Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Sem jaz kr prašu na AS domžale in pravjo da jim ta modra varjanta ni znana, za evropo je pa samo ena varjanta in to je ta črna varjanta, ki pa ni ravno črna ampak se malce modro sveti.

Citat:

Spoštovani,

Repsol verzija za Evropo je samo v 1 izvedbi.

Tista 1.slika v modri nam ni znana?

Sicer tista naša barva ni črna ampak temno modra petrolej.

Priporočamo vam osebni ogled v našem salonu v Trzinu ali pri večini naših pooblaščenih prodajalcev.

Če je še koga zanimalo.

:BUA: :BUA: :BUA: :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko je pil meni, ne verjamem pa da to velja nasplošno za modelno leto 04/05

men ne pije nič olja 100% pa ji kr dobr vadim dušu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ne pije nič olja 100% pa ji kr dobr vadim dušu :grim

Boš ga mogel pa še malo bol pritisnit :devil: , men ga papca sicer zlo malo mislim da bo do servisa(6k km) nekje 3-4 dcl polsintetike, res pa je da je vzrok za porabo tudi izpuh, z serijskim morda ne bi kurla nič ali mnogo manj., no saj tud to ni dosti :) , kolega na r1 tanka od mb do grobnika isto količino :eek: :eek: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kolega na r1 tanka od mb do grobnika isto količino :eek: :eek: .

Jaz pa nič v celem servisnem intervalu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš ga mogel pa še malo bol pritisnit :devil: , men ga papca sicer zlo malo mislim da bo do servisa(6k km) nekje 3-4 dcl polsintetike, res pa je da je vzrok za porabo tudi izpuh, z serijskim morda ne bi kurla nič ali mnogo manj., no saj tud to ni dosti :) , kolega na r1 tanka od mb do grobnika isto količino :eek: :eek: .

men ga 600 tud orenk pije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honde in kawe ss varinata vem da imajo vse na 6k km servisne intervale yamaha mislim da ima večji razpon (10k km če se ne motim).

Original, meni 636 od začetka (beri do drugega servisa) ni spila niti malo olja potem pa da tretjega servisnega intervala ene 7 dcl, pa to je pomoje čist normalno, če ga skoz fejst pritiskaš pač raskiraš liter olja in gume jebat ga za 20 eur pa tud ni še nihče bankrotiral da bi se na to oziral. .)

Osebno pa mislim da ga ni cestaka ki bi ob priganjanju ostal nedolžen glede olja, sploh sintetik varianta. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni škoda 20€...škoda je k ugotoviš da nimaš olja pol k ti že use zagrab... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni škoda 20€...škoda je k ugotoviš da nimaš olja pol k ti že use zagrab... :BUA:

Prva stvar, preden se greš peljat: nivo olja, pritisk v gumah..........vsaj 1x na teden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je imev kdo že na cbr 1000 dunlopko qalifire širine 180 gor

če jo je kdo imel naj pove mnenje (obnasanje motocila, itd)

zakaj te pa 180 zanima :hmm:

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj te pa 180 zanima :hmm:

Nekje sm slišal da je 180 drugače zasnovana bol špičasta in je več naležne površine po robovih :?

nevem no mogoče se motim ups :blush:

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sm slišal da je 180 drugače zasnovana bol špičasta in je več naležne površine po robovih :?

nevem no mogoče se motim ups :blush:

180 je pomoje mal premalo gume za 1000aka, čeprav jo Aprilia priporoča lastnikom RSVjev zaradi

boljše vodljivosti, mislim da je bolj primerna dimenzija 190/55 če iščeš več naležne površine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno pa mislim da ga ni cestaka ki bi ob priganjanju ostal nedolžen glede olja, sploh sintetik varianta. :grim

wrong. cbr 600 fs, letnik 2001 ni na 6000 km spila niti pol deci olja (motul 300v) ;)

pa je majhne obrate videla samo kadar sem jo vžgal in ugasnu :P

r6, dirkalna izvedba, tudi ne žge olja, res pa je da ga menjam dokaj pogosto (ni prave primerjave)

Nekje sm slišal da je 180 drugače zasnovana bol špičasta in je več naležne površine po robovih :?

nevem no mogoče se motim ups :blush:

:blink:

ne tega delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je imev kdo že na cbr 1000 dunlopko qalifire širine 180 gor

če jo je kdo imel naj pove mnenje (obnasanje motocila, itd)

imel na 954.......guma ima drugačen presek....lažja vožnja v zaprtih ovinkih (motor lažje pade v ovinek), ima pa manjšo naležno površino......se pozna pri hitrih zavojih....na 1000ki sem imel vedno 190

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ima kdo slabe izkušnje z letnikom 04/05, obstajajo kake tovarniške napake, podrobnosti na katere bi moral biti pozoren? in kakšne so spremembe 05 napram 04, samo barvne kombinacije ali sem kaj spregledal.

preletel sem to temo pa razen tega da je cbr od P182 pila olje nisem zasledil, anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!