Skoči na vsebino

Honda CBR 1000 RR


Ice

Priporočene objave

in kaj pravijo :hmm:

sem bolj kratek pri nemščini :whistle:

Da je Kawa :hooray: :)

Nekaj v smislu, da je 10-ka močnejša, hitrejša, bolj mirna v hitrih ovinkih, naj bi imela malenkost boljše zavore...

CBR pa naj bi bila malenkost bolj agilna in bolj vodljiva.

Na kratko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta honda je zakon vse ostalo so navdana j...a !

Voziš pa benelija :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj pravijo :hmm:

sem bolj kratek pri nemščini :whistle:

Da je Kawasaki gledano kot celota boljši :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je Kawasaki gledano kot celota boljši :P :D

ne verjamem :grrr , to je bila samo primerjava vtisov in spominov iz predstavitvenih testov,

raje počakajmo na prave primerjalne teste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla,bla,bla,motor je že naprodaj pa sam blebetate,kupu ga pa ne bo nobedn al,ka;pa da nam iz prve roke pove al se pele al je sam grd! :devil: :zzz: Motor je očitno narjen za na pisto,zdej če pa ni tolk pičkohvatan za pred kafič parkirat,pol pa je ninja verjetn boljša varjanta al pa r1,pa obvezno 46 številka mora bit gor! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je pa pa te letošnj model ful lep sam ma pa čudn nos pa luči pa mu glih tok ne sedejo drgač je pa špica motor.

userbarei3.jpg

hondauserbarxo6.gif

cbrubdw4.png

Vsem vam je nekaj cudno.... Pojma nimate, motor je 1A!!! Takega stroja se videli niste, pa vsi nekaj brezveze pljuvate! Ce bom kdaj imel dovolj eurov, bo ziher moj, in to tocno ta barvna kombinacija, ki je na sliki!!!!! :worship: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem vam je nekaj cudno.... Pojma nimate, motor je 1A!!! Takega stroja se videli niste, pa vsi nekaj brezveze pljuvate! Ce bom kdaj imel dovolj eurov, bo ziher moj, in to tocno ta barvna kombinacija, ki je na sliki!!!!! :worship: :evilgrin:

ja ja rdeča barva je draga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem vam je nekaj cudno.... Pojma nimate, motor je 1A!!! Takega stroja se videli niste, pa vsi nekaj brezveze pljuvate! Ce bom kdaj imel dovolj eurov, bo ziher moj, in to tocno ta barvna kombinacija, ki je na sliki!!!!! :worship: :evilgrin:

Meni je grd. Kill me :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja rdeča barva je draga :whistle:

Ni samo rdeca, je v kombinaciji s crno! He, he, je pa rdeca vsaj zame zakon!!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je grd. Kill me :winkiss:

Na sliki tudi meni ni bila posebno simpatična (cbr-ka). Ko pa sem jo videl v živo in sedel na njej... :wub: Še posebno letošnja modna belo črna kombinacija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam cbrko model 2006 in nameravan montirat gor akrapoviča hexagonal po vsej verjetnosti samo slip-on in me zanima ali pašajo na moj letnik tudi auspuhi za letnik 2004 in 2005 ali ne, glede na to da je serijski auspuh nekoliko drugačen?

Mimogrede kdo prodaja? :naughty:

Popravljeno . Popravil croco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest sm cbr 2008 imel na testni vožnji, in vam povem, da ko enkrat sediš na njej, odtehta njeno vizualno podobo............res SUPERbike :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na naslovni strani berem, da se lahko letniku 06/07 zgodi, da zvar na rezervoarju lahko poči. ...

fak, nč več wheelyjev :xx:

...jajc od honde :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak, nč več wheelyjev :xx:

...jajc od honde :P :P

Ja, nič... prodat jajca, pa kej drugega kupit :yes:

Samo ne jest :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem men ti motorji ne potegnejo. Sej je še kar lep, samo nima duše. Izpuh je za hondo sramota. Ponavadi je ona dajala pobudo zdaj pa kopira slabe ideje drugih proizvajalcev. 929 pa 954, to so bili še motorji, naprej pa je zame bolj žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!