Skoči na vsebino

Kawasaki KMX 125R


PuBeC

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Povsod je boljše oz. bolj varno če delaš sam mešanco. Koliko zaupaš kawasakiju pa je odvisno od tebe :) Ni določeno keri majo bolše pa keri slabše pumpice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najbolše da si sam delaš mešanco, za ziher, samo kolk procentna mešanca pa more bit za ta motor??... jaz za svojo dvotaktno kosilnico delam 2% mešanco, zaj pa nevem če je za dvotaktne motocikle isto....hehehehe :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha. Še neki: kaj bi lahk bil vzrok da mi motor ko se segreje ne gre več tak fajn? (KMX 125)

Uf mrzlega sploh ne naganjaj neke. Sploh ne bi smel vedet kolko bol gre mrzli, raje prvo segrej pa se pol vozi :P Hm zakaj ti gre bol ko je mrzel... Maš čok na motorju pa kak dolgo ga pustiš odprtega ko vžgeš mrzel motor? Zaj razn če sn jaz narobe razumel pa ti misliš da ko se že kr nekaj časa voziš da pol komaj gre manj ko da se bi pregrel al kaj al misliš že na začetku ko dobi neko malo večjo temperaturo gre manj?

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno bi se dalo z nastavitvami uplinjaca kaj naredit glede tega?

ampak pol bi po moje manj rad hladen vzigal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sj tega se zavedam, da mrzlega ne smem preveč terat. Sicer bom zdej tak bat menjo pa bom pol vido kak bo šel. Kolk časa ga morm pa pol kaj utekat? A so to določene ure al kilometri al kk je s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 500 km ga pazi pa ne v visoke obrate. Nad 5000rpm ne vozi. Ne vem točno za kmx-a, ker ne vem na kolko se kaj vrti ampak pri cagivi se ne presega 5000, pri kawasakiju je verjetno ta številka še nižja.

Prav tako motor pri utekanju ni dobro držati predolgo v isti prestavi na istih obratih.

Oziroma pri cagivi se ne presega 6000rpm (sem šel gledat v knjižico :P ) No saj ni tako pomembno, bolje manj kot več.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha. Njegovi polni obrati so tam nekje 10000 rpm. Še to me zanima: kje se nalije olje za prednje vilice? A je treba menjat olje al ga lahk kr dolijem. Ko se mi zdijo nekak premehke. Ka se pa lahk sicer zgodi če motorja ne utečeč tak ko je treba?

Popravljeno . Popravil KMX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha pol pa ne presegaj 4000rpm. Maksimalno 5000rpm če že moraš :P Am olje se staro odlije in se natoči novo, dolivanje ni dobro. Če motorja dobro ne utečeš boš mel same probleme če pa ga boš dobro uteko pa bo delal tak kot je treba .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa še zanima če se da kako preverit al je potrebna menjava bata. Motor ima sicer 25000 km vendar gre zelo dobro. Pa tud stopnja kompresije je še OK.

podreš cilinder in če je na sredini bata, taka majhna luknjica rdeče barve potem je treba menjat bat, drugače ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko HP pa ma kateri ke se ne morem odločt kerga naj kupim kmx ali kdx pa v čem je razlika med kmx in kmx-r

Govorim za letnik 2001 125cc kjer imata tako kmx kot tudi kdx 15HP (11.2KW). :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Govorim za letnik 2001 125cc kjer imata tako kmx kot tudi kdx 15HP (11.2KW). :P

Lp

Hej folk a ma kdo za prodat kmx 125,,,pa a kdo slučajno pozan tistega ko je na avto netu za 385000...

:OK: :OK: :OK: :D

post-13751-1168085278_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

meni so šli obročki po 11.000 kilometrah sam potem sem pa vse menjal bat, obročke, sklopko, zobnike(prej sn mel 16-48, zdaj imam 14-48), itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so šli obročki po 11.000 kilometrah sam potem sem pa vse menjal bat, obročke, sklopko, zobnike(prej sn mel 16-48, zdaj imam 14-48), itd...

in to ma veze s čim? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!