Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Uradno prenavlja tgovino že od junija lanskega leta. Če pa ti ga uspe dobiti na telefon se pa še da zmenit z njim, da ti odpre vrata štacune. Nekaj kombinezonov mu še visi na obešalnikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so pa cene kej? Drugače ima pa Vobmerger trenutno nekaj znižanih Spyke kombinezonov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 zelo ugodna kombinezona v Polotu:

[attachmentid=89288][attachmentid=89289]

Pa preden ju vsi skritizirate, ker sta pač poceni, naj povem da je znamka FLM, ki jo trži POLO, v Nemčiji kar precej zastopana, izdelki so pa tudi zadovoljive kakovosti. Ko sem v Polotu v Kasslu meril en podoben FLM kombinezon lahko rečem, da je zelo svojo ceno ponujal zelo veliko. Sam občasno, kadar je za usnje prevroče, uporabljam FLM tekstilno jakno. Pa sem zelo zadovoljen. Cena je bila pa smešno nizka (v akciji seveda), skoraj zastojn, medtem ko mislim, da je kvaliteta primerljiva vsaj s Firstom (če sodim po izgledu, materialu, kvaliteti šivov, ipd.. ) :)

LP, DeX

post-1190-1168054669_thumb.jpg

post-1190-1168054686_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 zelo ugodna kombinezona v Polotu:

[attachmentid=89288][attachmentid=89289]

Pa preden ju vsi skritizirate, ker sta pač poceni, naj povem da je znamka FLM, ki jo trži POLO, v Nemčiji kar precej zastopana, izdelki so pa tudi zadovoljive kakovosti. Ko sem v Polotu v Kasslu meril en podoben FLM kombinezon lahko rečem, da je zelo svojo ceno ponujal zelo veliko. Sam občasno, kadar je za usnje prevroče, uporabljam FLM tekstilno jakno. Pa sem zelo zadovoljen. Cena je bila pa smešno nizka (v akciji seveda), skoraj zastojn, medtem ko mislim, da je kvaliteta primerljiva vsaj s Firstom (če sodim po izgledu, materialu, kvaliteti šivov, ipd.. ) :)

LP, DeX

SEM PREREVEN DA BI POCENI KUPOVAL. Upam, da si ga boš kupil in boš kasneje kaj povedal o kvaliteti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma se tudi jaz strinjam s to trditvijo.. Ampak če pogledaš, 120.000sit, kolikor je redna cena, tudi ni tako zelo malo.. Vsekakor bi ga rad pomeril in če bi vse štimalo bi ga verjetno tudi kupil. Škoda je samo to, da Polota v Avstriji ni, v Nemčijo pa ta mesec verjetno ne bom hodil .)

Sem gledal pa tudi enega IXSa v slo, znižanega na 105k, tako da pomoje bom kar tistega vzel, če mi bo prav..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ozirate za kombinezoni znamke SPYKE je verjetno najboljši naslov INDE Vransko kjer tudi šivajo kombinezone za njih. Ravno danes bil tam in sprobal nekaj zadev. Prijazna postrežba. Novo robo dobijo čez dobra 2 tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma se tudi jaz strinjam s to trditvijo.. Ampak če pogledaš, 120.000sit, kolikor je redna cena, tudi ni tako zelo malo.. Vsekakor bi ga rad pomeril in če bi vse štimalo bi ga verjetno tudi kupil. Škoda je samo to, da Polota v Avstriji ni, v Nemčijo pa ta mesec verjetno ne bom hodil .)

Sem gledal pa tudi enega IXSa v slo, znižanega na 105k, tako da pomoje bom kar tistega vzel, če mi bo prav..

Kar je znižanega, se za nekaj čez 100kSIT v slo dobi tudi že Alpinestars in Dainese...če le dobiš cifro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je znižanega, se za nekaj čez 100kSIT v slo dobi tudi že Alpinestars in Dainese...če le dobiš cifro...

To pa res drži. V januarju ima večina trgovcev v SLO še vedno akcije. V tujino hodit po kombinezon je danes potrata denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ozirate za kombinezoni znamke SPYKE je verjetno najboljši naslov INDE Vransko kjer tudi šivajo kombinezone za njih. Ravno danes bil tam in sprobal nekaj zadev. Prijazna postrežba. Novo robo dobijo čez dobra 2 tedna.

a enodelcev imajo kaj na zalogi oz. za sprobat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a enodelcev imajo kaj na zalogi oz. za sprobat :hmm:

Trenutno jih imajo ene par, več dobijo, kot sem že zapisal, čez 2 tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so pa cene kej? Drugače ima pa Vobmerger trenutno nekaj znižanih Spyke kombinezonov..

Kolega se je zanimal za kombinzon in kolikor mi je ostalo v spominu sta se pogovarjala o cenah tam okrog 415 EUR, ne vem pa točno ali je šlo za Spyka ali ze eno drugo firmo.

