Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Pri Dainese računaj svojo konfekcijsko številko +2. Ne moreš zgrešiti.

Se ne strinjam. Čisto odvisno od modela kombinezona in postave bodočega lastnika.

Poslušaj, ti pametnjakovič Jose! Dainese nosim sam že dolgo vrsto let. In ker ima male številke, vzameš pač namesto številke 52, številko 54. Pri dvodelnem kombinezonu pa je mogoče ob dobri volji prodajalca naročiti hlače in jakno posebej. Vsako svoje številke, vendar enak model, da je kombinezon kompleten.

Še kakšno vprašanje o Dainese?

Sicer pa ti svinjaš po tem forumu že tri leta s povprečjem 265 postov/mesec. Pa dobro kaj bi ti rad?

Ne moreš kar nekaj na pamet govorit. Ta teden sem si prav vzel čas in šel merit kombinezone. Pomeril sem dva od IXSa, enega Dainesa, 2 Berika in 2 Spyka. Pri vseh so mi ble prav 52 št. pa sem visok 186 in imam 79-80kg. Noben me ni tiščal in noben mi ni bil prekratek. Če pomislim je bil Dainese 52 še malenkost večji kot Berik.

dvodelc dainese 54 je vprašanje, če ti ne bo premajhen .) skor 95% da ti bo premajhen. Sam trenutno prodajam svojega št. 54 in sem skor za 10 cm manjši pa mi je bil, kot na mero.

Je treba probat B)

Ne govorit nekaj na pamet. Odvisno od modela in osebe ki meri.

gattolina ima pa neki prav...

velik sm 186 pa mi je 56 dainese kombinezon kot ulit :D :OK:

Jaz sem tudi 186. Mi je pa 52 kot ulit :) Še en dokaz da se tu ne da kar nekaj posploševat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi 186. Mi je pa 52 kot ulit :) Še en dokaz da se tu ne da kar nekaj posploševat!!

no ja...sam jst sm pozabu povedat da mam ramena k profi bodybuilderji :blush:

pa ceu sm nabit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne strinjam. Čisto odvisno od modela kombinezona in postave bodočega lastnika.

Ne moreš kar nekaj na pamet govorit. Ta teden sem si prav vzel čas in šel merit kombinezone. Pomeril sem dva od IXSa, enega Dainesa, 2 Berika in 2 Spyka. Pri vseh so mi ble prav 52 št. pa sem visok 186 in imam 79-80kg. Noben me ni tiščal in noben mi ni bil prekratek. Če pomislim je bil Dainese 52 še malenkost večji kot Berik.

Ne govorit nekaj na pamet. Odvisno od modela in osebe ki meri.

Jaz sem tudi 186. Mi je pa 52 kot ulit :) Še en dokaz da se tu ne da kar nekaj posploševat!!

Če bi v celoti prebral moje poste bi videl, da nihče ne posplošuje. V povprečju ljudje, motoristi, pri 186 cm nimajo 79 kg. Zato potrebujejo malo drugačne konfekcijske številke kot ti. Vsak pač kupi to, kar mu odgovarja. A če nosiš konfikcijo npr. 52, boš zelo verjetno pri Dainese potreboval številko več. Da pa je zadeva še enostavnejša, lahko pri dvodelnih kombinezonih kupiš hlače in jakno različnih številk. Saj je nenazadnje tudi njihova proizvodnja temu prilagojena. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govorit nekaj na pamet. Odvisno od modela in osebe ki meri.

Jaz sem pač povedal iz lastnih izkušenj in kot dokaz si lahko pogledaš spodnja linka

In zdaj, če si preizkusil malo več kombinzono ni treba bit prepameten IPB Slika te boli, da se nisem oglasil, ko si že prvič citiral moj post :naughty: zgleda ha, da ti ni dalo mira :kva1:

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi v celoti prebral moje poste bi videl, da nihče ne posplošuje. V povprečju ljudje, motoristi, pri 186 cm nimajo 79 kg. Zato potrebujejo malo drugačne konfekcijske številke kot ti. Vsak pač kupi to, kar mu odgovarja. A če nosiš konfikcijo npr. 52, boš zelo verjetno pri Dainese potreboval številko več. Da pa je zadeva še enostavnejša, lahko pri dvodelnih kombinezonih kupiš hlače in jakno različnih številk. Saj je nenazadnje tudi njihova proizvodnja temu prilagojena. :D :D :D

