Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

name='HyperJack' timestamp='1316673089' post='1873178']

Ni menjan je pa odprt ",bruuuuuuummm poook poook" :naughty::D sej med vožnjo mi ni nkol posvetila(vsaj da bi vidu ne),ko pa dam kontakt se prižge za cca 2 sekundi,pol pa ugasne.Sej to je verjetno pa normalno,al ne?

Jah igraš se... niso zastojn tiste zajle tam :whistle:. si jih vsaj celotne snel iz motorčka?

Kako veš, da imaš loputo v izpuhu "odprto"? Ker če si odvijačil zajle pri ugasnjenem motorju in nisi premaknil lopute, nisi naredil nič...

Pa lep dan še naprej.

Z-ji od 04 do 06 nimajo nobene zajle in motorčka za loputo :whistle: in tudi nimajo nobene lopute nikjer na izpušnem sistemu.

Lp

Johnny

Popravljeno . Popravil johnny21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z-ji od 04 do 05 nimajo nobene zajle in motorčka za loputo :whistle: in tudi nimajo nobene lopute nikjer na izpušnem sistemu.

Lp

Johnny

Nisem vedel da je govora o starem modelu, se opravičujem..

p.s. Menjam oranžne leže smernikov za bele + po potrebi moje doplačilo ;) (so brez kakršne koli praske)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem športni lonec za Z-ja 750 letnik 08. Papirji in firma ni važno,če so.Lahko je tud od kakšnega drugega motorja(krivino pač sam prenaredim). Po možnosti dam tudi originalnega z mojim doplačilom, če bi kdo želel.

Če ima kdo kaj naj mi pošljke na ZS.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem športni lonec za Z-ja 750 letnik 08. Papirji in firma ni važno,če so.Lahko je tud od kakšnega drugega motorja(krivino pač sam prenaredim). Po možnosti dam tudi originalnega z mojim doplačilom, če bi kdo želel.

Če ima kdo kaj naj mi pošljke na ZS.

Lp

Imam za prodat MIVV športni izspuh iz karbona:

Mivv_K018L2S-1.jpg

Za več info na ZS ali 040-697-895

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej preveri, če je bil aluminij lakiran, vendar dvomim, da je bil. Naslednja stopnja je poliranje z purol pasto za začetek, za končni sijaj fino polir pasto za kovine. Se bo svetilo, da se boš notri videl.

WD40 je za čisčenje vseh maščob najboljši..

tenks bojsi, purol pasta dela čudeže :) vse gre lepo stran, tako da si vzamem enkrat en popoldan pa zglancam zadevo :)

:)

hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav...potrebujem tank, števec, hladilnik, levi deklc, plastike za Z750/2004...če ima kdo kaj od tega oz. ve kje bi se dalo dobit častim pivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo vsem!

Že pred nekaj časa sem spraševal, če je kdo za skupinski nakup "stekel" smernikov v beli barvi... cena po komadu original je 12,5€, če nas naroči vsaj ene par komadov, bo cena prav gotovo nižja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo vsem!

Že pred nekaj časa sem spraševal, če je kdo za skupinski nakup "stekel" smernikov v beli barvi... cena po komadu original je 12,5€, če nas naroči vsaj ene par komadov, bo cena prav gotovo nižja.

lp

Sicer stvar okusa, ampak se ti ne splača bolj dat gor kakšne manjše smerokaze. Za moje pojme lepše in ceneje od teh velikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer stvar okusa, ampak se ti ne splača bolj dat gor kakšne manjše smerokaze. Za moje pojme lepše in ceneje od teh velikih.

No potem pa prosim povej, kje dobiti kvalitetne smernike za 12€ po kosu, originalni vsaj svetijo, da jih vidijo ko jih vključiš, ne kot LED smernike, ko ne veš ali gorijo ali ne. + nimaš težav pri tehničnem niti pri policajih ;).

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se da dobit za tako ceno. Jaz sem nabavil mini smernike arrow z navadnimi halogenskimi žarnicami(21watnimi) svetijo, ko satan, če še pa zamenjaš rele smerokazov na 4x21w(minimalen strošek) si pa tak lahko slep.

Redno ceno jih imaš na netu okrog 23eur za par. Jaz sem jih sicer dobil za 15eur par, v moto trgovini.Če se ti dopadejo, ti lahko pošljem link na ZS, kjer sem jih nabavil, ker reklame se baje ne sme delat.

Glede zakonov pa tud nebi smel bit problem, saj imajo oznako E(in neke številke), pa tud pisalo je na spletni strani te trgovine, da so certificirani.

Takšni so v črni ali karbon look barvi.In pa kratki in dolgi model(razlika je v dolžini vratu)

arrow.jpg

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se da dobit za tako ceno. Jaz sem nabavil mini smernike arrow z navadnimi halogenskimi žarnicami(21watnimi) svetijo, ko satan, če še pa zamenjaš rele smerokazov na 4x21w(minimalen strošek) si pa tak lahko slep.

