Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Kokor koli obračaš, boš na koncu nabavil prešvican kombinezon ... :cry:

Da, a le od 'imbotof', ki nevejo, da se kombinezon ne oblači na golo kožo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas toliko skrbi švic ga lahko nesete v čistilnico kjer vam ga odlično očistijo in nadišavijo. Cca 30€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj dodam k temu samo še tole.

Ti novejši kombinezoni višjega cenovnega ranga imajo takoimenovano antibakterisko zaščito, to so določeni vložki všiti na posameznih mestih, če pod kombinezon pa tudi če je 35 plusa zunaj ne nosiš dolgih rokavov oz perila ki je temu namenjeno(kot je tud krava omenil) ti garantiram da ti bo kombi zasmrdel v roku 2 mescev.

Sam imam dvodelca dainese kirishima ki to ima, pa ti lahko iz lastnih izkušenj povem kako je.

V hervisu dobiš po domače ''švic majce'' od nike pride 10k sit kratek ali dolg rokav, so pa tudi cenejše.

Veliko tega pa je tud v kolesarskih trgovinah tako da se splača tud tam malo poiskat.

Sam uporabljam te zadeve pa sem zelo zadovoljen, pa tud počutje je boljše ker drugače se ti kombi dobesedno lepi na kožo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dej mal poglej rajš še v avstriji v louisu. gor je dost pocen. jz sem za 110k dobila usnjen kombinezjon + škorni. ker rabljeno je že en nosil in švical v njem. res ni taka razlika v ceni pa dobra roba je gor (mal morš sicer pogledat sam se najde).

res bi šla mal gor pogledat en dan se gor zapeleš pa pogledaš.

lp

črnolaska

Kater nov kombinezon + nove škornje si kupla za 110k?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kater nov kombinezon + nove škornje si kupla za 110k?

jz mam od probikerja.. črnga z belim napisom pa belimi črtami s tem da ima uno mrežco spodj. ne vem neki za švic al kaj. mal poglej sej je ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEM PREREVEN DA BI POCENI KUPOVAL. Upam, da si ga boš kupil in boš kasneje kaj povedal o kvaliteti.

Tu ni kaj povedati. Le da se ljudska modrost tukaj glasi:"Za malo denarja, nič muzike." :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Še en dokaz, da je treba uporabljat glavo in se ne zaletvat v :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na oko.....absolutno enodelni. Po uborabnosti in po pameti....dvodelni. Odloči se vsak sam. Lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :headbang: :SS to ti pa da mislt :huh:

O ti da mislit, ko sem se šel po ogledu tega pelat, se mi kar na enkrat ni več dalo hitr pelat in sem skoraj dobesedno delal to :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

Pa vendar PESHY, kaj meniš se mu je pripetilo?

LP Klajba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kogar zanima naj si ogleda te slike: v brskalnik najdi.si vpišite motorist, nato pa kliknite na povezavo there was a motorist. OPOZORILO-zelo krvavo. Namenoma nočem prilepit povezave. Če pa sem koga nehote užalil ali pa pri njem ustvaril svojo odurno prispodobo, se mu vnaprej opravičujem.

Sam ena pripomba na te slike. Te slike sem dobila na mail že več kot 2 leti nazaj,pa vendar-

je kdo pomislu, da je blo tole mogoče mal naštiman, glede na to da se kar neka superga zravn pojavi, medtem ko naj bi bil motorist v škornjih :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ti da mislit, ko sem se šel po ogledu tega pelat, se mi kar na enkrat ni več dalo hitr pelat in sem skoraj dobesedno delal to :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

Pa vendar PESHY, kaj meniš se mu je pripetilo?

LP Klajba

zihr se ni 50 pelu :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam tudi, da mi je malce čudno in se mi zdi, da imam rahlo povišano temperaturo.

A res? Si se prehladil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam tko na hitrco neki zanima...a kombinezon dainese 54 al pa 56 je ful velk?za enga velzga 185 srednje postave... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam tko na hitrco neki zanima...a kombinezon dainese 54 al pa 56 je ful velk?za enga velzga 185 srednje postave... :D

Pri Dainese računaj svojo konfekcijsko številko +2. Ne moreš zgrešiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Dainese računaj svojo konfekcijsko številko +2. Ne moreš zgrešiti.

še en vseznalac :glare: ki lahko vsakemu svetuje, kaj je zanj najboljše in ah in oh....a lahko utemeljiš te svoje neumnosti in nasvete, zakaj zaboga je treba vzet 2 številki večji kombinezon, kot pa nosiš ostala oblačila :hmm:

če skup postaviš tri 80-kilaše, bo lahko vsakemu pasala druga številka, eni so 'wampasti' drugi nabildani, tretji majo dolge noge...

:topic:

pa mal se umiri, ker to tvoje 'svinjanje' po vsaki temi je že postalo moteče. Pravijo, da je tudi molk včasih zlato :rolleyes: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!