Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Tako danes sem obiskal Vormbergerja v Kranju ter sprobal Spyke race hunter(dvodelen) št 50 in mi je bil rahlo prevelik Nato sem šel še v TC Motoshop in sprobal Berik št 48, ki pa je bil čisto oprijet pasal kot ata na mamo. Vendar me je malo strah, ko bom mel še želvo če ne bo premajhen.......al se to kaj raztegne.

Zdaj sem pa v dilemi ali uzet Spyka Race Hunter (pri nas 700 eur) iz Italije za isto ceno kot Berika v RS, ki me pride s ipa popustom 467 eur. Kateri bi bil po kvaliteti boljši??

Spyke je zakon :D

Pa še res dobro zgleda model Race Hunter. :)

Vzemi pa seveda tistega, v katerem se boljše počutiš. Želva zagotovo vzame nekaj placa. Tako da če ti je 48 jakna čist na knap, se zna res zgodit, da bo zmanjkalo prostora za želvo. Pojdi magar še enrkat probat, če imaš možnost, pa se potem odloči.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predn kupiš kombinezon jo probi z želvo! Jst sm hotu kupt to in mi pod kombinezon ne paše :cry: :cry:

Me pa zdej zanima, če se za spyke kombinezon dobi kaka vredu hrbtna zaščita (ta pena not je zlo boga)

Drgač je pa spyke itak :OK:

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako pa sem dobil odgovor iz italije...............spyke rce hunter me pride s poštnino vred 480 eur. Tako da jutri naročim in v 3-4 dneha ga bom imel dma. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto peno iz hrbtnega dela ven in želvo na hrbet :grim

Kiro želvo svetuješ? Kateri modeli želv so tanši? (alpinestars TECH BACK PROTECTOR je predebela)

Hm, mal sm :topic: :blush:

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...danes kupil kombinezon(kje raje ne povem da ne bom obtožen promoviranja :slap: ).

Odšel zadovoljen :D ,kljub temu da sem po drug model :)

Zdj pa sam še...hja...čakamo kaj pa drugega :rolleyes:

PS:sm tut jst pozabu probat brez želve... :whistle: ...pena gre ven in želva not.

Pa mal bo treba shujšat pa bo :kva2:

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...danes kupil kombinezon(kje raje ne povem da ne bom obtožen promoviranja :slap: ).

Odšel zadovoljen :D ,kljub temu da sem po drug model :)

Zdj pa sam še...hja...čakamo kaj pa drugega :rolleyes:

PS:sm tut jst pozabu probat brez želve... :whistle: ...pena gre ven in želva not.

Pa mal bo treba shujšat pa bo :kva2:

Novega? Kakšen je občutek? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novega? Kakšen je občutek? :naughty:

Ja novga je :grim . Občutek božanski,ko bi me vidli ko sem odhajal :photo:

Edin slečt ga je mal težko.Drgač pa... :kva2:

PS:zdj sm jack B) - pa ne zato k je nov :nono: , ampak ker mam "varnostno" opremo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiro želvo svetuješ? Kateri modeli želv so tanši? (alpinestars TECH BACK PROTECTOR je predebela)

Hm, mal sm :topic: :blush:

:topic: Hmm probaj UFO (lahko odstraniš drugo plast, ki je na ježke, dobiš na debelini) al pa Dainese....

Men je UFO šel pod jakno,ki mi je bila tok naknap, da je komi motorola V3 v žep šla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem dal peno ven se želva čist prov ujame...pena pa tut nu gluh neki slaba...verjetno bolje kot nič.

Edini problem mi je povzročala zadrga za spojitev obeh delov...se počas navajam. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ta teden dal barvati spyka in sicer sem dosedaj mel črno belo kombinacijo, zdaj sem dal pa vse kar je belega prebarvati na temno sivo (metalik). Nesel pa sem k možakarju v Domžale. Dobim pa ga v torek in sporočim kakšen bo rezultat.

In kako se je obneslo?

Tudi jaz mislim bele dele pobarvati v črno pa ne vem še kam naj grem. Kolega je nesel v Vrhniko pa je kr ok vidt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si iz Ljubljane, dobiš barvo za usnje v Koži. Ni draga, pred leti sem jo kupil cel liter za okoli 2000 SIT prebarvali smo že vse možno od kombinezonov, škornjev... Po barvanju namažeš še s

črnim globinom in (po želji) mastjo za konjska sedla. Zadeva preizskušeno drži :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Rodici, blizu pivnice Adamravbar je en zasebnik RENOVA Ata zrihta za zelo solidno ceno kombinezon, da je kot nov. Jaz sem mu dal zrihtat moj Dainese kombinezon, ki bo letos praznoval 10 let. Vam povem, je kot nov :OK:

