Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

A bo to ta nova R1? :D

 

attachicon.gifR1.jpg

 

To so samo Photoshop slike iz strani www.jakusadesign.com , kot npr. za 2015 BMW S1000RR:

post-10859-0-83949000-1410621213_thumb.jpg

post-10859-0-13099200-1410621228_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

 

Zanimam se za nakup R1 pa me zanima ce kdo pozna ta motor:

 

 http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8865686

 

O tem motorju vem nekaj...lastniki so bili vsaj štirje, ključi morajo biti trije in ne dva, kot je napisano, sem se pa leta 2011 zanimal za točno ta motor, pa je bil takrat tako zanemarjen da me je vse skupaj minilo...že takrat je imel motor 3. lastnika, potem se je pa motor po doooolgem času prodal v neko komisijsko prodajo, takrat so ga malo spucali in našel je lastnika, ki ga je pripelaj v Kranj na srvis, kjer so po pregledu in servisu rekli da je motor OK...koliko lastnikov pa je zamenjal od takrat do sedaj pa ne vem...

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gres ga pogledat. Ce je dober in temu primerna koncna cena ga vzames. Pri rabljenih je itak sama loterija.

Jaz sem vzel l.2007, redno servisiran, ohranjen bla bla,...pa mi je pred 3tedni sel ojnicni lezaj, gred,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gres ga pogledat. Ce je dober in temu primerna koncna cena ga vzames. Pri rabljenih je itak sama loterija.

Jaz sem vzel l.2007, redno servisiran, ohranjen bla bla,...pa mi je pred 3tedni sel ojnicni lezaj, gred,...

 

to sploh ni rečeno da je bil motor slabo vzdrževan prej je vzrok da je japonc :D no malo heca malo je pa tudi resnice v tem saj če hočejo japonci narediti tako poceni motor ga morajo narediti hitro in iz slabših materialov. Poznam nekoga ki je nabavu novo r1 in mu je zlo hitro motor sesulo vzrok je bil slab material oz premehka gred ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal kaksen je lezaj. Prav razpadel je po slojih. Nimam kaj, sezono sem predcasno zakljucil ;)

K sreci pa zdaj dobim enga duceja na test za kaksen teden. Bom pol spomladi tok bolj cenil svojega posevnookca :P Upam sam da ne bo kombinezion ves masten in smirast od italijancka :D

Popravljeno . Popravil mariog
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal kaksen je lezaj. Prav razpadel je po slojih. Nimam kaj, sezono sem predcasno zakljucil ;)

K sreci pa zdaj dobim enga duceja na test za kaksen teden. Bom pol spomladi tok bolj cenil svojega posevnookca:P Upam sam da ne bo kombinezion ves masten in smirast od italijancka:D

ležaj sigurno ne bo razpadu pa še vedno je ceneje kako tesnilo zamenjat kot pa generalko na motorju naredit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem motorju vem nekaj...lastniki so bili vsaj štirje, ključi morajo biti trije in ne dva, kot je napisano, sem se pa leta 2011 zanimal za točno ta motor, pa je bil takrat tako zanemarjen da me je vse skupaj minilo...že takrat je imel motor 3. lastnika, potem se je pa motor po doooolgem času prodal v neko komisijsko prodajo, takrat so ga malo spucali in našel je lastnika, ki ga je pripelaj v Kranj na srvis, kjer so po pregledu in servisu rekli da je motor OK...koliko lastnikov pa je zamenjal od takrat do sedaj pa ne vem...

Hvala za odgovor.

 

Mam ze drugo nagledano :) ker sem sel pogledat to rumeno in je motor zelo sumljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav

A mi zna kdo napisat ali ima 2004-2006 yzf R1 in fz1 fazer 2006 naprej mogoce isto stransko tačko (kjer naslonis motor) in pa ali imata oba iste bocne pokrovcke na agregatu tam pri zaganjacu in pa spodaj je se en manjsi hvala za morebitne odgovore lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

samo še malo.....

 

http://www.yamaha-we-r1.com/

 

 

res me matra, a je 3valjnik.........

agregat je na enaki osnovi kot zdejšnji...je pa elektronika in ostalo precej dodelano in spremenjeno...auspuh je enojen stranski...komej čakam dons zvečer :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakazuje da je blizje stranišču, ne pa dirkališču.

 

Leta in leta je R1 veljal za enega najbolj hudobno oblikovanih sportakov z ostrimi linijami, agresivno podobo s privdihom visokokakovosnte estetike.

 

Zdaj pa zgleda kot ponesrečena žaba. Auspuh zgleda kot da so imeli 5 idej in se na koncu odločili, da bodo kar vse kar imajo skupaj spravli. Naravnost nagnjusno

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!