Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

verjetno so lastniki zjov res bolj posebni. padajo po tleh, slabo vzdrzujejo in unicujejo motorje. 

nekaj starejsih hond-hornet sem ogledal in so bile kot nove...(je to mogoce zaradi par konjev razlike)

res ste me preprical, da rabljenga Zja ni za kupit :)

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz danes prodal motor in nekako iščem zja ali pa triumph street triple-a. Je šel kdo gledat onega zalenega za 4500 podrsanega ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi prebral kar pisem bi dojel. Ocitno pa ne znas brat ali ti pac mozak ne dovoli zastopit. Motorjev sem imel ze precej. In nikakor ne iscem dlake v jajcu. Napisem kaksno je dejansko stanje, mogoce bom s tem komu prisparal cas in denar!!!! Nevem v čem bi bil smisel da bi se jaz nekaj lagal!?!ocitno kolega shibby nisi se nikoli imel drugega motorja kot zjca in si zato klasičen egotrip. Neglede na to te nihce ne sili da beres moje poste.

Da ti dam en glup primer. A ce ti kupuješ dvd divx mp3 player in ob ugledu ugotovis da predvaja samo dvd brez ostalih formatov, vseeno kupis?!?!

Glede zaprtih vrat in metanja pa lahko poizkusis oz lahko greva za zacetek en sparing pa bova pac videla iz kakega testa sva. Ampak to seveda na forum ne spada.

Rekel bom samo to da ravno zaradi taksnih in drugacnih naivnezov so cene kot so. Dober motor ni vreden nic vec kot slab. Razbit ima isto ceno kot tisti ki je v piko. In vse se proda ker nekateri kupijo prvi klump ki jim pade pod roke. Pri meni pač no tako.

Ne glede na to bom tudi za naslednje potencialne nakupe napisal kako je bilo pa ali je to nekaterim prav ali ne. Če samo enemu članu foruma s tem prihranim čas, živce in bencin bom več kot srečen

 

usrov sem se te, že zato ker si mel veeeelik motorjev :) pika amen. ti kr tipkej veselo, ti želim veliko sreče pri nakupu in iskanju ....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na to bom tudi za naslednje potencialne nakupe napisal kako je bilo pa ali je to nekaterim prav ali ne. Če samo enemu članu foruma s tem prihranim čas, živce in bencin bom več kot srečen

.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je treba temo popolnoma zajebat z nepotrebnimi komentarji??

 

Če kdo kaj pametnega ugotovi glede motorja se poslužuje teme OGLASI IZ INTERNETA in se v tej temi le doda link strani, kjer je motor opisan.

 

Mislim, da bo več koristi če ta tema ostane za tehnično pomoč ostalim in seveda nam, ki bi jo koristili s pridom....nabijajmo pa raje drugje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da nisem zgrešil teme.

Če sem, se opravičujem že vnaprej. Zanima me, če kdo ve oz. pozna koga, ki ima kaj nadomestnih delov za Z-ja

Potreboval bi del, kjer je pumpa za sprednjo zavoro, pa posodica za olje za prednjo premzo. 

 

Spodnji del, kamor je vpeta ročka je rahlo poknjen in bi rad zamenjal. Ker pa je vse iz enega kosa, moram pač zamenjati vse. 

Kawasaki je letnik 2008, torej je že plastična posodica.

 

Hvala za vse odgovore.

 

lp

Matic

 

Živjo!

 

Naredi nadgradnjo z radialnimi zavorami, preglej ebay in kupi kakšno rabljeno iz drugega motocikla..("BMW 1000RR") ali kaj podobnega, nova zadeva (BREMBO) košta okoli 200€, rezervoar za olje pa kupiš pri kitajcih za ceno 20€

 

OPCIJA1

OPCIJA 2

"radial master cylinder"

itd.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

 

Naredi nadgradnjo z radialnimi zavorami, preglej ebay in kupi kakšno rabljeno iz drugega motocikla..("BMW 1000RR") ali kaj podobnega, nova zadeva (BREMBO) košta okoli 200€, rezervoar za olje pa kupiš pri kitajcih za ceno 20€

 

OPCIJA1

OPCIJA 2

"radial master cylinder"

itd.