Ja itak da posplošuješ. Praviš da je pri Dainesu treba met +2 št. Jaz nosim 52, poskusil sem kombinezone različnih proizvajalcev v št 52 in lahko celo rečem, da je bil Dainese med večjimi napram drugim 52. Verjamem, da obstajajo tudi manjši Dainesovi modeli, samo to še ne potrjuje pravila, da mora biti Dainese +2. Odvisno od modela in človeka ki meri. Kombinezon je treba probat pa vidiš.

Pa še ena pripomba. Ko sem bil zadnjič na sistematskem pregledu, sem po razpredelnici "idealne teže", ki kaže uvrstitev v določene razrede glede na razmerje višina/teža padel v sredino idealnega območja. Pa ne da bi se hvalil, samo toliko podpovprečen in podhranjen potem verjetno spet nisem, da bi bil nek prav poseben primer pri številkah oblačil.

Jaz sem pač povedal iz lastnih izkušenj in kot dokaz si lahko pogledaš spodnja linka

In zdaj, če si preizkusil malo več kombinzono ni treba bit prepameten IPB Slika te boli, da se nisem oglasil, ko si že prvič citiral moj post :naughty: zgleda ha, da ti ni dalo mira :kva1:

Nisem nič prepameten. Tudi jaz sem samo povedal svoje izkušnje. In nisem edini, ki pri moji višini nosi 52, jih poznam kar precej. Zato mi gre na živce, da nekomu, ki je velik 185 in srednje postave avtomatsko zatrdiš, da bo št. 54 premajhna. Mogoče pa nima namena merit tak model kombinezona kot imaš ti. Lahko je drugačne konstrukcije... Mnogo možnosti je. Edino pravilo, ki pri kombinezonih drži je to, da je treba pomerit in sprobat na lastni koži.

lp.

Nisem nič prepameten. Tudi jaz sem samo povedal svoje izkušnje. In nisem edini, ki pri moji višini nosi 52, jih poznam kar precej. Zato mi gre na živce, da nekomu, ki je velik 185 in srednje postave avtomatsko zatrdiš, da bo št. 54 premajhna. Mogoče pa nima namena merit tak model kombinezona kot imaš ti. Lahko je drugačne konstrukcije... Mnogo možnosti je. Edino pravilo, ki pri kombinezonih drži je to, da je treba pomerit in sprobat na lastni koži.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak da posplošuješ. Praviš da je pri Dainesu treba met +2 št. Jaz nosim 52, poskusil sem kombinezone različnih proizvajalcev v št 52 in lahko celo rečem, da je bil Dainese med večjimi napram drugim 52. Verjamem, da obstajajo tudi manjši Dainesovi modeli, samo to še ne potrjuje pravila, da mora biti Dainese +2. Odvisno od modela in človeka ki meri. Kombinezon je treba probat pa vidiš.

Pa še ena pripomba. Ko sem bil zadnjič na sistematskem pregledu, sem po razpredelnici "idealne teže", ki kaže uvrstitev v določene razrede glede na razmerje višina/teža padel v sredino idealnega območja. Pa ne da bi se hvalil, samo toliko podpovprečen in podhranjen potem verjetno spet nisem, da bi bil nek prav poseben primer pri številkah oblačil.

Nisem nič prepameten. Tudi jaz sem samo povedal svoje izkušnje. In nisem edini, ki pri moji višini nosi 52, jih poznam kar precej. Zato mi gre na živce, da nekomu, ki je velik 185 in srednje postave avtomatsko zatrdiš, da bo št. 54 premajhna. Mogoče pa nima namena merit tak model kombinezona kot imaš ti. Lahko je drugačne konstrukcije... Mnogo možnosti je. Edino pravilo, ki pri kombinezonih drži je to, da je treba pomerit in sprobat na lastni koži.

