Skoči na vsebino

Arai čelade


robberrt

Priporočene objave

¸Pa dobr, kolk jih/nas bo zdaj še v tej temi "pogruntalo", da so "Arai med najboljšimi čeladami"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimajo vsi arai, tut na dirkah WSBK in GP mislm da ne

Seveda da ne , ampak vsi ostali proizvajalci jih delajo posebaj za VIP odjemalce...tiste ZATE v trgovini imajo le risbo isto.

Arai....gre Niki v trgovino k Pintarju in si jo da na glavo in pol gre na dirko....no mislim, da mu jo glih plačat ni treba :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak mora vsak zase probat kaj mu paše na čebulo! :P

Jest se odločam med X-lite in Arai. :wacko:

X-lite sem mel in sem bil zelo zadovoljen Arai pa bi rad imel zaradi pregovorne kvalitete in oblike.

Sigurno se bom odločil po tem, ko bom probal Arai na svoji glavi saj si s tem kako pase na glavo

nekomu drugemi nimam kaj pomagati.

Imam srečo, da ima kolega isto čebulo kot jaz in bom lahko sprobal na furci. :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: jest mam pa tako bučo da arai čelade ne pridejo v poštev.... :unsure:

Dvomim, pojdi h Pintarju, se bosta ziher kaj zmenila. Notranjost čelade ti skoraj 100% prilagodi za tvojo glavo...razen, če si tako kot E.T... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala, evo sem marsovec :alien1:

Arai mi pač ne paše na glavo. Ok lahko bi šel ven rezat stiropor, da bi si ja "Arai" spravil na glavo in bil oh in sploh ampak posegat v vitalne dele čelade samo za to, da bom zgledal pa ne hvala. Sem imel srečo da, mi X-lite paše na glavo ko ata na mamo. Bi pa vsekakor Arai bila opcija če bi mi pač sedla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ne, sem jih pa kar nekaj... In katere ti potem hvališ?

Nobene. Sam sem mel nolan n93, bil zelo zadovoljen z njo, a ker je morala prestati 'A test', ni bla več dobra za na mojo glavo, jo je pa ohranila celo :rolleyes: pol sem nabavil shoei xr1000, na kateri se mi je rosil vizir, neglede na pinlock in sem jo moral prodat zaradi tega, trenutno mam x-lite 801RR in sem maksimalno zadovoljen z njo, pa še servis pri nas je kot se šika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene. Sam sem mel nolan n93, bil zelo zadovoljen z njo, a ker je morala prestati 'A test', ni bla več dobra za na mojo glavo, jo je pa ohranila celo :rolleyes: pol sem nabavil shoei xr1000, na kateri se mi je rosil vizir, neglede na pinlock in sem jo moral prodat zaradi tega, trenutno mam x-lite 801RR in sem maksimalno zadovoljen z njo, pa še servis pri nas je kot se šika :)

Si pa umetnik, da si jo že sprobal, saj je v prodaji šele dva tedna (801RR namreč). Če je tako dobra pa servisa tako ne potrebuje.

Imam namreč SHOEI XR 1000 pa se z vloženim pinlockom nikoli ne rosi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa umetnik, da si jo že sprobal, saj je v prodaji šele dva tedna (801RR namreč). Če je tako dobra pa servisa tako ne potrebuje.

Imam namreč SHOEI XR 1000 pa se z vloženim pinlockom nikoli ne rosi.

sory sem en R preveč napisal :blush: ...za xr1000 pa mi ni jasno, zakaj se je rosila :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst mam x801R...pa sm zlo zadovoln...nč se ne rosi lahka je udobna je...ZADOVOLN SM :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst mam x801R...pa sm zlo zadovoln...nč se ne rosi lahka je udobna je...ZADOVOLN SM :D

Pozabu si povedat kok je sexi :P replica checa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sory sem en R preveč napisal :blush: ...za xr1000 pa mi ni jasno, zakaj se je rosila :doze:

:topic: narobe obrnjen pinlock .) Imel enak problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala, evo sem marsovec :alien1:

Arai mi pač ne paše na glavo. Ok lahko bi šel ven rezat stiropor, da bi si ja "Arai" spravil na glavo in bil oh in sploh ampak posegat v vitalne dele čelade samo za to, da bom zgledal pa ne hvala. Sem imel srečo da, mi X-lite paše na glavo ko ata na mamo. Bi pa vsekakor Arai bila opcija če bi mi pač sedla.

Se opravičujem, te nisem nikakor hotel žalit...

Mi je Pintar sam povedal, da on lahko prilagodi notranjost tako, da sam polni one blazinice in tudi, samo notranjost se lahko spreminja glede na glavo. Tudi z mano je imel precej dela... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, te nisem nikakor hotel žalit...

Mi je Pintar sam povedal, da on lahko prilagodi notranjost tako, da sam polni one blazinice in tudi, samo notranjost se lahko spreminja glede na glavo. Tudi z mano je imel precej dela... .)

eno so blazinice, drugo pa je, če imaš špičasto glavo na vrhu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno so blazinice, drugo pa je, če imaš špičasto glavo na vrhu ...

Zna biti problem, kajne?

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala, evo sem marsovec :alien1:

Arai mi pač ne paše na glavo.

evo enako, po pol ure z arai na glavi dobim glavobol pa sem probal več modelov. ne dvomim da je arai špica ampak ne za mojo marsovsko glavo, za marsovce je zgleda nolan - mi paše kot ulit.

obratno moja sestrična, pol pol ure nolana jo boli glava, dainese in shoi pa je OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, te nisem nikakor hotel žalit...

Mi je Pintar sam povedal, da on lahko prilagodi notranjost tako, da sam polni one blazinice in tudi, samo notranjost se lahko spreminja glede na glavo. Tudi z mano je imel precej dela... .)

Načeloma se večina čelad da prilagoditi na takšen način, še posebej če so podprte z dobrim servisom. Ampak te prilagoditve lahko grejo samo do neke mere.

P.S. So mi rekli da mam mam ful lepo glavo ko je pobrita B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma že kdot tako čelado

Sem jo imel dokler mi ni rešila glave :D Zame osebno najboljša čelada.

Že neki let načrtujem nakup nove pa vedno cvenka zmanka :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!