Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Hehe, meni se zdi, kot da sta Tomomajster in Robček - direktor in tajnica Aprilie MB :krneki:

Verjameš ali ne tudi sam sem že na to pomislil, z to razliko da je eden šef prodaje drug pa glavni serviser, no morda sem vsekal mimo, modra pa zadel v črno, to naj sama povesta. :OK: :OK:

V bistvu bi bilo to kar dobrodošlo ->zmeraj ažurne informacije vsega od dainese. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma verjetno sta samo zelo zadovoljna kupca. Drugače pa mislim da nakup preko interneta ni nikakršen problem, če si seveda omenjen kombinezon prej imel priliko sprobati in se ti uleže in paše ko ata na mamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavni serviser pri aprili mb ki je tud glavni in edini prodajalec dainese v mb je Tomo, tak da je zadeva čist možna, sicer pa bo že sam povedal če je to on al ne. :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DANESE letos izdeluje jakne in kombinezone z napisom SUZUKI RIZLA. Probaj na Autocommercu v MB APRILIA. Jih imajo sem videl.

Popolnoma vsako barvno kombinacijo lahko dobiš. V MB - APRILIA sem zasledil, da imajo različne barvne kombinacije, ki jih v SLO katalogu sploh ni. Prijazen trgovec mi je zaupal, da ima SLO zaradi svoje majhnosti le določene barve na izbiro. Če pa želim drugo barvno kombinacijo, ki je ni v SLO katalogu pa jo lahko naročim.

Glavni serviser pri aprili mb ki je tud glavni in edini prodajalec dainese v mb je Tomo, tak da je zadeva čist možna, sicer pa bo že sam povedal če je to on al ne. :) :)

Hehe :D

No, sej nimam kaj proti tomomajstru, da ne bo kdo kaj narobe razumel...

Pardon za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, isto me je zmotilo...če bodo vsi trgovci začeli tole, bo grozno...mislim, da bi se raje zgledovali po B. Kompareju (compaco), ki je izredno ustrežljiv, ko koga kaj zanima, sicer pa ne teži s "kupite, kupite"...

Pri čistih reklamah naj ima pa še motosvet (kot "firma") kaj od tega. Je pa takole jasno precej ceneje... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev je padla....jutri grem mal gledat za kombinezone.

Nič kupit, ampak probat,pa če bo kj k mi bo všeč pridem kupit.Sicer vem da me bo trgovc(vrjetno)grdo gledu k mu bom sam čas kradel ampak-z začetniki pač ne gre drugače.Sam zanima me če so še kakšni popusti.

Obiskati pa mislem TC,HMC,mogoče vomberg in avto triglav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se neki...sm pozabu prej...a je to pametn kupit kombinezonpred motorjem.Motor niti ne vem kdaj bom

kupil(vem da bo to letos :) )??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se neki...sm pozabu prej...a je to pametn kupit kombinezonpred motorjem.Motor niti ne vem kdaj bom

kupil(vem da bo to letos :) )??

No ja dobro je že imeti prej motor da vsaj veš kakšne barvne kombinacije kombinezonov iskati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se neki...sm pozabu prej...a je to pametn kupit kombinezonpred motorjem.Motor niti ne vem kdaj bom

kupil(vem da bo to letos :) )??

V salonu se vsedeš na tisti tip motorja, ki ga boš kupil. Recimo na cestnem ti čisto drugače stoji kot na enduri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja dobro je že imeti prej motor da vsaj veš kakšne barvne kombinacije kombinezonov iskati.

Kombinezon bo rdeč ali pa moder...ne glede na barvo motorja.Več barv k se meša boljše je :D

Važn da te opazjo k je treba-pa tut če se pol zgražajo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezon bo rdeč ali pa moder...ne glede na barvo motorja.Več barv k se meša boljše je :D

Važn da te opazjo k je treba-pa tut če se pol zgražajo :huh:

Za kakšne novce pa kupuješ? 1 ali 2-delni? Sam mal firbcam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kakšne novce pa kupuješ? 1 ali 2-delni? Sam mal firbcam :)

2 delni za približno 600€

Gledal sem alpinestar na strani od labe...zanimiv :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy

Ka maš že narjeno A kategorijo neomejen? Če nimaš, pol kr nabav opremo, ker majo avto-šole zelo bogo opremo. Vsaj AŠ Zvezda. Na avtocesti sm se furu z adidaskam, kavbojkami, rastrganimi rokavicami in jakno, ki je bila v rasulu :BUA: :BUA:

600€ :wacko: , jst sm dal za rabljen spyke kombinezon 200€(pa še to sm kumi zbral :glare: )

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy

Ka maš že narjeno A kategorijo neomejen? Če nimaš, pol kr nabav opremo, ker majo avto-šole zelo bogo opremo. Vsaj AŠ Zvezda. Na avtocesti sm se furu z adidaskam, kavbojkami, rastrganimi rokavicami in jakno, ki je bila v rasulu :BUA: :BUA:

600€ :wacko: , jst sm dal za rabljen spyke kombinezon 200€(pa še to sm kumi zbral :glare: )

Mam za a do25kw.marca grem narest za neomejeno. ja v avtošolah je važno da si po predpisih-s čelado.sam sm tut vozu v supergah in bundi.rokavice pa so bile zimske kolesarske.