Ti, Dex, pa ti res ne bereš drugih postov? Napisal sem ti, da si neobičajne postave za 186 cm višine. Pri 79 kg lahko verjetno oblečeš tudi številko 50. In razlika med 52 in 54 je ennnaaa številka. Razumeš? ENA ŠTEVILKA. Motoristi pa nismo vsi po vrsti suhljati, kot ti. Razumeš? NISMO SUHLJATI KOT TI!!! Zdaj razumeš? Ali bo potrebno še enkrat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Če pa Boštjan na Avto Aktivu Maribor, ki je vsako leto večkrat v tovarni Dainese na različnih testiranjih in predstavitvah zate ni dovolj velika avtoriteta na področju poznavanja izdelkov znamke Dainese, boš v Sloveniji težko našel sogovornika. Lep pozdrav!

samo v opombo, da ne bo kdo iskal boštjana v napačnem salonu. avto aktiv je bivši uvoznik za BMW in ima salon par 100 metrov stran od salona avtocomerca ali avto triglava (nevem kako se zdaj reče) kjer je stacioniran boštjan in aprilia .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo v opombo, da ne bo kdo iskal boštjana v napačnem salonu. avto aktiv je bivši uvoznik za BMW in ima salon par 100 metrov stran od salona avtocomerca ali avto triglava (nevem kako se zdaj reče) kjer je stacioniran boštjan in aprilia .)

Hvala, Pervy! Res je govora o Boštjanu pri Avto triglavu. Sorry!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, Dex, pa ti res ne bereš drugih postov? Napisal sem ti, da si neobičajne postave za 186 cm višine. Pri 79 kg lahko verjetno oblečeš tudi številko 50. In razlika med 52 in 54 je ennnaaa številka. Razumeš? ENA ŠTEVILKA. Motoristi pa nismo vsi po vrsti suhljati, kot ti. Razumeš? NISMO SUHLJATI KOT TI!!! Zdaj razumeš? Ali bo potrebno še enkrat?

Jaz berem tvoje poste, sam ne vem če ti moje.. A si videl kaj sem napisal. Po medicinskih standardih spadam v samo sredino idealnega razmerja višine/teže. In na podlagi tega, se smatram za povprečno osebo, ki je sicer bolj vitka nikakor pa ne neobičajno suha. 80kg spet ni tako malo, da bi rabil neke posebne št. zaradi suhosti. In tudi jaz bi ti lahko odgovoril nazaj tako kot ti meni. MOTORISTI NISMO VSI MOČNI KOT TI. Razumeš? NISMO! :D

Še enkrat, št. je odvisna od modela kombinezona in konstrukcije osebe, ki jo meri. Ni tle nekega pravila.

PS: Un Dainese katerega sem meril v Avto triglavu.. Verjel ali pa ne, ampak verjamem da bi mi bil popolnoma prav tudi če bi imel 85kg, ker mi pri 80 ni bil tesen.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz berem tvoje poste, sam ne vem če ti moje.. A si videl kaj sem napisal. Po medicinskih standardih spadam v samo sredino idealnega razmerja višine/teže. In na podlagi tega, se smatram za povprečno osebo, ki je sicer bolj vitka nikakor pa ne neobičajno suha. 80kg spet ni tako malo, da bi rabil neke posebne št. zaradi suhosti. In tudi jaz bi ti lahko odgovoril nazaj tako kot ti meni. MOTORISTI NISMO VSI MOČNI KOT TI. Razumeš? NISMO! :D

Še enkrat, št. je odvisna od modela kombinezona in konstrukcije osebe, ki jo meri. Ni tle nekega pravila.

PS: Un Dainese katerega sem meril v Avto triglavu.. Verjel ali pa ne, ampak verjamem da bi mi bil popolnoma prav tudi če bi imel 85kg, ker mi pri 80 ni bil tesen.

LP, DeX

Ponavljaš se, DEX. Malo mene, malo sebe. Pa pustiva to. Saj je brez veze. Reči mi rajši, a si si na koncu kupil Dainese in koliko si ga plačal? Zdaj imajo hude akcije. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda se ponavljam, če ti pa hočem nekaj dopovedat, ti pa v svojo :) No pa nima veze, oba imava pravico do svojega mnenja.

