Skoči na vsebino

Honda CBR 125


Vojč

Priporočene objave

m-racer je sm oznaka gume tu nima veze z trdoto ;)

če ozameš tekmovalno zmes maš tm ku piše dimenzije gum tak zlen pravokotnik not pa piše recimo pr men piše not racing soft :OK:

lahku pa čez dan slikam pa boš vidu kaku zgleda

Ja dej če si res tko prijazen da bi to posliku posliki da bojo vidli še drugi, ne samo on, da nebo pol usak posebi spraševau ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dej če si res tko prijazen da bi to posliku posliki da bojo vidli še drugi, ne samo on, da nebo pol usak posebi spraševau ;)

bom bom;) ja use zanima kaku se vit razlika sej mene je tut zanimalu ku sm jih naroču kaku bom vedu da so res racing soft:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo takule ta stvar zgleda: OK:

Ker je ta post za marsikoga koristen sm ti v imenu useh v zahvalo dau en + ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko se eno sliko kako noznike brusis ker me full zanima....danes sm gledau kako bi to zgledalo in ja.....full dobro xP

pa se ti tudi svaljki delajo na gumi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko se eno sliko kako noznike brusis ker me full zanima....danes sm gledau kako bi to zgledalo in ja.....full dobro xP

pa se ti tudi svaljki delajo na gumi?

takule zgleda guma po končni vožni na cesti dvor-kočevje :OK:

kaj mogoče misleš kaku zgledajo tačke ku so pobrušene??

prido kdo v nedeljo na raceland ?? da nebom edini s cbr-ko tam :D

u nedelo bo teška ku pravjo da bo dš

mogoče bom jst dnes tm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne js sm mislu da bi te gdo slikau kako si sredi ovinka kako noznik brusis....drugace je pa kr lepo videt guma po koncani voznji :D ....ceprau tudi moje ki niso tko mehke so kr uredu....sam ne vem še kolko grem lahko....nočem reskirat xD

zdej sm razmisljau da bi dau kit od athene 170....kaj pravite? ....se splaca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne js sm mislu da bi te gdo slikau kako si sredi ovinka kako noznik brusis....drugace je pa kr lepo videt guma po koncani voznji :D ....ceprau tudi moje ki niso tko mehke so kr uredu....sam ne vem še kolko grem lahko....nočem reskirat xD

zdej sm razmisljau da bi dau kit od athene 170....kaj pravite? ....se splaca?

sej takoj po vožni lepše zgledajo :OK: drugače pa nimam nobene slike o ovniku

aja sej se boš navadu pa bo;)

drgač pa glede kita motor bi res bul šu in močnej bi biu in use :D sm jst ga nep dau škoda dnarja ker pr 18letih al pa ku boš mu možnost delat ispit za 35kw boš šu delat in motor boš zamenov ;) pa daš raj teh 400€ al kuk pride kit na str za nov motor :D drgač pa če se splača se moreš pa sam odločet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam čisto novo mishelin pilot sporty 100/80 17 se pravi original dimenzija za zadnjo gumo na cbr-ki :D cena pa nova je 65e. jas jo dam za okoli 50 :OK:

to sploh ni guma za moje pojme :whistle: skret od skreta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kit je 280 eur....useskupaj 300 eur z oljem...tako da ni problema....pa za teh 300 eur mislim da ne bom umru...sej bom u dveh letih ze zasluzu za nou motor....mislim gledau sm za 4.500 enga lepega kawasakija z750 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domi46 ne vem kaj si hotel prej pokazat(ko si slikal gumo) ampak do roba ti manjka kar precej. Kita pa se ti ne splača kupovati, raje jih res daj na stran za nov boljši motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domi46 ne vem kaj si hotel prej pokazat(ko si slikal gumo) ampak do roba ti manjka kar precej. Kita pa se ti ne splača kupovati, raje jih res daj na stran za nov boljši motor.

do roba ne gre ku so že tačke ;) drgač pa pi100tnik je oprašov če se tut svaljki delajo pa sm slikov da vit sicer se tut bul svalkajo sm taku je glih zgledalu ku sm iz garaže dau :D drgač pa kita jst itak nep dau not ku dajem u šparovček da pride čez zimo al pa še prej kej jačiga domu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kit je 280 eur....useskupaj 300 eur z oljem...tako da ni problema....pa za teh 300 eur mislim da ne bom umru...sej bom u dveh letih ze zasluzu za nou motor....mislim gledau sm za 4.500 enga lepega kawasakija z750 :D

no polej pa sm dej ;) not pa gasa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kit je 280 eur....useskupaj 300 eur z oljem...tako da ni problema....pa za teh 300 eur mislim da ne bom umru...sej bom u dveh letih ze zasluzu za nou motor....mislim gledau sm za 4.500 enga lepega kawasakija z750 :D

