Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

Sm bolj mislil na tehnične podatle .) Sej veš: 2 stolpca, v enem podatki za staro, v drugem za novo :)

To je zunaj že od predstavitve; celo na motosvetovi vstopni strani so navedli te podatke.

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej veš, da sm len ko fux :lol1: OK, se bom pa sam mal pomatral :D

Evo.. šel gledat, pa ni nikjer napisano.... torej: zanima me kot prednjih vilic pri 07 in 08 letniku (vem , da je tam okoli 23st... ampak želim točen podatek)

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, vsi podatki za CBR 2008.

CBR1000RR Fireblade (Tipo ED)
PropulsoreTipo4 cilindri in linea, 4 tempi, 16 valvole, raffreddato a liquido (DOHC)
Cilindrata999,8 cm3
Alesaggio x Corsa76 × 55,1 mm
Rapporto di compressione12,3 : 1
Potenza massima130,7 kW a 12.000 min-1 (95/1/EC)
Coppia massima113,8 Nm a 8.500 min-1 (95/1/EC)
Regime del minimo1.200 min-1
Capacità totale olio3,7 litri
Alimentazione Alimentazione Iniezione elettronica (PGM-DSFI)
Corpi farfallati46 mmFiltro aria2 cilindrici in carta, a secco
Capacità serbatoio carburante17,7 litri (compresi 4 litri di riserva e segnalatore LCD)
Impianto elettrico AccensioneDigitale transistorizzata a controllo computerizzato con anticipo elettronico
Anticipo d'accensione3,2° BTDC (minimo) ~ 45° BTDC (7.500 min-1)
CandelaIMR9C-9HES (NGK); VUH27EC (DENSO)
AvviamentoElettricoCapacità batteria12 V / 7 AH
Alternatore350 W
Fari12V;55 W × 1 (anabbagliante) / 55 W × 2 (abbagliante)
Trasmissione FrizioneLubrificata, multidisco con molla a diaframma
Funzionamento FrizioneMeccanico, con attuazione a cavo
Cambio6 marceRapporti del Cambio1 2,286 (32/14)

2 1,778 (32/18)

3 1,500 (33/22)

4 1,333 (32/24)

5 1,214 (34/28)

6 1,138 (33/29)

Riduzione primaria 1,717 (79/46)

Riduzione finale2,625 (42/16)
Trasmissione finale
Catena sigillata con "O-ring" #530
TelaioConfigurazione
A diamante; doppia trave in alluminio composito
Ciclistica
Dimensioni (LxLxA)2.075 × 685 × 1.130 mm
Interasse1.405 mm
Inclinazione cannotto di sterzo23° 18'
Avancorsa96,3 mm
Raggio di sderzata3,2 m
Altezza della sella820
mmAltezza da terra130 mm
Massima capacità di carico180 kg
Peso in ordine di marcia203 kg (A: 105 kg; P: 98 kg)
Peso medio 379 kg (con 2pp e bagagli)
Sospensioni
Anteriore
Forcella telescopica rovesciata HMAS a cartuccia da 43mm con regolazione micrometrica del precarico, della compressione e del ritorno, escursione 120 mm
Posteriore
Unit Pro-Link con ammortizzatore caricato a gas HMAS regolabile nel precarico (13 posizioni) e regolazione micrometrica nella compressione e nel ritorno, escursione 135mmRuoteTipoA sezione alveolare a tre razze in alluminio pressofusoCerchi
Anteriore
17M/C × MT3.50
Posteriore
17M/C × MT6.00Pneumatici
Anteriore
120/70 ZR17M/C (58W)
Posteriore
190/50 ZR17M/C (73W)Pressione
Anteriore
250 kPa
Posteriore
290 kPaFreni
Anteriore
Anteriore Doppio disco idraulico da 320 x 4,5 mm con pinze a quattro pistoncini e pastiglie in metallo sinterizzato
Posteriore
Disco idraulico da 220 x 5 mm con pinza a singolo pistoncino e pastiglie in metallo sinterizzato
Antares

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa ni kej. :worship: edin nova :krneki: mi je še lepša.

Črno-bela kombinacija najlepš zgleda. Baje bo dost motorjev v letu '08 v taki kombinaciji pa prav tako kombinezoni. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki imate na svojih mopedih montirane druge dušilce, kot original... eno vprašanje?

Ali vam pod nizkimi obrati malo "čudno" laufa mašinka... pa pod nizkimi vrtljaji mal zatrese, ko odprete gas?

Da vidim, če so simptomi isti, kot pri meni :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprednja maska na ta novi nič več športno naprej ošiljena, ampak ploščata kot pri modelih 10 let nazaj. Pravijo da je to dobro zaradi centralizacije mas?

Drugače pa lep moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

CITAT(justaboy @ 1 Nov 2007 @ 15:27)

hrc 2007 je najlepsa

Podpišem prec ! :naughty:

Popravljeno . Popravil matic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na naslovni strani berem, da se lahko letniku 06/07 zgodi, da zvar na rezervoarju lahko poči. In zato vpoklic na pooblaščeni servis v pregled. A je 04/05 tut v nevarnosti? Ma kdo kako informacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj moje mnenje je, da če bi se to tudi na 04/05 letnikih pojavljalo, bi to Honda sigurno obvestila.

Me pa zanima, kako se bo sedaj s temi EU garancijami pokazalo, mislim za motorje, ki so uvoženi. Kolikor so prodajalci uvoženih motorjev zatrjevali naj ne bi bilo problemov. Za vse lastnike upam da res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje imajo najcenejše dele za cbr 1000RR, L 2004? (z. ploščice, filtre, sklopko).

lp

Verjetno bo treba v Lyis ali Hein-Gericke (Vilach,Klagenfut ali Grac)tam boš vse lahklo kupil in tudi najceneje,pa še lahko izbiraš med različnimi proizvajalci.Določene stvari-poceni pa dobiš tudi na sejmih npr.ta vikend Padova ali na IMOTU v Munchenu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje imajo najcenejše dele za cbr 1000RR, L 2004? (z. ploščice, filtre, sklopko).

lp

Te tri stvari ( zavorne ploščice, filter, sklopko..) kr original kup boš najbolš naredu, ker se vse to napram drugim preverjeno izplača. Naredu s Hondam CBR blizu 200 000 kilometrov in marsikaj probal in original se je vedno najbolje v splošnem obnesel...

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je ista k 600 ka :unsure: kaj pa vem, mi je pa ušeč kako je hodna " spravila" ror pod sedež,....

Estetsko res deluje, ima pa tudi svojo slabo stran. Če je vroče pod ritjo ne vem, vem pa, da si moj kolega s Hondo prvo pomoč vozi na sedežu.

Spodaj je prostora za škatlico cigaret in mogoče še vžigalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Američani jo že občudujejo v živo!!!

Lp

Saj je lepa, čeprav mi je bila lanska bolj všeč. Tele plastike na mašinu je zmeraj manj in to mi nekako ne sede. Izgleda se bo treba navadit, ker je to zadnje čase pogost pojav.

Mi je pa bolj všeč tak izspuh, kot pa tisti pisker, ki so ga nataknili na novo Ninjo 10. Bolje bi bilo, da bi se zgledovali po 600 kubičnem bratcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pritisni tipko SEL in jo drži 1sec., nato pritiskaj tipko RESET da nastaviš števec na željene obrate

in na koncu še enkrat tipka SEL :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!