Skoči na vsebino

MOTO rokavice - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


suzuki

Priporočene objave

In kaj potem če so plezalne - me zanima koliko ljudi uporablja izdelek za točno določen namem kot ga je navedel proizvajalec al uporabljamo ta artikel za več namenov ... Oboje sem imel na roki s tem, da druge niso nič debelejše od motorističnih rokavic - so zelo gibljive, ne oviraja gibanje prstov.

 

Če imaš kravo imaš najbrž kakšno zaščito rok in gre lažje skozi ;) Podal sem zgolj predlog, posameznik se pa odloči kaj bo pogledal in za kaj se bo na koncu odločil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še vedno imam v zadnji torbi ene stare poštarske rokavice, zimske. Še iz časov, ko jih je Prevent šival. Torej trpežne. Za res hud mraz imam Lidlove, potem pa itak prešaltam na perforirane, čim je + v zraku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na intermotu je (najmanj?) ena firma predstavljala ogrvane rokavice. Na vogalu svojega štanta so jih imeli, da si jih lahko poskusil. Ko sem jo dal gor je bil tak feeling, kod da bi jo ravnokar nekso dal dol in je še topla, potem pa je bilo z vsakim trenutkom bolj fino.

Zdaj me pa zanima ali si je mogoče kdo zapomnil katera firma je to bila? Mogoče WWW naslov? Lahko tudi od katere druge firme.

(Saj ogrevane ročke so cool, ampak ne semš imeti predebelih rokavic, da še čutiš toploto.) 

 

g. Vseved mogoče lahko najdeš, kaj tukaj. Preverjal sem cene z ostalimi nemškimi ponudniki Gerbinovih produktov in izgleda, da jih na http://www.eutrade.si/gerbing-slovenija-ogrevana-oblacila/, ponujajo najceneje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, da vreme ni primerno ampak imam na voljo nove poletne lahke rokavice št L:

675-100-0114.jpgmsistreet2.jpg

V živo so še lepše. Dobil iz USA in odstopim za 20 ojrov, več na ZS. Po evropi se jih ne dobi oz. vsaj jaz jih nisem našel.

Aja to ni za na težke motorje (so res tanke) razen morda za tiste ki se vozijo itak brez rokavic. Hard zaščite razen kar je materiala ni, so pa izredno udobne, zračne in mehke. Idealno za Cafe racer-ja ki je večinoma na kavi. :)

Nameraval sem jih met za po mestu/šopping a imam že druge in te ne nadejo mesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Čudno vprašanje, ampak...

Kakšne rokavice bi bile dovolj mehke in tanke, pa bi imele tudi nekaj zaščite, da bi lahko karseda normalno upravljal s kompaktom/DSLRjem brez, da bi rokavice dol dajal? A je kaj takega na trgu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem priznat da sem se malo nasmejal.. Potem pa takoj skočo iz postelje, natakno rokavice, vzel oba fotoaparata in probal... Zadeva deluje :)http://images.avto.net/6713598/2.jpg so pa rokavice 37€ pa zračne ful za poleti, edin jaz sem opazo da mi rahlo že po šivu pokajo, drugače pa mam ful občutek na njih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rokic: imam icon-ove, model tocno nevem ... gibljive so kok kaksne mx rokavice, s tem da imajo us je po celotnih dlaneh in pa plastiko na clenkih. So lepo zracne, uporabljam jih pa tudi pozimi (z spodaj podrokavicami)

Glede na to, da lahko uporablam touch telefon, fotoaparat nebi povzrocal tezav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

mi lahko kdo pove kako bi opral usnjene rokavice? v stroju sam mal skup zlezejo ni pa učinka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo pove kako bi opral usnjene rokavice? v stroju sam mal skup zlezejo ni pa učinka

 

 

A z notranje strani? Jaz sm jih namočil, in uzel eno ta poceni zobno ščetko.  vajo dvakat ponovil, in še vlažne na debelo namazal.

 

Ne spomnim se kaj zaeno milo sem uporabljal. Verjetno za posodo, ker so ble rokavice tud krvave. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst jih operem tako kot usnjen kombinezon. lepo eno blago mlacno milnico in nezno podrgnit. pa veckrat ponovit postopek, da gre res vsa umazanija ven. drugace za tako na hitro so baby robcki super, nesejo dol tako keten sprej kot ostalo svinjarijo. ko imas rokavice opranr jih daj na zarcen prostor da se posusijo, ne smejo bit pa na soncu. ko so popolnoma suhe jih se iz zunanje strani dobro namazi s kremo za roke. pusti da se dodobra vpije in ostane nezno obrisi. upam da bo pomagalo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest jih operem tako, da jih dam na kup kjer so odslužene rokavice in grem kupit nove :D

Ne vem če je kak hud učinek prat usnjene rokavice..ali rokavice nasploh..pa naj bojo to tiste za motor ali tiste za smučat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej včasih ti jih tut dež opere :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 A ti se v dežju voziš? norc..

ne, če se le da se ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 norc..

...a me je kdo klical..  :huh:

 

...rokavice pred pranjem obrneš  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Do sedaj sm imel Levior kenguru rokavice, cena je bila cca 100 eur, zdržale so cca 30 kkm in par padcev. Sedaj imajo na dlani luknjo od zadnjega padca. Za ta denar so mi bile super, bom verjetno vzel iste, razen če ne najdem kaj boljega za tak denar. Vendar zaenkrat vidim da za okrog 100 eur zgleda sam "srot" :-) kakšni predlogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj se ti splača mal pogledat za kakšnimi zadnjimi kosi, jaz sem lani dobil Alpinestars GP plus za okol 80 €. Sem mel lih srečo, da so bile prave velikosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HELD Quattrotempi Air n' Dry rokavice.

 

Najboljse do sedaj. 

 

Dve rokavici v eni. Od +5 do +35, sonce ali dez.

 

 

 

post-478-0-46310700-1415567450_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj se ti splača mal pogledat za kakšnimi zadnjimi kosi, jaz sem lani dobil Alpinestars GP plus za okol 80 €. Sem mel lih srečo, da so bile prave velikosti :D

http://www.aliexpress.com/item/A-Star-Motorcycle-Moto-Glove-2014-GP-PRO-K-TECH-Motorcycle-Gloves-Alpine-STARS-Motorbike-Leather/32224351572.html ....kaj takega??? aja te so gp pro, še mal bolše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa kopija :D

točno tako, s tem da ne dobiš takih kot na sliki le podobne. Če pa cariniki pregledajo pošiljko pa dobiš lahko še račun za uničenje in seveda ostaneš brez kičinga in rokavic. No, vsekakor pa bolje kot da padeš v teh rokavicah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!