Pa poročaj o pospeških, končni itd... ko ga uštimaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno oprašanje če je mu že kdu kašne take probleme

od kr sm dau ventile naštimat na 18000km mi zdej motor zjutrej al ap nasploh ku je mrzu noče delat pod štandgasem 

ku ga ožgem zauh  dela (na prbližnu 1900obratu) ku zauh spusti bi mogu delat na 1500 do 1700obratu je un men reku sm obrati men padejo na 1000 obratu in motor crkne kder je pa motor segret na delovno temparaturo dela pa normalno taku kuker treba

se komu kej sanja kaj bi tu lahku blu narobe??? l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem ce je to to.....men se tko dogaja.....enkrat so obrati na 3.500 .....enkrat na 2000.....drugic pa niti na 1000 ne pride in celo crkne....meni je reku mehanik da ima to notri neko membrano za minimum ki se lahko pokvari...lahko se pretrze...in ce se to zgodi ne zna lepo drzat stendgasa al kako vi temu recete xD.....mi temu recemo enostavno minimum :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja drugace se neki da povem za nazaj za kit pa to....moj motor ima zdej 17000 km...ko sm kupu je meu 13000 to je pa blo mesec nazaj....al mesec in en teden nazaj....tko da bom cez mesec, niti ne naredu 20000 in bo treba menjat batne in bat in tesnila kar pride okrog 300 eur...raje dam 360 in kupim kit od malossija....pa se mehanik mi bo naredu nou auspuh tko da ne bo vec tko zadusen pa se lepsi zvok bo meu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je 4takten motor. Pelji ga na servis da ti olje pa filter zamenjajo, ne pa obročke :O

Popravljeno . Popravil logarr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem ce je to to.....men se tko dogaja.....enkrat so obrati na 3.500 .....enkrat na 2000.....drugic pa niti na 1000 ne pride in celo crkne....meni je reku mehanik da ima to notri neko membrano za minimum ki se lahko pokvari...lahko se pretrze...in ce se to zgodi ne zna lepo drzat stendgasa al kako vi temu recete xD.....mi temu recemo enostavno minimum :D

ma men je na servisu reku da bi blu treba štand gas naštimat sm ni mi logičnu zakaj segret dela mrzu pa ne tu bi polej mogu skus zajebavat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja drugace se neki da povem za nazaj za kit pa to....moj motor ima zdej 17000 km...ko sm kupu je meu 13000 to je pa blo mesec nazaj....al mesec in en teden nazaj....tko da bom cez mesec, niti ne naredu 20000 in bo treba menjat batne in bat in tesnila kar pride okrog 300 eur...raje dam 360 in kupim kit od malossija....pa se mehanik mi bo naredu nou auspuh tko da ne bo vec tko zadusen pa se lepsi zvok bo meu :D

:blink::blink: zakaj bi pa obročke pa bat menov?? al tu je 4takten zdrži na 2taktnem moreš pa res menat bate pa obročke na tem pa sm olje,svečka(če je treba) filter zraka, pa ventile se štimajo na 18000km drugu pa nč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja drugace se neki da povem za nazaj za kit pa to....moj motor ima zdej 17000 km...ko sm kupu je meu 13000 to je pa blo mesec nazaj....al mesec in en teden nazaj....tko da bom cez mesec, niti ne naredu 20000 in bo treba menjat batne in bat in tesnila kar pride okrog 300 eur...raje dam 360 in kupim kit od malossija....pa se mehanik mi bo naredu nou auspuh tko da ne bo vec tko zadusen pa se lepsi zvok bo meu :D

:eek: :eek: na 18 000 menjaj olje pa filter spucaj nepa bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti dej kit sm taku not če hočeš ;) batnih obročku pa bata pa ne rabeš menat edina potreba kr moreš zamenat je olje,filter zraka(al ga pa spucaš) svečko če je treba pa kuker sm že reku vetile je treba pregledat druzga pa ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!