Dainesa nisem kupil, ker barvna kombinacija ni bila čisto taka ki jo iščem. Je bil pa znižan iz 780 na 600eur če se ne motim. Sem pa šel včeraj pomerit k Vombergerju Spyke Race Hunter dvodelni in mi je kar ok. Tudi tu mi ustreza št. 52. Je pa tako, da željene barve (črno/srebrno/bele) nimajo št. 52 ampak samo 50. Tako da najverjetneje ga bom naročil kar preko Ebaya. Pa še zelo ugoden je na Ebayu. 499eur, polna cena je pa okoli 800eur. Pri Vombergerju je pa v akciji 567eur, kar je tudi zelo ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato mi gre na živce, da nekomu, ki je velik 185 in srednje postave avtomatsko zatrdiš, da bo št. 54 premajhna. Mogoče pa nima namena merit tak model kombinezona kot imaš ti. Lahko je drugačne konstrukcije... Mnogo možnosti je. Edino pravilo, ki pri kombinezonih drži je to, da je treba pomerit in sprobat na lastni koži.

dvodelc dainese 54 je vprašanje, če ti ne bo premajhen .) skor 95% da ti bo premajhen. Sam trenutno prodajam svojega št. 54 in sem skor za 10 cm manjši pa mi je bil, kot na mero.

Je treba probat B)

velik sm 186 pa mi je 56 dainese kombinezon kot ulit :D :OK:

@Dex

Verjamem, da nakup kombinzona človeka psihično zdela :yes:

Zato je smešno govoriti, da sem avtomatsko zatrdil, da mu bo št. 54 premajhna, sem napisal da je VPRAŠANJE???? ali mu ne bo premajhna?

In kot je razvidno iz njegovega posta sem imel prav :grim očitno mu je št. 56 kot ulit, tako da mu je verjetno bil 54 premajhen. Tako, da sem imel v konkretnem primeru prav, saj je bila replika namenjena tistemu, od katerega je bilo besedilo citirano :grim :OK: mogoče te to grize :ninja:

Popravljeno . Popravil Vojč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dex

Verjamem, da nakup kombinzona človeka psihično zdela :yes:

Zato je smešno govoriti, da sem avtomatsko zatrdil, da mu bo št. 54 premajhna, sem napisal da je VPRAŠANJE???? ali mu ne bo premajhna?

Ok priznam, my bad. 95% sem pač izenačil z gotovo trditvijo. Če meni mekdo reče da je nekaj 95%, smatram da je to skoraj zagotovo. Oprosti Vojč :)

In kot je razvidno iz njegovega posta sem imel prav :grim očitno mu je št. 56 kot ulit, tako da mu je verjetno bil 54 premajhen. Tako, da sem imel v konkretnem primeru prav, saj je bila replika namenjena tistemu, od katerega je bilo besedilo citirano :grim :OK: mogoče te to grize :ninja:

Si pač imel prav v tem konkretnem primeru. Kar pa še ne pomenim, da ta trditev drži. Če bi jaz spraševal zase, bi tudi napisal da sem 186 visok in srednje postave. In v tem primeru bi pa ustrelil mimo. Vse kar trdim je, da ne moreš na podlagi višine in približne teže določit kakšna št. bo nekomu prav. Ker modeli kombinezonov se močno razlikujejo, postave oseb pa še bolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok priznam, my bad. 95% sem pač izenačil z gotovo trditvijo. Če meni mekdo reče da je nekaj 95%, smatram da je to skoraj zagotovo. Oprosti Vojč :)

Si pač imel prav v tem konkretnem primeru. Kar pa še ne pomenim, da ta trditev drži. Če bi jaz spraševal zase, bi tudi napisal da sem 186 visok in srednje postave. In v tem primeru bi pa ustrelil mimo. Vse kar trdim je, da ne moreš na podlagi višine in približne teže določit kakšna št. bo nekomu prav. Ker modeli kombinezonov se močno razlikujejo, postave oseb pa še bolj.