 

lp

 

Zdravo.

 

Hvala za odgovor. Sem tudi mislil predelat, samo bi spet imel kar veliko dela, pa se bi zdaj v sezoni rajši vozil, zato sem mislil vzeti rabljeno isto. 

Original cel komplet me menda pride 280 €. V tem primeru bi pa res zamenjal za radialne.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

 

Hvala za odgovor. Sem tudi mislil predelat, samo bi spet imel kar veliko dela, pa se bi zdaj v sezoni rajši vozil, zato sem mislil vzeti rabljeno isto. 

Original cel komplet me menda pride 280 €. V tem primeru bi pa res zamenjal za radialne.

 

lp

 

Dela? kaj je pa zate delo, da naročiš robo v 5minutah in da je v parih dneh pri tebi?... na licitaciji kupiš cilinder z ročko, nabaviš rezervoar in ko vse skupaj dobiš zmontiraš...skupaj z montažo in prezračevanjem zavor ne več kot 2uri...To se ti pa glih ne bo poznalo na zamujenih vožnjah :D

 

 

Sicer pa odločitev je tvoja, če se ti zdi varno vozit z počenim nosilce cilindra potem kar :)....meni osebno se ne zdi. (bo počil nosilec glih takrat ko boš najmanj pričakoval)

 

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela? kaj je pa zate delo, da naročiš robo v 5minutah in da je v parih dneh pri tebi?... na licitaciji kupiš cilinder z ročko, nabaviš rezervoar in ko vse skupaj dobiš zmontiraš...skupaj z montažo in prezračevanjem zavor ne več kot 2uri...To se ti pa glih ne bo poznalo na zamujenih vožnjah :D

 

 

Sicer pa odločitev je tvoja, če se ti zdi varno vozit z počenim nosilce cilindra potem kar :)....meni osebno se ne zdi. (bo počil nosilec glih takrat ko boš najmanj pričakoval)

 

lp

 

Ja no to je res.

 

Okej torej bi prosil še za pomoč. Gledam tegale:

http://www.ebay.com/itm/221110194695?item=221110194695&pt=Motorcycles_Parts_Accessories&cmd=ViewItem&hash=item337b31d207&vxp=mtr

 

Bi nekaj takega blo? Samo verjetno na tega znam čakati 3 tedne glede na moje izkušnje z Kitajsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no to je res.

 

Okej torej bi prosil še za pomoč. Gledam tegale:

http://www.ebay.com/itm/221110194695?item=221110194695&pt=Motorcycles_Parts_Accessories&cmd=ViewItem&hash=item337b31d207&vxp=mtr

 

Bi nekaj takega blo? Samo verjetno na tega znam čakati 3 tedne glede na moje izkušnje z Kitajsko.

 

Prav zato sem ti rekel, da se poslužuj ebaya iz evrope, ker lahko za nizko ceno kupiš brembo cilinder, se izogneš dolgi čakalni dobi in nimaš težav z carino.

 

Sicer pa ja, kitajski komplet bi bil tudi vredu, če bi pač imel rad povsem novo, samo NE šparaj na teh stvareh....sej mogoče bo držalo, lahko pa ti cilinder spusti po parih vožnjah, to so zelo delikatne zadeve, sploh sprednje zavore....moje mnenje je še vedno v prid rabljenih Brembo  cilindrov. Cena je pa tam tam.

 

Če te še kaj zanima, kar piši...lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zato sem ti rekel, da se poslužuj ebaya iz evrope, ker lahko za nizko ceno kupiš brembo cilinder, se izogneš dolgi čakalni dobi in nimaš težav z carino.

 

Sicer pa ja, kitajski komplet bi bil tudi vredu, če bi pač imel rad povsem novo, samo NE šparaj na teh stvareh....sej mogoče bo držalo, lahko pa ti cilinder spusti po parih vožnjah, to so zelo delikatne zadeve, sploh sprednje zavore....moje mnenje je še vedno v prid rabljenih Brembo  cilindrov. Cena je pa tam tam.