Redno ceno jih imaš na netu okrog 23eur za par. Jaz sem jih sicer dobil za 15eur par, v moto trgovini.Če se ti dopadejo, ti lahko pošljem link na ZS, kjer sem jih nabavil, ker reklame se baje ne sme delat.

Glede zakonov pa tud nebi smel bit problem, saj imajo oznako E(in neke številke), pa tud pisalo je na spletni strani te trgovine, da so certificirani.

Takšni so v črni ali karbon look barvi.In pa kratki in dolgi model(razlika je v dolžini vratu)

arrow.jpg

evo jst mam na mojmu take smernike .) črne z belo šipco :) zlo lepo izpadejo na motorju pa še tuv cerfitikat dobiš zravn- www.promotor.si

svetjo pa bolj kot original-men se tko zdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst mam na mojmu take smernike .) črne z belo šipco :) zlo lepo izpadejo na motorju pa še tuv cerfitikat dobiš zravn- www.promotor.si

svetjo pa bolj kot original-men se tko zdi :)

tut jst mam take, karbon look, sicer se mi zdi da svetijo dobro, ampak sem mel že probleme z njimi - no bolj s policaji. Sicer sem jo odnesel samo z opozorilom in obljubo, da jih zamenjam, plus opozorilom, da ko se naslednjič srečamo mi položnica ne uide. Pač lokalni policaji (in ne, nobenih problemov in prekrškov do takrat, da bi me vzeli na piko).

tut certifikati in razni odtisnjeni E-ji niso pomagali.

So pa lepi, tko da jih še nisem zamenjal :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v avstriji noben policaj nima nič proti z E (ce) označeni robi.

velikokaterega pa moti, če nimaš odsevnika na zadku motorja (sem že plačal za to).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj ste že kaj menjavali svečke na z-jih? V service manualu sicer piše na 12000km. Ste se držali tega intervala, al ste kaj pozneje?

Menjal na 12k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj ste že kaj menjavali svečke na z-jih? V service manualu sicer piše na 12000km. Ste se držali tega intervala, al ste kaj pozneje?

jah...ne vem. Pri meni so bile na vsakih 12000km skoraj kot nove, tako sem pričel prakticirat menjavo na 18000 in kasneje na 24000km. spomladi ko bo mel 60000km jih bom menjal in potem bom mel mir do 80000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jst mam take, karbon look, sicer se mi zdi da svetijo dobro, ampak sem mel že probleme z njimi - no bolj s policaji. Sicer sem jo odnesel samo z opozorilom in obljubo, da jih zamenjam, plus opozorilom, da ko se naslednjič srečamo mi položnica ne uide. Pač lokalni policaji (in ne, nobenih problemov in prekrškov do takrat, da bi me vzeli na piko).

tut certifikati in razni odtisnjeni E-ji niso pomagali.

So pa lepi, tko da jih še nisem zamenjal :))

Jst jih nameravam itak homologirat,tko da mi nebo nobedn jajc lomu .) (sm preveč alergičen na to :angry:) papirje o strokovni ugradni pa dobim podpisane u kratkem :ninja: ,zato ker se držim načela,da če že kdo šravfa moj motor ga bom to jst oz. pod mojim nadzorom .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst jih nameravam itak homologirat,tko da mi nebo nobedn jajc lomu .) (sm preveč alergičen na to :angry:) papirje o strokovni ugradni pa dobim podpisane u kratkem :ninja: ,zato ker se držim načela,da če že kdo šravfa moj motor ga bom to jst oz. pod mojim nadzorom .)

Brez papirja težko, ga ne dobiš zraven. Dosti jih je probavalo na netu najti certifikat. Nevem če je že komu uspelo.

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez papirja težko, ga ne dobiš zraven. Dosti jih je probavalo na netu najti certifikat. Nevem če je že komu uspelo.

Za papirje sem jaz kontaktiral trgovino v kateri so bili smerniki kupljeni (Louis). Nato sem šel na LPP in brez problema homologiral. Potrdila o strokovni vgradnji nisem potreboval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za papirje sem jaz kontaktiral trgovino v kateri so bili smerniki kupljeni (Louis). Nato sem šel na LPP in brez problema homologiral. Potrdila o strokovni vgradnji nisem potreboval.

Za takele na sliki objavljeni ene par postov pred mojim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a smem vprašat vse tiste kateri vozite z750 oz. kakšen naked motor, kolk ste visoki in kolk kilogramov imate... mene občasno mika nakup kakšnega z750 07 letnik ... ampak se bojim da sem prevelik 189cm pa 100kg :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!