Skoči na vsebino

Kawasaki KMX 125R


PuBeC

Priporočene objave

isto sm študiro sam nevem ki bi tobo take diode pa da so u taki obliki ko neonke, recimo tak ko so okraski za nov let v mestih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: mimogrede mam KMX-a pa ne najdem ki se spremeni tam ko piše motocikel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: mimogrede mam KMX-a pa ne najdem ki se spremeni tam ko piše motocikel

zgorej tm k maš tud za privatna sporčila... mal levo je My Controls notr pa edit profile info al neki takga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej katero olje pa maš? Men je prodajalec odsvetoval tts in mi priporočal Stihl olje in kr lepo laufa

Jst mam TTS k je že prej na tem skoz delu pa nečem zamenat, valvoline ma tut dobr ole baje, newem.. pomoje bom šov spet na 4T motorje, se pa ful pozna prej sm mev Hondo varadero 2007, pa sm z 16 litri naredu okol 460 km, zdej mam pa 2T kawasakija, jih nardim pa z 10 litri 120km, kle se pol kr mal zamisleš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam TTS k je že prej na tem skoz delu pa nečem zamenat, valvoline ma tut dobr ole baje, newem.. pomoje bom šov spet na 4T motorje, se pa ful pozna prej sm mev Hondo varadero 2007, pa sm z 16 litri naredu okol 460 km, zdej mam pa 2T kawasakija, jih nardim pa z 10 litri 120km, kle se pol kr mal zamisleš :lol1:

uf to ti pa pije kr fajn tud za 2T 125...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izbral sm ledice tam nekam pod tank jih bom stisno da bo na mašino svetl sam nevem kam in kako bi jih vezo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisn kok močne odvisn kok občutljive... varjetn boš mogu enepar ledic vezat zaporedno da ti ne bo reba uporov vmes dajat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 bom zaporedni vezo ker je štrom 12V in pride max 3 volte na eno sam kam jih naj prklučim. Mogoče vzporedno na spredno luč al bi ji pobral preveč toka?

mogoč pa direkt na aku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 bom zaporedni vezo ker je štrom 12V in pride max 3 volte na eno sam kam jih naj prklučim. Mogoče vzporedno na spredno luč al bi ji pobral preveč toka?

mogoč pa direkt na aku?

jest sm mu direkt na akomulator vezan k sm se neki s temu igrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

našel sem eno zanimivo varianto:

pozdrav,

Naslednji teden pa kot prvi v Sloveniji začnem prodajati neon fleksibilne žice, svetovno nov proizvod. Prvi ste, ki vam predstavljam proizvod. Gre za prozorne svetlobne neon žice/kable, debeline 2.3 ali 5mm z neomejeno možnostjo prilagajanja, zvijanja, krajšanja, podaljševanja. Za obrobe predmetov, napise, okvirje, vozila, motorje, osvetlitev poti in naprej prosto po domišliji. Dolžine od meter do 30m ali več. Najapalniki na baterije do 3 metrov, avtomobilski napajalnik, zvočno občutljivi napajalnik z nastavitvijo občutljivosti (utripanje ali stalno svetenje), 220V napajalniki. Barve: rdeča, zelena, modra, bela, oranžna, rumena, pink, svetlo modra, svetlo zelena. Okvirna cena za 2 metra dolžine katerekoli barve je 10EUR za 2.3mm in 13EUR za 5mm debelino. Napajalniki od 6 do 12EUR, odvisno od vrste. izgled: http://www.poslovnez.si/svkabel/predstavitev.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo frišno ceno za gianelli alpa arrow izpuh za kmx-a ? Sem pisal mail na avto triglav in mi ne odpišejo. A kdo mogoč za prodat auspuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KMX v resonacnem trebuhu nima prekatov, vsaj '91 jih ni mel. wink.gif se pa da dusilec tak na izi predelat, da se nism vidu originalnega, razen Mihatovga, ko ga je kupu!! smile.gif tist demfercek zadi k je s tremi sraufi go, dol odsraufas, mislim da je to to (al se kej vn vzames?? trance_19_hmm.gif), neverjetno, ampak ostane skor isto glasen (tih)!! blink.gif je pa izstopna luknja kr dost vecja, no, js ne vem, sam baje se mal pozna, ce ne druga, pa vsaj psiholosko, k si lahk reces, da si sam neki predelu... cool.gif
A to pomeni če bi kupo koleno od letnika 1991 pa dal na moj motor ko je letnik 99 bi pridobil na moči?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ma kdo za prodat oz. kje bi lahko kupil GIANNELLI izpuh za ta motor. Vem za avto triglav samo bi mogo čakat šele do začetk nasledne sezone. Pa ali je mogoče da je cena kompletnega izpuha samo 130 evrov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Hotel sem naročiti gianelija in potem iz vsega skupaj ni bilo nič. Sem potreboval €€€ za nekaj druga. :D