Sj glih zato bi rd prej kupu.Mam drgač doma hlače corduro(strgane on nesreče :wacko: ,isto je s škornji),jakno mam pa made by home :yea1: (je zdržala nesrečo :grim ).

Kako pa je z nabavo rabljenih?Se splača??

(novga kupujem glih zato k sm končno našparal+mal od nesreče :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kombinezon dobro ohranjen in cena ugodna se tut rabljenega splača kupit. Zakaj pa ne. Edini problem je to, da se usnje razteza in se ponaavdi uleže po prvem lastniku. In če ima ta drugačno konstrukcijo postave, je možnost, da ti kombinezon ne stoji uredu, medtem ko bi ti popolnoma nov stal ok. Ampak to itak probaš in vidiš. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm kupu mal poribsanga-bil je na tleh, pač me te flekci ne motjo(no, isku sm čim cenejšga in čim novejšga.) . Drugače mi je kot ulit pa še v barvi mopeda je :D . Je pa pr takem nakupu kr neki minusu - težje dobiš ustrezno barvo, lahk greš na drug konc SLO probat premajhnega, če nisi nekih povprečnih mer(nekje 180/75) je zlo švoh ponuba, čakat morš, da pride ustrezna ponudba...

Pejt probat kombinezone v trgovine, da ugotoviš ustrezne cifre, pol pa mal glej po oglasih, če pride ugodna ponudba, če ne, pač kupiš novga za 600€ predn greš na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš denar pripravljen, kupi novega. Prvič - veselje bo nepopisno, drugič - nihče ga ni imel na sebi pred tabo (no, pustimo da ga je mogoče kdo že probal) in je čist, tretjič - ulegel se bo po tebi, četrtič - material ni doživel še nobenih zunanjjih vplivov. Bi se še kaj našlo. Ne šparaj, če denar že imaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš denar pripravljen, kupi novega. Prvič - veselje bo nepopisno, drugič - nihče ga ni imel na sebi pred tabo (no, pustimo da ga je mogoče kdo že probal) in je čist, tretjič - ulegel se bo po tebi, četrtič - material ni doživel še nobenih zunanjjih vplivov. Bi se še kaj našlo. Ne šparaj, če denar že imaš.

No, sej...edino kar je bolše pri rabljenem kombinezonu od novga je cena. (Če bi imel našparanga 600€, bi tut jst vzel novega)

Popravljeno . Popravil adil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, meni se zdi, kot da sta Tomomajster in Robček - direktor in tajnica Aprilie MB :krneki:

Dainese je res vrhunska roba in mislim, da večina to itak ve. Nakup v tujini pa res nima veze s kvaliteto. Reklamacija že, enak kombinezon je pa enak (pustimo možnost ponaredkov itd...).

;)

Bi si pa verjetn res želel postati direktor Aprilie. PUST se bliža - dobra ideja za masko.

Če smo že tuki pol je pa DEX direktor pri Vombergerju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako danes sem obiskal Vormbergerja v Kranju ter sprobal Spyke race hunter(dvodelen) št 50 in mi je bil rahlo prevelik Nato sem šel še v TC Motoshop in sprobal Berik št 48, ki pa je bil čisto oprijet pasal kot ata na mamo. Vendar me je malo strah, ko bom mel še želvo če ne bo premajhen.......al se to kaj raztegne.

Zdaj sem pa v dilemi ali uzet Spyka Race Hunter (pri nas 700 eur) iz Italije za isto ceno kot Berika v RS, ki me pride s ipa popustom 467 eur. Kateri bi bil po kvaliteti boljši??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa nisi rekel, da ti dajo želvo za sprobat .)

Usnje se sicer poda...sam moraš vedet kako se počutiš v kombinezonu,ali ti je pretesen ali ne.

Kar se kvalitete tiče, ne vrjamem da kaj odstopa...oba sta zelo kvalitetna. Pomembno je v katerem se ti bolje počutiš!

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa nisi rekel, da ti dajo želvo za sprobat .)

Usnje se sicer poda...sam moraš vedet kako se počutiš v kombinezonu,ali ti je pretesen ali ne.

Kar se kvalitete tiče, ne vrjamem da kaj odstopa...oba sta zelo kvalitetna. Pomembno je v katerem se ti bolje počutiš!

Ma ne vem zakaj nisem rekel ah..... :headbang: Drugače kot pravim mi je občutek v njem dober...tud kolena lepo pašejo v šalčke ter zgornji del prav tako. Ma nekak se bolj nagibam k spyku, ker mi je vizualno tudi dost lepši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne vem zakaj nisem rekel ah..... :headbang: Drugače kot pravim mi je občutek v njem dober...tud kolena lepo pašejo v šalčke ter zgornji del prav tako. Ma nekak se bolj nagibam k spyku, ker mi je vizualno tudi dost lepši.

Vzem tistega v katerem se bolje počutiš. To velja tudi vizualno - izgled.

Mislim pa, da si se že odločil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!