Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Jst sm ga tut ravnokar dal počivat pod odejico .) Eno vprašanje,da nebo dolgčas pozimi: Je kdo mogoče kdaj montirav bočno plastiko hladilnika (z1000-star model) na z 750-star model?

Hvala za odgovor.

100% ne paše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% ne paše
pa od 750 od 07 letnika naprej??? nekak bi rad zapolnil tisto "praznino" :)

Čene drugač bo pa "pohajač" mal ustvarjal ;) hehe

Popravljeno . Popravil AiC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo od vas športni filter na zejčku sam razmišlam o nakupu K&N zanima me koliko se kaj pozna na glasu pri originalnem izpuhu?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp tudi sam razmišljam o montaži K&N filtra. Imam pa leo vince gp pro, upam da bo zvok še boljši. Čeprav je že zdaj noro (seveda brez DB-kilerja).

Kje je najbolje naročiti K&N, na netu ali morda kje v Sloveniji?

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa od 750 od 07 letnika naprej??? nekak bi rad zapolnil tisto "praznino" :)

Čene drugač bo pa "pohajač" mal ustvarjal ;) hehe

tudi od 07 naprej ne paše.....ima pa pohajač že narejeno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohajač, koliko bi pa bil belly pan že pobarvan na črno in z nosilci za Z750 2008?

Stari mi je namrač "odletel" na avtocesti :-( ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp tudi sam razmišljam o montaži K&N filtra. Imam pa leo vince gp pro, upam da bo zvok še boljši. Čeprav je že zdaj noro (seveda brez DB-kilerja).

Kje je najbolje naročiti K&N, na netu ali morda kje v Sloveniji?

Lp Robert

Podjetje A3M na brnčičevi se ukvarja z prodajo K&N filtrou kjer imajo tudi za Z-ja cena je 57eur + zraven pa je fino kupiti še komplet za čiščenje ter olje ki stane 17eur zdaj nevem treba bo še malo po googlat če je kje ceneje če pa ne pa tukaj nabavimo. se pa itak ne mudi do spomladi je še dolga :D

Popravljeno . Popravil DiAbLo46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet jaz ;) me daje mototožje pa vam mal težim tle hehe :) zdaj je čas za take reči študirat ko je motor pod deko ;)

Ma kdo izkušnje z filtrom za bencin?kako je kaj s tem?

Hvala za odgovor! lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohajač, koliko bi pa bil belly pan že pobarvan na črno in z nosilci za Z750 2008?

Stari mi je namrač "odletel" na avtocesti :-( ......

imaš PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš PM

Videl, hvala ti za hiter odgovor. Trenutno nisem v Sloveniji in še nekaj mesecev ne bom do takrat (verjetno marec) se bom pa nekaj odločil.

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podjetje A3M na brnčičevi se ukvarja z prodajo K&N filtrou kjer imajo tudi za Z-ja cena je 57eur + zraven pa je fino kupiti še komplet za čiščenje ter olje ki stane 17eur zdaj nevem treba bo še malo po googlat če je kje ceneje če pa ne pa tukaj nabavimo. se pa itak ne mudi do spomladi je še dolga :D

Koliko pa K&N pripomore k boljšemu zvoku? Je morda kak drug, ki da boljši zvok? Namrač res ne rabim nobene dodatne moči, ker mi je to čisto dovolj kar želim je pa čimboljši zvok.

Tako da če ima kdo kakšno izkušnjo ali z K&N ali z kakšnim drugim bi bil zelo hvaležen.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa K&N pripomore k boljšemu zvoku? Je morda kak drug, ki da boljši zvok? Namrač res ne rabim nobene dodatne moči, ker mi je to čisto dovolj kar želim je pa čimboljši zvok.

Tako da če ima kdo kakšno izkušnjo ali z K&N ali z kakšnim drugim bi bil zelo hvaležen.

LP Robert

Leovince gp style slip on , ti da tak zvok, k ga neboš nikol pozabu in se nikol naveličov, brez dušilca se mogoče že preveč dere :) hijoooj komej čakam pomlad da bo spet pokal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva sicer ni hudo draga, ampak mislim, da se bi bilo dobro tud prej malo pozanimat pri kakem serviserju, če bo to klapalo kak treba, al bo treba kakšno nastavitev naredit. Kolk je meni znano imajo ti športni filtri (k&n, green......) večji pretok zraka :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leovince gp style slip on , ti da tak zvok, k ga neboš nikol pozabu in se nikol naveličov, brez dušilca se mogoče že preveč dere :) hijoooj komej čakam pomlad da bo spet pokal :)

Jp se strinjam Leovince je zakon sam imam sicer GP PRO ampak zmeraj (razen v Avstrijo) brez dušilca....NORO...res ne pretiravam kot bombnik. Tudi jaz komaj čakam na pomlad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kej tazgala bi se splačal nardit

Šele zdaj mi je uspelo pozijat tale filmček. Super zadeva. Shiby, če ti zadeva uspe pridem kopirat :rolleyes:

To je verjetno tud v prodaji. Se je slučajno že kdo zanimal za ceno?

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej bojsi mam en vprašanje, na sliki me zanima če je ta rdeča puščica konektor za osvetlitev tablce rdeč pa rumen kabl k gresta v konektor?Pomoje da mora bit sej druzga nima bit kej sm useen,pa če morm tele rumene imbuse vse vn pobrat da dobim računalnik ven, da pridem do tistih vijakov za nosilc od tablce, se mi zdi da ja... upam pa, da ne :) hehe

15112011222.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej bojsi mam en vprašanje, na sliki me zanima če je ta rdeča puščica konektor za osvetlitev tablce rdeč pa rumen kabl k gresta v konektor?Pomoje da mora bit sej druzga nima bit kej sm useen,pa če morm tele rumene imbuse vse vn pobrat da dobim računalnik ven, da pridem do tistih vijakov za nosilc od tablce, se mi zdi da ja... upam pa, da ne :) hehe

Računalnika ni potrebno odklapljat in vn dajat, samo snameš ga iz gumjastih nosilcev in že je prostor za odvijačenje. Ko boš vijačil tablico uporabi rosfrai vijake+podložke+stop matice, ker trugače bo vse rjavelo.

Čau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je bilo malo dolgčas... ^_^ img0408.jpg img0409.jpg img0410.jpg

Zelo všečna zadeva :)

Daj malo opiši postopek ter kje si kupil in koliko je bilo stroška, da začnemo še drugi malo ustvarjat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eBay - s poštnino je prišlo malo manj kot 5€.

Mere: 30 cm x 130 cm

Za gor nalimat pa ni tak problem. Pomagaš si pa s fenom. Je folija lepo raztegljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eBay - s poštnino je prišlo malo manj kot 5€.

Mere: 30 cm x 130 cm

Za gor nalimat pa ni tak problem. Pomagaš si pa s fenom. Je folija lepo raztegljiva.

Maš kakšen link mogoče? Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!