Nikjer nisem trdil, da zagotovo :nono: sem napisal, da je treba sprobat :yes: in tudi zdaj ne trdim, da to 100% drži .) Jaz sem samo napisal na podlagi izkušenj. Očitno pa si si ti mojo replico, ki je bila namenjena reeskoju vzel, kot če bi bila namenjena tebi.. aja pa še to 95% sem, da na tvoje vprašanje ne bi odgovoril :P

Želim ti dober oz. uspešen nakup kombinzona :) in z moje strani je debata končana :trance_33_sleep:

lp. Vojč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da nisi napisal zagotovo. Je pa tako, da nekateri 95% dojemamo kot blizu tega. Sicer pa sem rekel, da my bad in se ti opravičil, ker sem posplošil iz 95 na 100% :)

Vsaj tu se strinajva, da je treba kombinezon sprobat :)

PS

Če bi jaz spraševal bi bil vesel tvojega ne-odgovora, ker če bi prišel v trgovino in hotel met 56 bi pomenilo samo to, da bi se moral večkrat oblačit in slačit ker bi bilo vse skupaj preveliko :P

Hvala za dobre želje, cena je ugodna, Spyke kombinezoni so kvalitetna zadeva, zato mislim da ni razloga, da nakup ne bi bil uspešen. Tudi z moje strani je debata končana :)

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spyke kombinezoni so kvalitetna zadeva...

LP, DeX

Lahko izvem, kje se je da dobit po najbolj ugodni ceni oz. kje je najboljša ponudba? V Vranskem(inde) :hmm: ?

Osebno iščem enodelca in v ožjem izboru je tudi znamka Spyke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tu ti pa lahko mogoče celo dam kakšno koristno inf. ker sem skoraj doktoriral na teh Spyke kombinezonih v zadnjem tednu :)

Kolikor je meni znano se da Spyke kombinezone v Slo dobit na 4 mestih.

1. Inde Vransko

2. A-Cosmos

3. VOMI - Vomberger

4. www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) (sivi uvoznik)

1. Tu kombinezone šivajo in prodajajo. Dobiš res karkoli želiš, če ne drugače po naročilu. So pa cene kar precej visoke. Model Race Hunter enodelni, ki je npr. pri Vombergerju v redni prodaji 763eur trenutno pa zelo ugodnih akcijskih 650eur, bi prišel pri Inde Vransko 930eur. Sem jih klical in vprašal. Tako da če imaš denar je Inde super izbira, če pa ne, je pa mogoče boljep ogleadt kje drugje

2. Trgovina v Ljubljani. Naj bi imeli tudi kombinezone Spyke ampak nimajo popolnoma nič zaloge. Robo dobivajo pa od Vombergerja in prodajajo po višjih cenah kot so kombinezoni pri Vombergerju. Torej ta trgovina z amojepojme odpade, saj ne moreš probat, pa še preplačaš.

3. Dobra izbira, zelo prijazno in ustrežljivo osebje in konkurenčne cene. Trenutno imajo akcijo na Spyke kombinezone in so ene zadeve res zelooo ugodne. Ponudbo si lahko ogledaš na www.vomberger.com Za moje pojme je VOMI najboljša varianta če kupuješ Spyke kombinezon v Slo.

4. Sivi uvoznik, ki ima poleg kopice druge opreme tudi nekaj Spyke kombinezonov. Cene so sicer nižje kot pri Inde Vransko, mogoče določeni modeli celo cenejši kot pri Vombergerju, ampak nekih revolucionarno ugodnih cen pa za moje pojme ni

Sedaj pa še najbolj ugodna varianta. Ebay! :D Kombinezon Race Hunter sem na Ebayu našel po akcijski ceni 499eur, redna cena je bila 800. Pri Vomiju sem ga sprobal, tu ga bom pa kupil :D Je pa obvezno treba, če kupuješ na Ebayu, prej it nekam v Slo kombinezon za katerega se zanimaš probat, ker na pamet se ne da kupit. :)

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda se ponavljam, če ti pa hočem nekaj dopovedat, ti pa v svojo :) No pa nima veze, oba imava pravico do svojega mnenja.