Sedaj se pa spet zanimam zanj in koliko se bo kaj poznalo? Sedaj je top speed 130 km/h po števcu. Mogoče kaj več, če bi spremenil prenos.

Drugače sem pa pobral nekaj malega iz dušilca in ima malce več navora na visokih obratih.

Torej koliko bi se poznalo z gianelli-om???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotel sem naročiti gianelija in potem iz vsega skupaj ni bilo nič. Sem potreboval €€€ za nekaj druga. :D

Sedaj se pa spet zanimam zanj in koliko se bo kaj poznalo? Sedaj je top speed 130 km/h po števcu. Mogoče kaj več, če bi spremenil prenos.

Drugače sem pa pobral nekaj malega iz dušilca in ima malce več navora na visokih obratih.

Torej koliko bi se poznalo z gianelli-om???

Bi se poznalo verjetno. Na teh švoh endurah se kar pozna ( Husqvarna WRE, KTM LC2, KMX, CRE ... ).

Z dušilcem uravnavaš navor v sorazmerju z obratih. Se pravi pač kje boš imel največ moči ( nizki obrati, visoki ... ) Če se ne motim je kratek dušilec za visoke obrate, medtem ko je dolg za nizke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

ei a je kdo pogruntu kaj se da kej nardit s prvo bremzo ke sm razočaran nad njo

probu sm in break cleaner pošmerglu ploščice k majo še dost mesa

kva bi blo za nardit????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

<9 mesecev kasneje>:whistle:

Končno sem dobil giannellija in sicer v sredo sem ga naročil, v ponedeljek zjutraj je bil doma. Danes sem ga pa namontiral. Aja, cena je bila 109€ + 27€ poštnina. Ko vžgem motor in zvrtim gas........ :kva2: :kva2: :kva2: Kaka razlika med stock zablokiranim in tem v zvoku. Potem pa obvezno en krog u hribe. Prej je vleklo med 7000 in 9000 rpm, sedaj pa trga med 6000 in 10000 rpm. Pospeški so v peti prestavi skoraj enaki kot prej v tretji. :yea1:

V tanku za olje imam še kak deci stihla, lahko dolijem motula 710, ali morem stočit stihla ven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. naliješ notri, se nimaš česa bat. ne poznam sicer stihlovega olja, vendar mislim da je motul 710 večja sintetika kot to ka maš zaj ;)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ko povečaš luknjo v filtru je potrebno menjati dizo. Tako kot na linku http://www.kmx-125.de/

A to menjaš glavno (main jet) ali ono drugo dizo (pilot jet)? Ker na tisti nemški strani je diza okrogla. Glavna diza je šest-kotna,

main jet: http://www.google.si/images?um=1&hl=sl&biw=1316&bih=682&tbs=isch%3A1&sa=1&q=main+jet+vm+26&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

pilot jet: http://www.google.si/images?hl=sl&expIds=17259,17311,18167,25638,26637,26788,27103,27113,27284,27357&xhr=t&q=pilot+jet+vm+26&cp=4&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1316&bih=682

Hvala vnaprej za odgovore.:D

Popravljeno . Popravil robivitez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!