 

Če te še kaj zanima, kar piši...lp

 

Okej bom na Nemškem pogledal za nekaj rabljenega Brembo, pa malo pokažem preden vzamem.

lp,Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzmetenje je nastavljivo, pa neki lepotnik cukrckov.

:ninja: drgaci pa dobis za te evrcke streeta r, ki ima pri isti konjenici se 30kg manj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzmetenje je nastavljivo, pa neki lepotnik cukrckov.

:ninja: drgaci pa dobis za te evrcke streeta r, ki ima pri isti konjenici se 30kg manj :P

Ja sam ni tko lep :), pa se Kawasaki ni...kr neki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ga ne gledaš se pelješ :D

 

Se ne bi strinjal povsem s teboj.... se spomniš kako dolgo je letošnja zima nastopala? No in če pogledaš razmerje...gledanja le tega parkiranega v garaži in vožnja z njim, so glih tle tle ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druge sprednje vilice (Cika, tud na navadnem so nastavljive ;))

Drugi zadnji feder

Aluminijasta nihajna roka

Sprednja maska z vezirjem 

Drugi smerniki

Radialne zavore

Nosilec zadnje zavorne čeljusti barvan v črno...

 

to je razlika 

Kakšna je razlika med navadnim in R verzijo. 

Si ogledujem tega, vem da je precenjen ampak samo gledam :)
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6827019

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ga ne gledaš se pelješ :D

 

Je treba še kaj dodat?

 

untitled-1.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je treba še kaj dodat?

 

untitled-1.jpg

z je lep, street je pa poseben. z gre za med v prodajo, s streetom se oženiš. kako je z vzdržljivosjo streeta ne vem, z je japonc narejen in sestavljen na japonskem, z je primeren tudi za dokaj visoke po rasti  (sam sem 186cm pa sem na zju dobro sedel), street pa ne vem.... osebno bi mel speeda(ne streeta), ker sem zja že mel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z je lep, street je pa poseben. z gre za med v prodajo, s streetom se oženiš. kako je z vzdržljivosjo streeta ne vem, z je japonc narejen in sestavljen na japonskem, z je primeren tudi za dokaj visoke po rasti  (sam sem 186cm pa sem na zju dobro sedel), street pa ne vem.... osebno bi mel speeda(ne streeta), ker sem zja že mel.

 

Ti sam tiho bodi!!  :grim , ti maš že drugega Z.ja  :grim , mam občutek, da bi se tud z Z.jem rad očenil :OK: ....ma čuj mal heca mora bit...

 

Fantje, kaj glede predelav na Z.ju ste končali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z je lep, street je pa poseben. z gre za med v prodajo, s streetom se oženiš. kako je z vzdržljivosjo streeta ne vem, z je japonc narejen in sestavljen na japonskem, z je primeren tudi za dokaj visoke po rasti  (sam sem 186cm pa sem na zju dobro sedel), street pa ne vem.... osebno bi mel speeda(ne streeta), ker sem zja že mel.

ka pa to a ? posebnost da te kap :) hahahahahahhaha

 

 untitled-1.jpghomersimpson-css.gif

 

kr mejte druge motorje, bomo usaj drugi mel redke modele Zjev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sam tiho bodi!!  :grim , ti maš že drugega Z.ja  :grim , mam občutek, da bi se tud z Z.jem rad očenil :OK: ....ma čuj mal heca mora bit...

 

Fantje, kaj glede predelav na Z.ju ste končali?

za mene je z bil pa bo zakon. mam že tretjega (2x750 in zdaj 1000). čakam rore, sem sc project (short oval carbon verzija) naročil.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaka res da niso tako lepi zmigovci kot moji :D:P ampak bo. edino teh leotov pa ne morem prav prebavit, res mi grejo na zivce. morem pol vedno nad 7k vozit da prezenem ta nadlezni zvok :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaka res da niso tako lepi zmigovci kot moji :D:P ampak bo. edino teh leotov pa ne morem prav prebavit, res mi grejo na zivce. morem pol vedno nad 7k vozit da prezenem ta nadlezni zvok :P

 

Kaj ti si svoje sploh že menjala? Kje si kupila rele?

 

Sicer pa ja, pod 7krpm itak na cestaku nimaš kaj delat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!