RENOVA SLEVEC & CO d.n.o. Dragarjeva ulica 4 1230 DOMŽALE Telefon: 01/724 31 44

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dve sliki, sicer slikano s telefonom ampak, če povem, da je Kombinezon izkusil nekaj drajsanja po Grobniškem asfaltu, tel kar nekaj drajsanja na dikrkah skuterjev in Supermota, da letos praznuje 10 letnico svojega obstoja, potem lahko vidite, da RENOVA zrihta kombinezon u nulo. Še farbe so originalne, da ne rečem, da se flik skorajda ne vidi. Ritna stran kombinezona je bila prej povsem predrajsana in strgana...

post-2044-1171292441_thumb.jpg

post-2044-1171292457_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko se oblačite v hlače...a vam grejo čist lepo gor al jih morate dokončno namestit?K jih dam gor jih ne morem spravit čez rit ne da bi prej na vsaki nogi posebi potegnu kolenski ščitnik na koleno...sj tišči me ne...sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse gre lepo gor, dol gre mal teži med poletjem, ko nimam pod oblačil gor, tako, da sam mal počakaj, da se ti kombi čist vsede po obliki tvojga telesa!

Mal potrpljenja pa bo!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, parkrat boš mogel konkretno zašvicat not da se ti uleže, pa navadit slačenja in oblačenja.

Sej to ma vsak izmed nas probleme, na začetku sem si ga moral celo razdvojit, vsak del posebej oblečt in nato spet skupaj zapet, ampak vaja dela mojstra pravijo. :OK:

Če ti gre zdaj težko gor je to le znak da ti je trgovec kjer si kupil dobro svetoval in si izbral tapravo številko, če bi ga zdaj oblekel kot pižamo potem ti čez nekaj časa definitivno deluje prevelik, odzadaj pa potem zgldaš kot da si se podelal v hlače od straha. .) .)

Kar poglej si kakšne ''specialce'' ponekod, kakšni so v ''pajacih''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to ma vsak izmed nas probleme, na začetku sem si ga moral celo razdvojit, vsak del posebej oblečt in nato spet skupaj zapet, ampak vaja dela mojstra pravijo. :OK:

Kako to misleš razdvojit?A se ne oblači vsazga dela posebej??Svašta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš ga 100X oblekel in slekel ti bo vse jasno.(In ja, normalno se ga da oblečt v enem kosu! :grim )

PS: Pa da neboš zdaj celo noč vadil, to vendarle ne da željenega učinka. :lol1: :lol1: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res dobro zgleda :) Si ne bi mislil da ima takšno preteklost. Fajn si uštimu to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako danes je končno prispel kombinizon Spyke race hunter.........na srečo mi je prav tudi če dam spodaj želvo...za kar me je bilo strah da mi ne bo......res pa da se bo verjetno še malo raztegnil pa bo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako danes je končno prispel kombinizon Spyke race hunter.........na srečo mi je prav tudi če dam spodaj želvo...za kar me je bilo strah da mi ne bo......res pa da se bo verjetno še malo raztegnil pa bo! :OK:

Upam, da bo vse O.K. (šivi so zelo pomembni in zadrge). Če boš moral reklamirat bodo problemi.

Želim ti srečno vožnjo v novem kombinezonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E fantje da vi znate kaj sm danes vidu.

Sem šou v moto charlie v Trst pri stadioni triestine in vidu v trgovini take lepe kombinezone jao..

Mtech original znižanje za popizdit, men se zdi da ko ti vrne ivo nazaj je 408€ točno. Ma mati moaj v vseh barvah, usnje se ti tako prilagodi telesu, ma da nisem imel registracije ta mesec bi zdej teku do dol po njega iz Kopra. Tako da če kdo kupuje se splača pogledat. Meni so belo-črno, sivo-črno kombinacijo, rdečo, belo-plavo :OK: .. Sm mislu vzet belo plavo kot motor sam sm reku naslednji mesc zdej je bla reegistracija. Uglavnem pejte kej pogledat so še vedno akcije. Pa popusti so taki da kar glava peče če nimaš denarja.

Grem dol po neke šraufe in stane 3€ en šrauf in reče facciamo due euri (2€)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mtech original znižanje za popizdit, men se zdi da ko ti vrne ivo nazaj je 408€ točno.

davka ti ne vračajo več od takrat ko je SLO postala članica EU .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej se mi je zdelo kako vračajo ivo nazaj če je pa EU. Ker jaz sem bil tako segret za kombinezon da sem samo gledal kak je sem pozabu kaj je govorila. Uglavnem so tako poceni da se ne splača neke falš robe kupovat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!