Dainesa nisem kupil, ker barvna kombinacija ni bila čisto taka ki jo iščem. Je bil pa znižan iz 780 na 600eur če se ne motim. Sem pa šel včeraj pomerit k Vombergerju Spyke Race Hunter dvodelni in mi je kar ok. Tudi tu mi ustreza št. 52. Je pa tako, da željene barve (črno/srebrno/bele) nimajo št. 52 ampak samo 50. Tako da najverjetneje ga bom naročil kar preko Ebaya. Pa še zelo ugoden je na Ebayu. 499eur, polna cena je pa okoli 800eur. Pri Vombergerju je pa v akciji 567eur, kar je tudi zelo ugodno.

Poiskusi pri Inde Vransko. Jaz sem ga lani naročil za ženo. Izbirala sva lahko model, barvne kombinacije, drsnike, ščitnike, zaščitno grbo, ime na hrbtu. Lepo so naredili in ker sva se letos relativno veliko vozila ti lahko povem, da je tale njen Spyke res odličen. Plačala ga je točno 600 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Vomiju sem ga sprobal, tu ga bom pa kupil :D Je pa obvezno treba, če kupuješ na Ebayu, prej it nekam v Slo kombinezon za katerega se zanimaš probat, ker na pamet se ne da kupit. :)

LP, DeX

Pošteno, ni kaj. Vomi ima zate zalogo, kupit greš pa tja, kjer niso (razen s ceno) naredili prav nič zate. Štekam, da je cena veliko ampak ni fer. Do Vomija (ki ga sicer sam sploh ne poznam...). Kupi poceni, valjda, sam ne na račun drugih. Nizka cena, večji riziko - pri fair playu. In potem ljudje jamrajo, da v slo ni velike zaloge itd itd.

Preden se vsuje plaz anti argumentov: z Dexom se v precej drugih primerih (temah) strinjam. Da jih bo kup egoistično prijavilo "znajdt se je treba", mi je pa že tudi jasno.

Le moje mnenje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poiskusi pri Inde Vransko. Jaz sem ga lani naročil za ženo. Izbirala sva lahko model, barvne kombinacije, drsnike, ščitnike, zaščitno grbo, ime na hrbtu. Lepo so naredili in ker sva se letos relativno veliko vozila ti lahko povem, da je tale njen Spyke res odličen. Plačala ga je točno 600 eur.

Hvala za nasvet, ampak verjetno si spregledal gor, ko sem napisal, da pri Inde Vransko pride 930eur. Sem klical gor in uprašal. To je pa na žalost malo preveč za mojo denarnico, sploh če imam na Ebayu možnost dobit za 500eur :)

Pošteno, ni kaj. Vomi ima zate zalogo, kupit greš pa tja, kjer niso (razen s ceno) naredili prav nič zate. Štekam, da je cena veliko ampak ni fer. Do Vomija (ki ga sicer sam sploh ne poznam...). Kupi poceni, valjda, sam ne na račun drugih. Nizka cena, večji riziko - pri fair playu. In potem ljudje jamrajo, da v slo ni velike zaloge itd itd.

Preden se vsuje plaz anti argumentov: z Dexom se v precej drugih primerih (temah) strinjam. Da jih bo kup egoistično prijavilo "znajdt se je treba", mi je pa že tudi jasno.

Le moje mnenje.

lp

Se strinjam s tabo. S tem, da si tudi ti površno prebral eno izmed prejšnjih objav, v kateri sem razložil da Vomi nima št. zame. Motor je namreč črne barve (oz. bo ker je v barvanju) in iščem tudi tak kombinezon. Vomi ima namreč samo en kos modela Race Hunter v št 52. In to žal v Movistar barvah:

[attachmentid=90573]

Medtem ko jaz želim to barvno kombinacijo:

[attachmentid=90574]

Imam namreč tudi čelado, škornje in rokavice v takih barvah, motor bo črn s srebrnim gruštom in tista movistar barva enostavno ne gre zraven.

Drugače bi sigurno vzel pri Vomiju, kljub 70eur višji ceni. So res prijazni in ustrežljivi, pa še manj komplikacij bi imel, ampak št. 50, ki jo imajo mi je pa žal premajhna .)

