toliko bolje) , pa je potem lažje naprej (ali na "njegove" podatke (na osnovi teh bi morali najti tudi tebe) ali pa skupaj najdeta še kakšno pričo) .

lp

Jok, ne spomim se kdo je bil z mano. Ni bilo nikogar, ki bi ga prej poznal in nikogar s komer bi ohranil stike. Tko, da sem obupal nad tem, da bom veteran. Vsaj vojni. 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Frenk 67 pravi:

Jok, ne spomim se kdo je bil z mano. Ni bilo nikogar, ki bi ga prej poznal in nikogar s komer bi ohranil stike. Tko, da sem obupal nad tem, da bom veteran. Vsaj vojni. 🤣

te bom jaz stisnil na moja veteranska prsa :lol1: 

boš vsaj veterana vohu :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Frenk 67 pravi:

Jok, ne spomim se kdo je bil z mano. Ni bilo nikogar, ki bi ga prej poznal in nikogar s komer bi ohranil stike. Tko, da sem obupal nad tem, da bom veteran. Vsaj vojni. 🤣

Bi imel podobne probleme (eni so, žal, celo pokojni) . Če nimaš "opreme" še vedno doma, si jo verjetno vrnil, kam se pa menda ja spomniš. To malo zoži iskanje.

lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, franc pravi:

Bi imel podobne probleme (eni so, žal, celo pokojni) . Če nimaš "opreme" še vedno doma, si jo verjetno vrnil, kam se pa menda ja spomniš. To malo zoži iskanje.

lp 

Mislim, da leži pri fotru na podstrehi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

Mislim, da leži pri fotru na podstrehi. 

Potem so te pa res zgubili.

Sodelavec je imel kalašnika s patroni še enih 5-6 let doma v omari, potem je pa le vprašal, kaj sedaj mislijo...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, franc pravi:

Potem so te pa res zgubili.

Sodelavec je imel kalašnika s patroni še enih 5-6 let doma v omari, potem je pa le vprašal, kaj sedaj mislijo...

lp

Orožje sem vrnil, samo ruzak in obleka ležijo doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Alla pravi:

OK, štekam....ampak kaj ma to veze z ukrajinsko vojno? A lahko o tem v kaki drugi, primernejši temi?

 

komot odstrani do mojega zadnjega posta, ko mi mora un odegovort, kje sem napisal, da je Ukrajina v NATU ... vidi nenapisano :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

Kje sem napisu, da je Ukrajina članica NATO ???? .. lepo počasi preberi .... mogoče boš razumel .... 

potem bova naprej ;) 

Ok, pojasni mi v čem se je po tvoje NATO usrou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, bladerunner pravi:

Ok, pojasni mi v čem se je po tvoje NATO usrou?

Zakaj lažeš, da sem napisal, da je Ukrajina v NATO ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, maus pravi:

Zakaj lažeš, da sem napisal, da je Ukrajina v NATO ?

 

Kje pa sem jaz napisal, da si ti napisal, da je Ukrajina članica NATO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  pred 12 urami, maus pravi:

Kaj naj rečem ... NATO jih je vabu, zdaj se je pa usrau .... točno se vidi, da gre izključno za prodajo orožja in vojno dobičkarstvo ...

:ninja:  

No, Ukrajina ni članica NATO, zato zanjo ne velja 5.člen Washingtonskega sporazuma, ki pravi, če je napadena ena članica NATO, je enako, kot bi bile napadene vse članice zveze NATO. 

Malo se je pa le potrebno informirat o določenih zadevah, da se po nepotrebnem človek javno ne blamira. 

  pred 58 minutami, maus pravi:

Zakaj lažeš, da sem napisal, da je Ukrajina v NATO ?

Kje pa sem jaz napisal, da si ti napisal, da je Ukrajina članica NATO?

 

Zgoraj si me citiral in mi nekaj pametoval ... lej .. saj se ti ni treba delat neumnega ...

Lažnivec si in zavajaš .. to sem videl iz nekaj postov... če me ne bi citiral, te ne bi omenjal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:
  pred 12 urami, maus pravi:

Kaj naj rečem ... NATO jih je vabu, zdaj se je pa usrau .... točno se vidi, da gre izključno za prodajo orožja in vojno dobičkarstvo ...

:ninja:  

No, Ukrajina ni članica NATO, zato zanjo ne velja 5.člen Washingtonskega sporazuma, ki pravi, če je napadena ena članica NATO, je enako, kot bi bile napadene vse članice zveze NATO. 

Malo se je pa le potrebno informirat o določenih zadevah, da se po nepotrebnem človek javno ne blamira. 

  pred 58 minutami, maus pravi:

Zakaj lažeš, da sem napisal, da je Ukrajina v NATO ?

Kje pa sem jaz napisal, da si ti napisal, da je Ukrajina članica NATO?

 

Zgoraj si me citiral in mi nekaj pametoval ... lej .. saj se ti ni treba delat neumnega ...

Lažnivec si in zavajaš .. to sem videl iz nekaj postov... če me ne bi citiral, te ne bi omenjal ...