Pa še eno vprašanje. Včeraj sem bil v Luisu po nakupih za dedke :D (termo gate, majce in podobne stvari) pa sem si zamislil, da ko sem že tam, da si pomerim še Vanucijeve usnjene hlače. Vzamem predvideno številko (zadetek v polno), oblečem, se pogledam v ogledalo, vauuu, kaki dedec, potem se pa še vsedem na tistega njihovega konja in sledi grozzzzzaaaa. Kolenski ščitniki mu usekajo po kolenih, hlače mi potegne do pol riti, na kolenih se ob straneh naredita dve veliki gubi materiala in nasploh tako slabo počutje, da se s takimi hlačami ne bi peljal prav z nobenim užitkom. Ker uporabljam tekstilne hlače z usnjenimi nimam nobenih izkušenj, zato me zanima ali je problem v moji konstrukciji telesa, v kroju hlač ali v čem drugem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je znižanega, se za nekaj čez 100kSIT v slo dobi tudi že Alpinestars in Dainese...če le dobiš cifro...

Kakšen predlog kje? Kolikor sem jaz letos gledal nisem videl akcijske cene Dainesa oz Alpinestarsa, ki bi bila pod 150k, če izvzamemo supermoto kombinezone. Enako velja za Spyke. Edino Berik se je dalo zelo ugodno dobit u TCju, sam sem na žalost zamudil šanso..

@KeC

Kakšne so pa kej cene v Inde Vransko, majo kej akcij?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen predlog kje? Kolikor sem jaz letos gledal nisem videl akcijske cene Dainesa oz Alpinestarsa, ki bi bila pod 150k, če izvzamemo supermoto kombinezone. Enako velja za Spyke. Edino Berik se je dalo zelo ugodno dobit u TCju, sam sem na žalost zamudil šanso..

@KeC

Kakšne so pa kej cene v Inde Vransko, majo kej akcij?

Za Alpinestars poglej tule:

TSC Laba

za Dainese pa pokliči v Maribor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj!

Da eno še tu butnem!!

Motorje bi vsi kupovali pri ,,sivih,,uvoznikih, ker so oobčuutnoo cenejši...Potem pa dileme; garancija, možnost registracije...itd., bla bla.

...no, kaj sem hotel povedat.

Da vas seznanim, da imamo tudi ,,sive,, dilerje moto opreme, ki se jo da dobiti, do -50% ceneje. Pa še strah vas ne treba biti, da vam je ne bodo homologirali, reg.,...itd. :grim

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe krava in jaz vem da je en takšen zlo fajn dečko tudi blizu tvojih krajev doma, ma dobro ponudbo mislim da bolj alpinestars-a kaj se tiče novih ostalo pa mešanih znamk. :OK: :OK:

Se pa da z njim vse zmenit pa tud okol cene poštimat. :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če se je kdo od vas že odločil in kupil kombinezon preko e-trgovine?A se splača?Kako naj vem kakšna št??Možnost natega????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si že bil v kombinezonu potem naroči isto številko... kar tako "na oko" pa ne kupovat, ker lahko da ti bo pretesen ali prevelik... lahko da ti pač kroj ne bo ustrezal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če se je kdo od vas že odločil in kupil kombinezon preko e-trgovine?A se splača?Kako naj vem kakšna št??Možnost natega????

Ne lomi ga. to so stvari, ki so nujne za sprobat!! Toliko enih stvari - velikost, udobje, prileganje itd...pa tudi stvari so včasih drugačne v živo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm 30 točk dajo na kroj :eek:

Glede na to, da smo si hudo različni tako po višini, teži, obsegih in podobno se mi zdi takšno točkovanje malce neumno. Kroj ki lahko nekomu paše 100% drugemu mahedra povsod. In to neglede na številko. Sam osebno sem probal veliko različnih modelov različnih proizvajalcev in bi recimo del teh kombinezonov ocenil glede kroja povsem drugače.

V testu je recimo Alpinestars ocenjen glede kroja z 25 točkami, Arlen ness pa z 19 oz. Berik z 16. Na mojo konstitucijo slednja sedeta veliko bolje kot Alpinestars. Pa kljub temu da je A-Stars bil moja želja novega nakupa se zanj ne bom odločil ravno zaradi tega ker mi ne "sede".

In ravno v ocenjevanju krojev so razlike največje. :headbang:

Razen tega pa je dober test in če se odštejejo recimo točke kroja da po moji oceni kar realno sliko. Pogrešam pa v testu nekaj uveljavljenih znamk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če se je kdo od vas že odločil in kupil kombinezon preko e-trgovine?A se splača?Kako naj vem kakšna št??Možnost natega????

Se splača, če imaš ta isti kombinezon možnost probat kje v naših trgovinah. Če te možnosti ni se takšnega nakupa ogni v velikem loku. Velikosti in pa modeli kombinezonov so preveč različni, da bi se lahko zanašal samo na številko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe krava in jaz vem da je en takšen zlo fajn dečko tudi blizu tvojih krajev doma, ma dobro ponudbo mislim da bolj alpinestars-a kaj se tiče novih ostalo pa mešanih znamk. :OK: :OK:

Se pa da z njim vse zmenit pa tud okol cene poštimat. :yea1: :yea1:

Saj saj, a dopovej ti to ostalim! :D

lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!