Lp, DeX

post-1190-1169765263_thumb.jpg

post-1190-1169765310_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudi me cena, ki si jo navedel, ker sva kupila prav takšnega, kot je na sliki + dodatki po najini želji. Šivali so posebej po meri. Neverjetno. Midva sva plačala po fakturi točno 600 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena pohvala Vomiju, ker so res naredili dober vtis

Najprej sem spraševal za informacije po e-mailu in sem dobil hiter in dober odgovor in ko sem prišel gor, sem zaradi slabega vremena in dejstva da sem 10 min iskal kam zavit za njihovo ulico prišel tja 3min pred zaprtjem trgovine. Žena šefeta, ki je na srečo še bila v trgovini me je z veseljem in prijazno sprejela in mi vse razložila ter mi dala za pomerit željene stvari. Tako da kar se tega tiče vse pohvale, sem bil res pozitivno presenečen nad prijaznostjo in dobrim odnosom. In z veseljem bom priporočil to trgovino vsakomur, ki bo iskal moto opremo po slo :) Drugače pa imam letos namen zamenjat tudi škornje in kar vem kam bom šel iskat :)

Čudi me cena, ki si jo navedel, ker sva kupila prav takšnega, kot je na sliki + dodatki po najini želji. Šivali so posebej po meri. Neverjetno. Midva sva plačala po fakturi točno 600 eur.

Se je tudi meni zdelo veliko. Zato sem še enkrat vrašal preko e-maila

[attachmentid=90576]

Mogoče ima pri tem kaj zraven tudi to, da po besedah gospe iz Vomija tega modela ne šivajo več v redni proizvodnji. Da so po trgovinah še zadnji kosi..

post-1190-1169766736_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tabo. S tem, da si tudi ti površno prebral eno izmed prejšnjih objav, v kateri sem razložil da Vomi nima št. zame.

Lp, DeX

Spregledal. Če Vomi ne more oz. noče naročiti, se pa sploh opravičujem. Šlampast bil .)

Čeprav na splošno verjamem, da se navedeno dogaja kljub temu, če je vse v trgovini in na zalogi...

lp

Popravljeno . Popravil solo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal tudi naročiti ne more, ker je rekla gospa, da ne šivajo več modela Race Hunter v dvodelni izvedbi.

Čeprav na splošno verjamem, da se navedeno dogaja kljub temu, če je vse v trgovini in na zalogi...

lp

To se dogaja, ni dvoma. Denar je sveta vladar. Jaz sicer veliko dam na odnos in dobro storitev, zato bi v tem primeru vzel pri Vomiju, tudi če so malenkost dražji kot možnost, ki jo imam na Ebayu. Vendar ima tudi ta razlika svojo mejo. Vse kar bi bilo razlike več kot 100eur bi pač šel pomerit na najbližje možno mesto, pa kupil ceneje preko neta. Kot študentu mi vsak ojro nekaj šteje. Sicer je prav da smo pošteni, ampak preveč pošten v življenju pa tudi ne smeš bit, drugače si revež .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal tudi naročiti ne more, ker je rekla gospa, da ne šivajo več modela Race Hunter v dvodelni izvedbi.

To se dogaja, ni dvoma. Denar je sveta vladar. Jaz sicer veliko dam na odnos in dobro storitev, zato bi v tem primeru vzel pri Vomiju, tudi če so malenkost dražji kot možnost, ki jo imam na Ebayu. Vendar ima tudi ta razlika svojo mejo. Vse kar bi bilo razlike več kot 100eur bi pač šel pomerit na najbližje možno mesto, pa kupil ceneje preko neta. Kot študentu mi vsak ojro nekaj šteje. Sicer je prav da smo pošteni, ampak preveč pošten v življenju pa tudi ne smeš bit, drugače si revež .)

Ja, saj če gre človek kupit nekam kjer je ceneje, je vse ok in prav. Nič narobe s tem. Nepošteno se mi zdi le, da gre človek v založeno trgovino najprej probat z namenom, da bo itak drugje kupil. In potem se nekega dne morda srečata ta iz trgovine in tisti, ki je kupil nekje ceneje. Jaz bi se vdrl v zemljo, če bi me prepoznal.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!