Skoči na vsebino

MOTO rokavice - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


suzuki

Priporočene objave

Pa kaj ne poveš, da imaš GP pro...sem mislil, da imaš ene druge.....Sicer pa nisi kompetenten, rokavice daš na roke glih ene 10x na sezono, če :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ne poveš, da imaš GP pro...sem mislil, da imaš ene druge.....Sicer pa nisi kompetenten, rokavice daš na roke glih ene 10x na sezono, če :)

Mam GP Pro, mam pa tud une iz Merkurja v avtu. Včeraj namesto, da bi čeblal v gostilni bi ti jih lahk dal, (te iz Merkurja), pa bi jih lahko mel cele dve ure na rokah, da bi vidu al ti pašejo :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Obujam temo in me zanima če je kaka nova metoda pranja notranjosti rokavic oz. kaj je najbolj priporočljivo. Predvsem bi se rad znebil "kisa", ki se nabira noter. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje so kombinacija umetno usnje in tekstil, bolj poletna varianta. Jaz jih dam kar na roke in si jih normalno operem v topli vodi z blago milnico, namočim za 5-10 min (roke ta čas seveda ven :)) in malo premanem, zopet nazaj na roke, sperem pod tekočo vodo in jih po tavelikem malce ožamem kar z dlanmi. Potem pa posušit nekam v senco, najlažje jih je nataknit na nekaj, da so ta čas razprte ... Ko so še malce vlažne je usnjene rokavice oziroma vsaj usnjene dele fino malo namazat s kremo za roke, morebiten višek pa obrisati po parih minutah ko se krema vpije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ima Denis že popuste?Cena?

Tako, nove rokavice so naročene!!! :kva2:

Dainese Full Metal RS! :grim

mi šenkaš ta stare?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima Denis že popuste?Cena?

Nimam pojma koliko bo cena, ko pridejo bom vedel. Dobim jih komaj po novem letu. Stare zal so se uporabne in jih potrebujem dokler ne dobim novih. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma koliko bo cena, ko pridejo bom vedel. Dobim jih komaj po novem letu. Stare zal so se uporabne in jih potrebujem dokler ne dobim novih. ;)

:OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

že res da imajo nekaj km za sabo samo niso pa nič strgane in še ušeč mi je model rokavic tako da jih nebom še menjaval. moti me edino ker so postale s časom rjave. zato bi jih pa tudi barval če je mogoče.

tkole za štos poskusi z soleo ali niveo namazat pa zdrgnt.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odneseš v Domžale in ti jih za 10€ operejo,očistijo in pobarvajo. Vzdržujem jih pa tako, da jih vsake toliko časa namažem s soleo tako kot bi si namazal roke.Konec koncev je to usnje in ne vidim razloga zakaj kreme za telo ne bi bile primerne. Vsaj veš da ni neke kemije notri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si lastim SIDI-jeve in po 9 kkm  katerih sem prefural v sezoni so v dobrem stanju! Z vroče poletne  dni pa bi raje imel  bol zračne ;)

http://www.bscenter.si/default.asp?mid=sl&pid=modul_it&wid=2908&detailID=8655&ime=Motoristi%C4%8Dne_rokavice_SIDI_POWER_

 

Za poletne dni!(razmišljam o nakupu)

http://www.webbikeworld.com/motorcycle-gloves/sidi-coibuss-gloves/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz v toplih oz. vročih dnevih uporabljam Alpinestars SMX-2 Air Carbon II. Lani z njimi prevozil kakih 25kkm, pa se jim ne pozna kaj dosti. Še punca je bila čist navdušena nad njimi, tako da jih je letos dobila nove za RD - ženski model, seveda :004

http://www.motocenterlaba.com/si/catalog/product/gallery/id/50909/image/119568/

Skrataka, mene so prepričale :OK:

Cena je okoli 70€

 

Še link na en video o rokavici:

 

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tako da jih je letos dobila nove za RD - ženski model, seveda :004...

 

kje pa si našel ženski model? laba jih nima oz... jih ne najdem oz.... morda nisem dovolj dobro pogledala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa si našel ženski model? laba jih nima oz... jih ne najdem oz.... morda nisem dovolj dobro pogledala?

Seveda jih ima, saj sem jih tam kupil...

:smoke: ...ženski model se imenuje Stella SMX 2 Air Carbon!

Imaš celo kombinacijo z roza barvo  :K   in seveda ženske velikosti od XS do M se mi zdi. Kupil sem jih pa v novi prodajalni Laba v BTC-ju, itak pa jih imajo tudi v Litiji.

Upam, da sem pomagal :OK:

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

 

Mi je že prijazni Boštjan odpisal. Jaz sem gledala na njihovi strani, pa jih nisem našla. Zato sem vprašala ;)

Drugače pa... roza... ni varjante!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!