Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

sej vem kaj je sekundarni prenos :D sam res poznam samo enega k mu je zobnik zlomil zato vprašaji :D

...

:blush: jest sm se hotu pa pametnega nardit :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trip B se mi zbrise vskaič ko odvzamem kontakt

trip A mi ostane

mal čudn mi to zgleda k prejt na cbr 600 f ni bilo tako

Ja mal čudn je res tole :hmm:

A je možn, da je bilo kej z armaturo narobe? :blush:

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

a je imev kdo že na cbr 1000 dunlopko qalifire širine 180 gor

Evo... isto vprašanje, samo 1,5 meseca kasneje.... tut mene zanima, če bi šla na 1000-ko 180 gor (Metzeler Racetech). Imam še 2 kompleta doma, pa me zanima, če bi šlo na feltno :)

Da se popravim: na feltno bi vrjetno šla, ampak da nebi blo poj kaj narobe :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če fejst ne zalagaš pol pomoje nebo nekih problemov, če pa si navajen fejst zalagat pa boš šel z tazadnjo ''čez'' rob gume kar pomeni izgubo oprijema, z tem ko boš montiral ožjo gumo boš namreč tekalno površino naredil bolj plosko(manj špičasto) in pri zalaganju bi to lahko bil problem, čeprav npr pri aprili mile imajo npr v homologaciji vpisano tako 180 kot 190 širino s tem da ne vem kakšna je pa širina (jod) platišča na tistem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Metzeler je že po naravi bolj "špičasta" kot Dunlop-ka. Kar se pa tiče feltn, pa tut jest ne vem, kakšne so dimenzije prejšnjih in sedanjih Fireblade. Bom še mal počakal na kak odgovor, pa še koga mal povprašal za komentar.

Vsekakor se pa strinjam, da se daje na feltne predpisane gume s strani proizvajalca :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne priporočam. :nono:

Prejšni tedn mi je kolega povedu da mu je vulkanizer po pomoti namontiral sprednjo gumo namesto 120 namontiral 110 in kaj je bilo.

Nikakor se ni mogu pelat po cesti ki jo je navajen do kolena.

Zato tudi tebi ne priporočam te odločitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ne priporočam. :nono:

Prejšni tedn mi je kolega povedu da mu je vulkanizer po pomoti namontiral sprednjo gumo namesto 120 namontiral 110 in kaj je bilo.

Nikakor se ni mogu pelat po cesti ki jo je navajen do kolena.

Zato tudi tebi ne priporočam te odločitve.

Fora je v tem, da je v mojem primeru zadnja... prednja je pa tko al tko "sveta"guma, vse je odvisno od nje (če je mal znucana, motor sploh ne uboga več tko, kot je na začetku... sej veš, kaj mislim)

OK, še eno mnenje... hvala .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mogoče kdo ve kaj bi bilo to ki se dogaja meni

pri kakšni malo večji udrtini na cesti ko zadni amontizer to malo bolj občuti se pod mano sliši neki klick ki pa poima nimam kaj bi to bilo kod da bi bilo nekaj losano in bi udarjalo nekam

ne vidim pa nič takega kja bi to bilo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo... isto vprašanje, samo 1,5 meseca kasneje.... tut mene zanima, če bi šla na 1000-ko 180 gor (Metzeler Racetech). Imam še 2 kompleta doma, pa me zanima, če bi šlo na feltno :)

Da se popravim: na feltno bi vrjetno šla, ampak da nebi blo poj kaj narobe :rolleyes:

Nima bit kaj narobe. Edino v tebi je lahko problem, odvisno kolk si navajen na 190-ko v ovinku, saj ima 180 manjšo naležno površino ob nagibu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve kaj bi bilo to ki se dogaja meni

pri kakšni malo večji udrtini na cesti ko zadni amontizer to malo bolj občuti se pod mano sliši neki klick ki pa poima nimam kaj bi to bilo kod da bi bilo nekaj losano in bi udarjalo nekam

ne vidim pa nič takega kja bi to bilo :unsure:

Poglej še zadnji blatnik da ni slučajno kje odvit, morda ti pa celo ružo kakšno orodje ipd. pod sedežem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo slucajno kolko €€€ so kaj plastike od repsolke(nove)?

Odvisno kaj je zate komplet ali so to samo plastike ki so na zunaj vidne ali še en kup plastik ki so v bistvu črne in povezujejo ter maskirajo določene dele motorja.

Za komplet mislim da bo kr nekje 3000 eur če ne še kaj malega zraven. Prednja vem da je 350 stranska 450, rep 300......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kaj je zate komplet ali so to samo plastike ki so na zunaj vidne ali še en kup plastik ki so v bistvu črne in povezujejo ter maskirajo določene dele motorja.

Za komplet mislim da bo kr nekje 3000 eur če ne še kaj malega zraven. Prednja vem da je 350 stranska 450, rep 300......

za stransko me je predvsem zanimalo,...hvala

kaj slucajno kdo dela kopije identicne originalu?

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je od Borisa vidu na a v t o. n e t , pa misli popravit.... ane, Justa :whistle: :naughty:

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je od Borisa vidu na a v t o. n e t , pa misli popravit.... ane, Justa :whistle: :naughty:

nekaj takega ja....v cet al pa pet grem gledat ce se bo,...prej cajt ne dopusca.....ce ves kero mislim mi lahko se poves kolko ma cca km,ker sem pozabo vprasat....pa ce je se kaj drugega razen desna plastika,kiler pa spredaj en nosilc za blatnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takih ponaredkov še zaenkrat ni, razen poliestri karbon ipd..., ampak tisto verjetno sam veš kako izgleda proti originalu.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj takega ja....v cet al pa pet grem gledat ce se bo,...prej cajt ne dopusca.....ce ves kero mislim mi lahko se poves kolko ma cca km,ker sem pozabo vprasat....pa ce je se kaj drugega razen desna plastika,kiler pa spredaj en nosilc za blatnik?

:hmm: sm še enkrat pogledal, pa TO ni isti motor... tko da zgoraj napisano ne drži :grrr

Kar se pa plastik tiče: mislim, da se jih ne da kupit (original, brizgana ABS plastika), razen če jih kdo extra ne prodaja. Lahko pa daš poli/karbo oklepe gor, kot ti je že Zx_r predlagal (pa poj poštrihaš po želji) .)

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj takega ja....v cet al pa pet grem gledat ce se bo,...prej cajt ne dopusca.....ce ves kero mislim mi lahko se poves kolko ma cca km,ker sem pozabo vprasat....pa ce je se kaj drugega razen desna plastika,kiler pa spredaj en nosilc za blatnik?

Še enkrat: ne gre za isti motor, katerega sem imel v mislih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno drugo... letnik 2007 ;) Sej je ni na netu

kaj je pa s tisto vse narobe?ker zdaj ne vem kera se je en cas nazaj prodajala za 3300 oz tu nekje....samo je bla fajn razbita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si ziher da je že letnica 07 repsol???

Repsolke 2006 namerč ni bilo,letos je ponovno v teh barvah in pa 05/04 letnica obstaja v repsol barvni kombinaciji, za tisto pa bi se verjetno že našli kaki ponaredki original plastik v teh barvah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej JUSTABOY a si se pozanimu kok pridejo nove plastike originalne

k meni je prodajalec iz TC-ja povedal da skor ni razlike poliestr pa original

če zraven dodaš stroške ličanja in nalepk

je pa res da so originali dražji samo ne drastično

upam da ne govorim neumnosti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!