Potem pa mi pojasni, zakaj trdiš, da se je NATO usrou. Kaj bi moral pa po tvoje NATO storiti v zvezi z ukrajinsko vojno, da se po tvoje nebi usrou? 
Pa kljub temu nisem nikjer napisal, da si ti napisal, da je Ukrajina članica NATO. Torej si lažnivec ti in ne jaz. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, bladerunner pravi:

Potem pa mi pojasni, zakaj trdiš, da se je NATO usrou. Kaj bi moral pa po tvoje NATO storiti v zvezi z ukrajinsko vojno, da se po tvoje nebi usrou? 

Najprej mi pojasni, zakaj lažeš in zavajaš ... . obračaš moje besede ... opraviči se ... itak vsi berejo, da si se lagal

p.s.

NATO je v preteklosti že branil ogrožene in napadene države, tudi nepriznane, čeprav niso bile v NATO .... 

Da te citiram: Malo se je pa le potrebno informirat o določenih zadevah, da se po nepotrebnem človek javno ne blamira. 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

Najprej mi pojasni, zakaj lažeš in zavajaš ... . obračaš moje besede ... opraviči se ... itak vsi berejo, da si se lagal

Lažeš in zavajaš ti, zato si ti dolžan meni opravičilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

NATO je v preteklosti že branil ogrožene in napadene države, tudi nepriznane, čeprav niso bile v NATO .... 

Saj bi branil tudi Ukrajino, vendar bi v tem primeru tvegal jedrski spopad. Kaj bi to pomenilo za svet pa dobro veš. 
Če pa bi spopad med NATO in Rusijo potekal le s konvencionalnim orožjem, pa bi NATO Rusijo naklestil, kot se spodobi za tako agresorsko golazen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, bladerunner pravi:

Saj bi branil tudi Ukrajino, vendar bi v tem primeru tvegal jedrski spopad. Kaj bi to pomenilo za svet pa dobro veš. 
Če pa bi spopad med NATO in Rusijo potekal le s konvencionalnim orožjem, pa bi NATO Rusijo naklestil, kot se spodobi za tako agresorsko golazen. 

Na kratko povedano ... se je NATO usrau ... saj sem imel prav ,,, 

tako se bodo pa borili proti Rusom do zadnjega Ukrajinca in jim lepo prodajali zastarelo orožje

pred 40 minutami, bladerunner pravi:

Lažeš in zavajaš ti, zato si ti dolžan meni opravičilo. 

Ti si obrnil moje besede in mi podtikal nekaj, kar nisem napisal .... lažnivec 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei, sam tlele bi pa lahko leteli banovci na vse strani. Da se naute u jarku vsi skp rausal slucajno 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Frenk 67 pravi:

Jok, ne spomim se kdo je bil z mano. Ni bilo nikogar, ki bi ga prej poznal in nikogar s komer bi ohranil stike. Tko, da sem obupal nad tem, da bom veteran. Vsaj vojni. 🤣

.

... tastar, zmer manj se spomnš, zmer bolj si veteran 😁

 

ps.

.... verjem starmu veteranu, k se tud zmer manj spomne 🤣🤣🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mal berem telele...

...a blejdraner še zmeri serje pa provocira tlele gor...  :lol1:

..pa dobr no...a ga ne morte dat na ignore....a ne vidte, da samo provocira in se norca dela iz vas?!....vi pa se palite ko osnovnošolske punce pred puberteto...."ne pa ni res....japaje....nepani...k je mami tko rekla...."...   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

...a blejdraner še zmeri serje pa provocira tlele gor...

Bi ti po boljševiški maniri kar vsakega utišal, ki ne razmišlja tebi všečno? Nekateri ste res globoko zabredli v svoji zavržnosti. Nikakor vam ne uspe mentalni preskok iz enoumnega v pluralno razmišljanje. 

In takih kalibrov vas je kar nekaj na tem portalu. Sramota.

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bladerunner pravi:

Bi ti po boljševiški maniri kar vsakega utišal, ki ne razmišlja tebi všečno? Nekateri ste res globoko zabredli v svoji zavržnosti. Nikakor vam ne uspe mentalni preskok iz enoumnega v pluralno razmišljanje. 

In takih kalibrov vas je kar nekaj na tem portalu. Sramota.

Kje pobiraš te floskule? Iz tvojih butastih izvajanj je jasno, da jih pol ne razumeš. 🙄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Frenk 67 pravi:

Kje pobiraš te floskule? Iz tvojih butastih izvajanj je jasno, da jih pol ne razumeš. 🙄

Ne sodi drugih po sebi. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal manjka pa bi prebral floskulo kako ma stalin prav in kako je JJ kriv vojne...posplošeno preveč za moj okus.

Ne govorim, da dejstva ne držijo, še vedno pa ne vidim opravičila za bilokatero vojno.

In večino vojn, pa zidov in meja sta zafukala glavna dva igralca. rus in amer.

En se je najprej bratil s hitlerjem, pol pobral pol evrope pod sebe, nato izmenično haral po bližnjem vzhodu. Jebe se politikom, nafuka itak raja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!